تمرینات دختران ملی‌پوش هندبال با دو میهمان روس

16/04/1400 09:03:00 ب.ظ

📷تیم ملی هندبال زنان ایران از سال ۲۰۱۸ تاکنون به مسابقاتی اعزام نشده است. آخرین حضور دختران هندبال ایران در قالب تیم ملی بزرگ‌سالان، به سه سال پیش بر می‌گردد؛ زمانی که هندبالیست‌های ایران راهی مسابقات قهرمانی آسیا شدند. شهروندخبرنگار

تیم ملی هندبال زنان ایران از سال ۲۰۱۸ تاکنون به مسابقاتی اعزام نشده است.

آخرین حضور دختران هندبال ایران در قالب تیم ملی بزرگ‌سالان، به سه سال پیش بر می‌گردد؛ زمانی که هندبالیست‌های ایران راهی مسابقات قهرمانی آسیا شدند و با عنوان ششمی به کار خود پایان دادند.

حالا پس از سه سال، با تغییر و تحولات در مدیریت فدراسیون هندبال و توجه بیشتری که به بخش زنان شده است، بار دیگر تیم ملی بزرگ‌سالان هندبال ایران اردوهای آماده‌سازی را آغاز کرد تا خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده کند؛ مسابقاتی که به نوعی انتخابی جام جهانی هندبال نیز به شمار می‌روند و بر اساس قانون جدید این مسابقات، تیم‌های اول تا ششم می‌توانند مستقیما صاحب سهمیه آسیایی مسابقات جهانی شوند.

دختران هندبال ایران اولین مرحله اردوی خود را در شهر مشهد سپری کردند و دومین مرحله اردو در تهران و در تالار هندبال فدراسیون از سر گرفته شد. در راستای تقویت تیم نیز دو بازیکن روسی که توسط یکی از باشگاه‌های لیگ برتر هندبال زنان خریداری شدند، به اردوهای تیم ملی اضافه شدند تا از تجربه‌ها و دانش فنی آن‌ها در تیم ملی زنان ایران استفاده شود. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>