تنها راه‌حل این است که تا آخرین نفر از آمریکائی‌ها را از عراق بیرون کنند

14/10/1398 11:59:00 ق.ظ

آیت‌الله احمد خاتمی: *تنها راه‌حل این است که تا آخرین نفر از آمریکایی‌ها را از عراق بیرون کنند *مسئولان مصمم به انتقام هستند *آمریکایی‌ها پیغام دادند همان طور که انجام داده‌ایم انتقام بگیرید *مسئولان گفته‌اند، هر طور که بخواهیم انتقام می‌گیریم

عضو هیئت رئیسهٔ مجلس خبرگان رهبری گفت: تنها راه‌حل این است که تا آخرین نفر از آمریکائی‌ها را از عراق بیرون کنند. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: در جای جای جبهه، او را به سرداری شجاع و نترس می شناختند و نامش لرزه به اندام دشمن می‌انداخت.

وقتی جنگ تمام شد، در کرمان در مقابله با اشرار و قاچاقچیانی که جولان می‌دادند به مبارزه پرداخت و وارد میدان شد و با قاطعیت و تدبیر، سفره قاچاقچیان و اشرار را از کرمان جمع کرد.

خاتمی بیان کرد: وقتی مساله سپاه قدس پیش آمد، شهید سلیمانی در سپاه قدس موجب افتخار جهان اسلام شد تا جایی که آمریکایی‌ها می گفتند حاج قاسم دشمن ماست اما دوست داریم او را ببینم. وی خاطرنشان کرد: اگر حاج قاسم سلیمانی و مدیریت وی نبود، امروز داعش در سراسر عراق حضور داشت و یا در سوریه بودند در حالی که کمتر از ده درصد خاک سوریه در دست تکفیری‌هاست، سردار سلیمانی با مدیریت و اخلاص بیش از 4 دهه به خدمت پرداخت.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: او عاشق و بی‌قرار شهادت بود و در این راه شعار نمیداد، اشک می‌ریخت، چرا از غافله شهیدان باز مانده بود، به ویژه در روزهای اخیر بی‌تابانه از شهادت می‌گفت حتی از رهبری خواست برای شهادتشان دعا کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

یعنی فرمانده امریکایی بکشین😂😂😂 تو کله کیری کجا بودی وقتی مسهولان نظام خبر را با کس و کون زنشون رد و بدل می‌کردند ؟ چه قیافه کیییییری داره این بوفالو نظام باز این زر زد بیچاره عراق که دعوای ایران و آمریکا توشه آمریکا همه جای عراق پایگاه داره شما یه هلیکوپتر هم نمیتونین اونجا هوا کنین فقط مثل موش کور زیر زمین میخزین و دردسر درست میکنین

احمد خاتمی عجب کونده پررویی ه

روحانی: انتقام این جنایت هولناک را از آمریکا خواهیم گرفتروحانی: انتقام این جنایت هولناک را از آمریکا خواهیم گرفت

داستان ممنوعیت بازیگران قبل از انقلاب؛ سنگ‌اندازی به بازیگر شمر بعد از تعزیه

نگرانی فعالان اصول‌گرا از 'بریدن و جداشدن سریع مردم از نظام' | DW | 02.01.2020گروهی از فعالان اصول‌گرا در نامه‌ای سرگشاده به رهبر جمهوری اسلامی نسبت به 'بریدن سریع و جداشدن' مردم از نظام دینی در ایران هشدار داده‌اند. آنها می‌گویند اگر 'اصلاحات بنیادین و ساختاری' انجام نشود 'اضمحلال نظام' قطعی است. این گروهی از فعلان اصولگرا تازه یادشون اومده مردمی هم وجود داره در ایران ؟؟ اینا که مردم هر شکایتی میکردن که میگفتن خوب کاری کردن اون اشتباه‌رو مرتکب شدن و حتی خیلی جاها گفتن به اون اشتباهات افتخار هم میکنن !!! به رفیقاتون بگید ، خر ، همون مادرِ بدتر از خودشونه تازه یادشون افتاده که چه کردند با این مملکت الحق که فردوسی بزرگ حال جمهوری اسلامی رو خوب شرح کرده هنر خوار شد جادویی ارجمند نهان راستی آشکارا گزند ندانست خود جز بدآموختن به جز کشتن و غارت و سوختن... دیگه دیره ..

مایک پمپئو: از بین بردن قاسم سلیمانی، جان بسیاری از آمریکایی‌ها را نجات دادمایک پمپئو: از بین بردن قاسم_سلیمانی، جان بسیاری از آمریکایی‌ها را نجات داد وزارت دفاع ایالات متحده در بیانیه‌ای اعلام کرد حمله‌ای که بامداد جمعه به کشتن قاسم سلیمانی در عراق منجر شد، به فرمان دونالد ترامپ، رئيس جمهوری ایالات متحده آمریکا، بود. We're all QasemSoleimani Nastara99638495 دست گل اش درد نکند. اتفاقا برعکس خواهد بود.انتقام_سخت الموت_آمریکا شهید_قاسم_سلیمانی سردار_سلیمانی شهید_حاج_قاسم_سلیمانی سپاه_قدس

ترامپ:هدف از کشتن سلیمانی جلوگیری از جنگ بوددونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا: (در ارتباط با کشته شدن قاسم سلیمانی) برای آغاز جنگ این اقدام را انجام ندادیم بلکه برای جلوگیری از بروز یک جنگ این کار را کردیم ترامپ با بیان اینکه ایران منشا بی ثباتی در منطقه است تاکید کرد که به دنبال تغییر رژیم در این کشور نیستند هه😏 جاشو خیس کرده احتمالا، فهمیده چه غلطی کرده منتظر باشه به زودی HardRevenge

ترامپ هدف از ترور سردار سلیمانی را جلوگیری از جنگ خواندرئیس جمهور آمریکا امشب در سخنانی حمله جنایتکارانه پهپادهای این کشور به بغداد را که به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران انجامید تایید و اعلام کرد این حمله به دستور وی صورت گرفته است. آقای پرزیدنت، دوستت داریم ❤️ realDonaldTrump TnxPOTUS4Soleimani مش قاسم به جهان بی باقی در ناکجاآباد شتافتنش... قاعش سید علی شاه ترامپ گوه خورد .