تمهیدات استانداری تهران برای برق و اینترنت شعب اخذ رای

24/03/1400 09:42:00 ق.ظ

استاندار تهران: *برق شعب اخذ رای قطع نمی‌شود *تلفن و اینترنت آن‌ها نیز باید دایر باشد *هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مختلف انجام شده است تا در روز انتخابات مشکلی در این خصوص نداشته باشیم

استاندار تهران از اخذ تمهیدات برای حل مشکل قطعی برق در روز انتخابات خبر داد. وی با بیان این‌که وضعیت مصرف برق دستگاه‌های مختلف را رصد کرده و یک روز در میان به اداره برق استان...

وی با بیان این‌که وضعیت مصرف برق دستگاه‌های مختلف را رصد کرده و یک روز در میان به اداره برق استان گزارش داده می شود، اظهار کرد: ۳۳ درصد از دستگاه‌ها تکالیف را رعایت کرده و حدود ۲۳ درصد تا حدودا ۵۰ درصد تکالیف کاهش مصرف برق را رعایت کرده‌اند، اما آنچه که مهم است این است که در مرحله اول به دستگاه‌های متخلف تذکر داده و پس از آن اگر به اخطارها توجه نکنند برق‌شان قطع خواهد شد.

بندپی با بیان این‌که مشوق‌هایی برای کشاورزان در نظر گرفتیم به گونه‌ای که اگر آبیاری را به بعد از ساعت پیک مصرف برق موکول کنند آبونمان آنها قابل بخشش خواهد بود، تصریح کرد: در خصوص تامین برق روز انتخابات نیز تمهیداتی اندیشیده شده است به گونه‌ای که برهمین اساس همه شعب اخذ رای در استان تهران باید علاوه بر این‌که برق‌ داشته باشند و قطع نشود، تلفن و اینترنت آنها نیز باید دایر باشد و هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مختلف از جمله اداره برق انجام شده است تا در روز انتخابات مشکلی در این خصوص نداشته باشیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

شهودها بدون مفاهیم کور هستند| محمدرضا تاجیک

یک به اقتضای شرایط، و در هنگامۀ رخداد 1401، تکاپو و فعالیت مفهومی، یا رخدادآگاهی از رهگذر تأمل در مفاهیم بنیادین و سویۀ دلالتی و کنشی آنان، برایم موضوعیتی دوباره (و البته متفاوت) یافت. سخت دل‌مشغول یافتن «مفاهیم بنیادینی» (کوزلک، مفاهیم بنیادین را بخش‌های گریزناپذیر و غیرقابل جایگزین از واژگان سیاسی و اجتماعی تعریف می‌کند که تعیین‌کننده هستند و باید از منظر تاریخی مورد مطالعه قرار گیرند) شدم که در فهم شرایط این رخداد نقشی اساسی داشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آیا مرگ در زندان تهران بزرگ روی مذاکرات گرند هتل وین اثر می‌گذارد؟

تیزر// مناظره عضو سابق و فعلی شورای شهر تهران/ گره مشکلات شهر کجاست؟!- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim🎥 تیزر مناظره عضو سابق و فعلی شورای_شهر_تهران مشروح مناظره به‌زودی در خبرگزاری تسنیم سلام لطفا پیج بنده رو فالو کنید تا بعنوان کاندید مستقل مدافع حقوق مردم باشم.

مرجعیت رسانه از تهران به لندن رفته است/ صداوسیما حتی نماینده اقلیت مردم هم نیست/ آقای رئیسی با شوآف خوزستان، سید مرحومان شده استنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از مشکلات ما، صدا و سیما است که مرجعیت رسانه از تهران به لندن رفته است و تنها ۱۰ درصد مردم اخبارشان را از صدا و سیما می‌گیرند.

پایان نتانیاهو پس از ۱۲ سال؛ نفتالی بنت به عنوان نخست وزیر جدید اسرائيل انتخاب شددر جلسه پرتنش روز یکشنبه پارلمان اسرائيل، نمایندگان به کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید رای اعتماد دادند و به ۱۲ سال حضور بنیامین نتانیاهو به عنوان نخست وزیر پایان بخشیدند. بنیامین هم رفت🙏🙏🙏❤️❤️❤️ 😂😂 مردمان خاورمیانه ، نفس راحتی خواهد کشید......

قناعتی: از تداوم اجرای برنامه‌های شفافیت شورای پنجم استقبال می‌کنیم/ استفاده از پولِ‌ شهر برای اهداف سیاسی خیانت به مردم است/ از پل صدر دفاع نمی‌کنیم/ فراهانی: پل صدر یک صفحه پیوست ترافیکی هم نداشت/ سند بودجه در گذشته محرمانه بوددر نظام جامع حمل و نقل ترافیک تهران برای پل صدر و تونل نیایش هیچ جایگاهی تعریف نشده است و این تونل و پل براساس سلایق مدیران شهری، مدیران ملی و یا هر کسی که تشخیص داده، بدون مطالعه و بدون درنظر گرفتن نظام جامع حمل و نقل ترافیک هم می‌شود این اقدامات را انجام داد، طراحی و اجرا شده است.

عراق به فکر ساخت نیروگاه هسته‌ای افتادعراق اعلام کرد برای مقابله با کمبود شدید برق در این کشور برنامه احداث نیروگاه هسته‌ای را در دستور کار خود قرار داده‌ است. عراق با اینکه دومین تولیدکننده نفت اوپک است، اما به شدت از کمبود برق رنج می‌برد و نیروگاه‌های قدیمی تولید برق در این کشور هم قادر به برطرف کردن نیازهای این کشور نیستند.