تنش اوکراین و روسیه؛ نخستین یگان‌ ارتش آمریکا وارد آلمان شد

16/11/1400 01:16 ق.ظ

تنش اوکراین و روسیه؛ نخستین یگان‌ ارتش آمریکا وارد آلمان شد بیشتر بخوانید🔽

سربازان ارتش اوکراین نیز همزمان با ادامه ارسال کمک‌های نظامی غرب، با موشک‌های آمریکایی چند رزمایش برگزار کردند. مسکو به شدت منتقد گسترش مرزهای ناتو به شرق و عضویت احتمالی اوکراین در این پیمان بین‌المللی است، اما هر گونه اتهام برنامه‌ریزی برای حمله به اوکراین را رد می‌کند.

آندری بستیوک، سخنگوی ستاد کل ارتش اوکراین گفت: «این سلاح‌ها به توقف خودروهای نظامی کمک می‌کنند، به آنها آسیب می‌رسانند و در محیط شهری به ما اجازه می‌دهند ساختمان‌هایی را که دشمن در آن پنهان شده‌، تخریب کنیم».

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سر بزنگا روسیه ما رو میفروشه وکارشو پیش میبره اینا برای خالی نبودن عریضست

پیشروی‌های ارتش یمن در استان حجه و آزادسازی مناطقی در صعدهارتش یمن در جریان پیشروی چشمگیر خود در استان حجه، کنترل اردوگاه راهبردی المحصام مشرف بر شهر حرض را به دست گرفت.به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی نظامی یمن، نیروهای 🙏 🙏👌👌

ترودو با به‌کارگیری ارتش علیه راه‌بندان کرونایی مخالفت کرد | DW | 04.02.2022کامیون‌داران مخالف واکسیناسون اجباری کرونا چند روزی است که خیابان‌‌های منطقه مرکزی اتاوا در کانادا را بند آورده‌اند. جاستین ترودو، نخست‌وزیر این کشور به‌کارگیری ارتش برای مقابله با آنها را رد کرده است.

استقرار نیروهای آمریکا در لهستان، آلمان و رومانی؛ کاخ سفید: دیگر حمله به اوکراین را قریب‌الوقوع نمی‌دانیم🔺استقرار نیروهای آمریکا در لهستان، آلمان و رومانی؛ کاخ سفید: دیگر حمله به اوکراین را قریب‌الوقوع نمی‌دانیم هو ری_استارت_تنها_راه_نجات ری_استارت سید_محمد_حسینی لیدر_ری_استارت اپوزیسیون_میلیونی_ری_استارت پرشیا ترامپ عشق آگاهی علم عرفان مولانا سعدی ريتوييت حافظ عطار فردوسی شیخ_بهایی انسان_کامل دراویش_گنابادی restart restartleader trump miga maga GreateAwakening اوکراین جز خاک روسیه است ومیباشد امریکا شیطان بزرگ از انسوی دنیاهیچ حق ندارد.

پکن و مسکو خواستار توقف گسترش ناتو به سوی شرق اروپا شدنددر گرماگرم تنش‌های میان روسیه و غرب بر سر بحران اوکراین و همزمان با تهدیدهای اروپا برای اعمال تحریم‌های سخت‌گیرانه علیه مسکو، روسیه و چین در هماهنگی با هم -مواضع حکومت چین و روسیه بسیار مسخره وخنده دار است . - روسیه موشکهای اتمی به لاذقیة سوریه منتقل کرده است.این اقدام پوتین ، نقض آشکارقوانین بین المللی وقطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت ملل متحد درمورد سوریه است که پوتین ازامضاء کنندگان آن است . پوتین و روسیه در پرونده اوکراین بشدت ضعیف ومطلقا منزوی شده اند ومیخواهند با این اقدامات ،‌ تعادل قوا را برگردانند.

اولین واحد از نیروهای کمکی آمریکا برای اروپا وارد آلمان شداولین واحد از نیروهای کمکی آمریکا با هدف تقویت نظامی اعضای ناتو در اروپای شرقی روز جمعه ۱۵ بهمن وارد آلمان شد. Imam Al-Mahdi will fight and succeed the Ghazwa e Hind, by the Mercy of Allah SWT. Muhammad Qasim's dream foretell us about the time of Imam Al-Mahdi. You must watch and learn more about this. خلاصه توضیحات سید محمد حسینی لیدر ری استارت در مورد سعید امامی ری_استارت_تنها_راه_نجات مداح_زرتشتی آتئیست_زرتشتی

آمریکا: ویدئوی جعلی ممکن است بهانه حمله روسیه به اوکراین شود | DW | 04.02.2022یک مقام‌ ارشد آمریکایی می‌گوید، روسیه به دنبال 'صحنه‌سازی' است تا با مقصر جلوه دادن اوکراین در حمله‌ای ساختگی علیه جدایی‌طلبان اوکراین یا نظامیان روسیه بهانه‌ای برای حمله به اوکراین ارائه کند. بعد از المپیک زمستانی چین ،روس به اکراین حمله میکنه Qasim never claimed that he is the Imam Mahdi. He just said that he got dreams from Allah then ordered to spread those dreams. Many of Muhammad Qasim's dreams have already come true and there are more till end of times (Qiyamah). یه بیناموس فقط راه های بیناموسی رو بلده.

آنها روز جمعه در پایگاه نظامی یاووریف در غرب اوکراین با استفاده از موشک‌های ضد تانک، پرتابگرها و دیگر جنگ‌افزارهایی که ایالات متحده در قالب بخشی از بسته امنیتی ۲۰۰ میلیون دلاری تحویل کی‌یف داده، آموزش دیدند.Mykola Tymchenko/Copyright 2022 The Associated Press. All rights reserved.

مسکو به شدت منتقد گسترش مرزهای ناتو به شرق و عضویت احتمالی اوکراین در این پیمان بین‌المللی است، اما هر گونه اتهام برنامه‌ریزی برای حمله به اوکراین را رد می‌کند.

آندری بستیوک، سخنگوی ستاد کل ارتش اوکراین گفت: «این سلاح‌ها به توقف خودروهای نظامی کمک می‌کنند، به آنها آسیب می‌رسانند و در محیط شهری به ما اجازه می‌دهند ساختمان‌هایی را که دشمن در آن پنهان شده‌، تخریب کنیم».

الکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین شامگاه جمعه گفت که انتظار می‌رود هواپیمای حامل سلاح‌های آمریکایی به زودی به این کشور برسد.