تنها روزنامه خراسان شمالی تعطیل شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

روزنامه خراسان شمالی پس از حدود ۱۷ سال فعالیت، از این پس دیگر منتشر نخواهد شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علی ولی زاده، سردبیر استانی روزنامه خراسان شمالی ضمن تایید خبر تعطیلی این روزنامه به خبرنگار ایسنا گفت: آخرین نسخه اینترنتی روزنامه خراسان شمالی روز سه شنبه، ۱۶ شهریور ماه منتشر شد و بعد از آن ما انتشار نداشتیم تا اینکه از روز شنبه، ۲۰ شهریور ماه برای روزنامه ما رسماً اعلام تعطیلی شده است.

او دلیل اصلی تعطیلی روزنامه خراسان شمالی را مسئله مالی عنوان کرد و گفت: مسئله اصلی ما برای تعطیلی روزنامه، تامین هزینه های مالی بود. در این مدت نیز راه هایی را که می توانستیم از لحاظ صرفه جویی انجام بدهیم دریغ نکردیم ولی متاسفانه نتوانستیم مخارج لازم را برای ادامه فعالیت روزنامه تامین کنیم و مجبور به تعطیلی شدیم.

ولی زاده همچنین خاطرنشان کرد: روزنامه خراسان شمالی علاوه بر عدم انتشار کاغذی، از این پس به شکل اینترنتی هم منتشر نخواهد شد؛ به دلیل اینکه به خاطر مسائل مالی پرسنلی نداریم که بخواهیم فعالیت اینترنتی داشته باشیم و فکر نمی‌کنم مشکل مالی روزنامه به این زودی ها حل شود. سردبیر استانی روزنامه خراسان شمالی در پایان تصریح کرد: متاسفانه در این استان رسانه ها مدافع ندارند. در استان ما فقط یک روز نامه مکتوب منتشر می‌شد که آن هم خراسان شمالی بود که تعطیل شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین پرواز اتباع خارجی از کابل پس از روی کار آمدن طالبان | DW | 10.09.2021برای اولین بار پس از خروج نیروهای بین‌المللی از افغانستان بیش از ۱۰۰ تن از اتباع خارجی با پروازی از فرودگاه کابل وارد دوحه شدند. امید می‌رود این پروازها ادامه پیدا کند. به گفته آمریکا، طالبان از خود همکاری نشان داده‌اند. و بایدن خوشحال می شود! چه معنی دارد که تروریستهای طالبان با خالقشون امپراتوری امریکا همکاری نکنند ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرواز نخستین هواپیمای مسافربری از کابل پس از خروج آمریکادو روز پس از تشکیل «کابینه موقت» توسط طالبان در افغانستان، شب گذشته، نخستین پرواز تجارتی (مسافری) پس از خروج نیروهایی آمریکایی، از میدان هوایی (فرودگاه) واقعن که تکان دهنده است نسل امروزی وطن نسل 20 سال پیش نیست دختران شجاع این سر زمین فریاد عدالت خواهی میدهند و قیام سرتاسری میدهند این جوانان توسط طالبان وحشی در جاده های کابل و افغانستان شکنجه و لت کوب میشوند جزیات را در کلیب دنبال کنید کشورهای اسلامی ۴۳ سال اجازه دادند به جهان غرب و کمونیست ها که اسلام قرآن پیامبر محمد مسلمان ها نابود زیر خاک دربه درجهان کنند حاکمان ظالم جهان کشورهای اسلامی این رویه اجازه می دن که جنگ ستیزی تروریست‌های وحشی ها ایجاد شود و به نابودی اسلام مسلمان ها ووو قیام کنند کسی که ادعا می کند مسلمان هستم بدانید دروغ می گه و مسلمان نماست چون حقوق مسلمان ها رو رعایت نکرده کسی که ادعا می کند دین اسلام دارد دروغ می گه چون اسلام واقعی رو اجرا نمی کند همه کشورهای اسلامی برعلیه اسلام خدا قرآن پیامبر محمد و مسلمان ها قیام می کنید و همدیگر رو نابود می کنید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دختران افغان پس از فرار از سلطه طالبان رویای فوتبال را در ایتالیا دنبال می‌کنندسارا یکی از دختران افغانستانی به یورونیوز می‌گوید: «وضعیت فعلی در افغانستان به خصوص برای ما زنان و دختران ورزشکار و حتی برای عموم زنان افغان بسیار بد است و ما مجبور به ترک کشور شدیم.» واقعن که تکان دهنده است نسل امروزی وطن نسل 20 سال پیش نیست دختران شجاع این سر زمین فریاد عدالت خواهی میدهند و قیام سرتاسری میدهند این جوانان توسط طالبان وحشی در جاده های کابل و افغانستان شکنجه و لت کوب میشوند جزیات را در کلیب دنبال کنید شما آلمانی ها در ۲۰ سال جنایت آمریکا در ویرانی افغانستان سهیم هستید DoNotRecogniseTaliban
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بی‌خبری از وضعیت «علی شاهی» پس از بازداشت توسط اطلاعات سپاه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعزام یک زندانی سیاسی به مرخصی پس از ۱۴ سال حبسآخیش تو زندان هم براش پاپوش دوختند، ۵ سال به ۱۷ سال قبلی اضافه شد. عدالت کجایی دست اینها رو بگیر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پروژه خط انتقال گاز روسیه به آلمان پس از سال‌ها تنش و اختلاف به پایان رسیدبلافاصله پس از اعلام تکمیل پروژه نورد استریم ۲، اوکراین اعلام کرد که «تا پایان» علیه این پروژه مبارزه می‌کند. بالاخره روسیه باهرترفندوحیله وکلک وبازی بوددست ایران روازانواع بازارها!!!!خصوصا بازارگازاروپاکوتاه کرد!!!!تبریک به پوتین برای حفظ وارتقاءمنافع ملی کشورش بابازی با کارت ایران!!!!!و تاسف برای حکمرانان ایران که فقط ادعا دارند!!و خودشون43ساله تیشه به ریشه منافع ملی ایران زده اند!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »