تمرین آمادگی برای مراسم تحلیف بایدن با هشدار امنیتی مدتی متوقف شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تمرین آمادگی برای مراسم تحلیف بایدن با هشدار امنیتی مدتی متوقف شد

روز دوشنبه، ۱۸ ژانویه، پلیس پایتخت آمریکا اعلام کرد که پس از دریافت گزارش‌های مردمی درباره مشاهده دود چند چهارراه آنطرف‌تر از محوطه کنگره، هشدار امنیتی صادر کرده است اما این هشدار تنها با هدف رعایت احتیاط فراوان اتخاذ شده است.

تدابیر امنیتی این مراسم پس از آن که در روز ششم ژانویه گروهی از هواداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره حمله کردند، دو چندان شده است. مقام‌ها روز دوشنبه پس از لغو هشدار امنیتی گفتند که خطری متوجه عموم مردم نیست و نمایندگان کنگره هم در زمان صدور این هشدار در این ساختمان حضور نداشتند. کامبیز فتاحی، خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی که روز دوشنبه به حوالی ساختمان کنگره رفته می‌گوید دایره حفاظتی اطراف کنگره بسیار گسترده‌تر شده است و از چندین چهار راه مانده به این محوطه با ایجاد حصار فیزیکی تردد با خودرو ممنوع شده است هر چند هنوز افراد پیاده اجازه ورود به محوطه را دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تِررر خورد تو دموکراسی با این لشگر کشی. افول آمریکا موجب شادمانی چین کومونیست، روسیه اتحادیه سوسیال اروپا و بی بی سی لندن و نوچه اش کانادا و جمهوری اسللامی خواهد بود. آمریکایی ها بدونن دُژمن زیاد دارن خودشون خبر ندارن 🤚

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احسان حدادی: برخلاف میل باطنی برای تمرین به آمریکا می‌رومآره ارواح عمت.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی وزارت دفاع سعودی برای برگزاری رزمایش‌ هوایی «نیزه‌های پیروزی»وزارت دفاع پادشاهی عربی سعودی جمعه 29 ژانویه 2021 به آمادگی‌ها و تدارکات خود برای برگزاری رزمایش 😂😂😂 میدونستی اگ ایران فقط آب شیرین کنای حجازو بزنه،از تشنگی دوباره مثل پدرانتون شاش شتر میخورید؟؟؟ نیزه های پیروزی چی ؟؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قیمت مرغ را سودجویان بالا برده‌اند/ نرخ منطقی حداکثر ۲۲ هزار تومان/ آمادگی مرغداران برای صادراتنائب رئیس کانون مرغداران گوشتی کشور گفت: با توجه به قیمت خرید مرغ از مرغداران، قیمت منطقی هر کیلوگرم مرغ در بازار حداکثر 22 هزار تومان است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمادگی ماکرون برای میانجیگری بین ایران و آمریکا؛ میانجی صادقی خواهم بودامانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه روز پنج‌شنبه با استقبال از تمایل ایالات متحده برای تعامل دوباره با ایران، آمادگی خود را برای میانجیگری میان دو کشور اعلام کرد و افزود که کشورهای عربستان سعودی و اسرائیل نیز باید به گونه‌ای در مذاکرات پیش‌رو درگیر شوند. عربستان فرانسه را به عنوان میانجی با ایران انتخاب کرد ولی تا کنون‌پاسخ مقامات ایران به این درخواست منفی بوده ای خناس مکرون مکرون مثل بوقلمون رنگ عوض میکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برچیده شدن تندیس استاد شهریار از محل برج میلاد/ اعلام آمادگی شهرداری تبریز برای نصب تندیسبرچیده شدن تندیس استاد شهریار از محل برج میلاد معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: با درخواست صورت گرفته و همراهی کمسیون فرهنگی اجتماعی کلانشهرها، تندیس نامانوس استاد شهریار از محل برج میلاد تهران برچیده شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »