تناقض‌گویی مسئولان در آخرین نشست ستاد ملی کرونای دولت روحانی | DW | 31.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن روحانی با تمجید از عملکرد ستاد ملی مقابله با کرونا در دولت دوازدهم گفت این ستاد با اتکا به توان داخلی موفق عمل کرد. سخنگوی ستاد می‌گوید ۲۹ استان درگیر موج گونه دلتای کرونا و تخت‌های بیمارستانی در حال پر شدن هستند.

۷۸مین و آخرین نشست ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در دولت دوازدهم شنبه نهم مرداد برگزار شد. حسن روحانی در این نشست با مرور اقدام‌های انجام شده در یک سال و نیم گذشته گفت تمام تصمیم‌های ستاد"بر پایه اصول علمی و خرد جمعی" گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، رئیس دولت دوازدهم با اشاره به این که ایران از ابتدای پاندمی مجبور به تکیه بر توان داخلی بود گفت: «اوایل که هیچ‌کس به ‌کسی کمک نمی‌کرد البته بماند که ما تحریم بودیم، برای ماسک هم کسی به کسی کمک نمی‌کرد، حتی در هوا هم ماسک را می‌قاپیدند که از این کشور به آن کشور نرسد.»روحانی افزود جمهوری اسلامی برای مقابله با کرونا به توان و امکانات داخلی تکیه کرد و موفق بود و اگر یاری و هماهنگی همه نهادها و دستگاه‌های دولتی و حکومتی نبود"ما به این نقطه نمی‌رسیدیم".

وزیر بهداشت چندی پیش گفته بود بسیاری از کشورهای جهان در حیرت‌اند که ایران چگونه موفق به مهار کرونا شده است. با این وجود آمار رسمی و سخنان علیرضا رئیسی نشان می‌دهد که پاندمی به شکل افسارگسیخته‌ای در حال گسترش است و میزان مبتلایان جدید به شدت افزایش می‌یابد.در برخی از روزهای گذشته موارد جدید مبتلایان نیازمند به بستری از سه هزار و ۵۰۰ نفر بیشتر بوده و ادامه این وضعیت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را با مشکلات جدی روبرو می‌کند.

در شبانه روز منتهی به هشتم مرداد در مجموع اندکی بیش از ۶۲ هزار آزمایش تشخیص کرونا در سراسر ایران انجام شده و تعداد موارد مثبت بیش از ۲۷ هزار و ۷۰۰ مورد بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خود گوزی و خود خندی عجب مرد هنرمندی هموطن_بپاخیز سکوت_کافیست نه_به_جمهوري_اسلامي قیام_تا_سرنگونی

اقای روحانی خفه خون بگیر این چند روز اخر ، بزار ابی قاتل بیاد یه خرده بخندیم لکوموتیرشو راه بندازه ببینیم بکجا میریم!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ ۲۹ استان درگیر با کرونای دلتا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش پزشکی لو رفته در ایالات متحده؛ جنگ با کرونا تغییر کرده استدر این سند آمده است که شیوع این گونه، در میان افراد کاملا واکسینه شده نیز به اندازه افراد واکسینه نشده بالاست و بر این اساس باید پذیرفت که «جنگ با کرونا تغییر کرده است». این یک جنایت جنگی است که در حق بشریت در حال رخ دادن است. و باید جلوی آن گرفته شود. و عامل آن محاکمه گردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رهبری با زبان و عمل دوگانگی علم و دین را در ماجرای کرونا حل کردند/ اختیارات ستادملی مبارزه با کرونا مساوی اختیارات شورای عالی امنیت ملی استروحانی در ستاد ملی مبارزه با کرونا: رهبری با زبان و عمل دوگانگی علم و دین را در ماجرای کرونا حل کردند/ اختیارات ستادملی مبارزه با کرونا مساوی اختیارات شورای عالی امنیت ملی است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: تحقیقات در مورد آتش‌سوزی در مناطق مختلف کشور با قوت ادامه دارداردوغان: تحقیقات در مورد آتش‌سوزی در مناطق مختلف کشور با قوت ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعلام جرم علیه یک کاردینال سابق در آمریکا در رابطه با تعرض جنسی به یک نوجوان♦ این کاردینال سابق در سال ۲۰۱۹، پس از آن که تحقیقات واتیکان تایید کرد که او بزرگسالان و نیز کودکان را مورد آزار جنسی قرار داده است، توسط پاپ فرانسیس از مقام خود خلع شد. ⬇ بیشتر بخوانید: تمامی به اصطلاح پیامبران و این تبلیغ کنندگان ادیان همگی حرومزاده و جنایتکار بودن و هستن فرقی هم بین اسلام و یهودیت و مسیحیت و بقیه نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درگذشت دوبلور دیگری با کرونا + نمونه صداشیرین بهرامی، دوبلور بر اثر کرونا درگذشت شیرین بهرامی، دوبلور و گوینده پنجشنبه (هفتم مرداد ماه) بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت خدا رحمتشون کنه 💔 🖤🖤🖤 به تخمم یه مزدور بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »