تنهایی در دوران کرونا؛ 'دوست جدیدم ۷۹ سال دارد' - BBC News فارسی

05/09/1399 10:52:00 ق.ظ

تنهایی در دوران کرونا؛ 'دوست جدیدم ۷۹ سال دارد'

جدیدترین آمار نشان می‌دهد اکنون بیش از هر زمان دیگری از ابتدای همه‌گیری آدم‌ها احساس تنهایی می‌کنند. با همه محدودیت‌های کووید و زمستانی که از راه می‌رسد چطور می‌توانیم با تنهایی مقابله کنیم؟ مگان می‌گوید: " من تنها نبودم اما کمی سردرگم بودم و همین باعث می‌شد احساس تنهایی کنم". این فقط لیل نبود که از دیدار‌های هفتگی مگان بهره‌مند می‌شد.

این دو حالا به دلیل محدودیت‌های کوویدـ۱۹ نمی‌توانند به دیدار هم بروند اما هر هفته حدود دو ساعت با هم حرف می‌زنند.

"من به انجمن ادبی آنلاین پیوستم" توضیح تصویر، او به عنوان مادری نوجوان خیلی احساس تنهایی می‌کرد چون هیچ‌‌کدام از اطرافیانش در این سن مادر نشده بود. او که حالا ۲۰ سال دارد و در شهر استرلینگ اسکاتلند دانشجوست، شروع به نوشتن اشعاری دربارهٔ تجربه‌های مادر شدنش کرد و به صورت آنلاین منتشر کرد.

"این فعالیت به من کمک کرد تا با احساس انزوا و تنهایی‌ مقابله کنم". توضیح تصویر، او با اولین دوستان خود وقتی یازده ساله بود در جریان بازی ماین‌کرافت آشنا شد. "ما خیلی ماجراها را با هم گذرانده‌ایم، ماجرا‌های عشقی، مشکلات روحی و روانی و بیماری‌ها." headtopics.com

" خیلی آدم‌ها در این دنیا هستند که احساس تنهایی می‌کنند و خیلی آدم‌ها هم هستند که منتظرند دوست پیدا کنند". LYDIA SPENCER-EILLIOT رفتن به شهر یا کشور دیگر گاهی همراه با تجربهٔ احساس تنهایی است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.

کار سخت صدا پیشه‌های فرانسوی در دوران قرنطینه؛ رونق دوبلاژ در عصر کروناتقاضا برای تماشای محصولات نمایشی در منازل در حالی اخیرا افزایش چشم‌گیری داشته که محدودیت های ناشی از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ از تعداد مراجعه کنندگان به سینما به شدت کاسته است.

وزیر بهداشت: در دوران کرونا با دست بسته در اقیانوس بلا شنا کردیموزیر بهداشت با اشاره به مشکلات مدیریت کرونا در کشور در شرایط تحریم و سنگ اندازیها در ارسال دارو و تجهیزات به ایران، گفت: دنیا بداند جمهوری اسلامی ایران در این سال‌ها که مورد تحریم واقع شده، توانست روی پای خود بایستد و از موج‌ها و طوفان‌ها عبور کند و پرچم افتخارش را برافرازد و اینقدر مستحق قهر و کینه نیست. 😳😂 این اقا نمکی خیلی بانمکه خیلی

عوارض خانه‌نشینی در دوران کرونا: شیوع نزدیک بینی در کودکان | DW | 23.04.2021۲۳ آوریل روز جهانی عینک نام‌گذاری شده است، ابزاری که کرونا نیاز به آن را ظاهرا فزون‌تر کرده است. با کرونا ماندن در محیط محدود خانه و انجام امور مختلف به صورت آنلاین شدت یافته و به 'نزدیک‌بینی قرنطینه‌ای' منجر شده است.

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا