تمرین‌های فشرده ملی پوش آذربایجانی در ترکیه برای حضور در رقابت‌های جهانی «ام‌ام‌ای»

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عمران عباس‌قلی‌اف، ملی پوش آذربایجانی و دارنده مدال برنز قهرمانی اروپا در رشته هنرهای رزمی ترکیبی «ام‌ام‌ای» در کارابوک ترکیه به تمرین‌های فشرده خود برای حضور در رقابت‌های جهانی ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

عمران عباس‌قلی‌اف، ملی پوش آذربایجانی و دارنده مدال برنز قهرمانی اروپا در رشته هنرهای رزمی ترکیبی «ام‌ام‌ای» در کارابوک ترکیه به تمرین‌های فشرده خود برای حضور در رقابت‌های جهانی ادامه می‌دهد.عمران عباس‌قلی‌اف، ملی پوش آذربایجانی در رشته هنرهای رزمی ترکیبی «ام‌ام‌ای» که امسال در رقابت‌های قهرمانی اروپا «گاما» در شهر کیف، پایتخت اوکراین به نشان برنز دست یافته است، اکنون خود را در شهر کارابوک برای حضور در رقابت‌های جهانی سال آینده در برلین آلمان آماده می‌کند.

این ورزشکار 21 ساله که از 10 سالگی وارد جهان ورزش شده و از سال 2017 برای ادامه تحصیل در رشته تربیت بدنی وارد دانشگاه کارابوک ترکیه شده است، در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: در مسیر کسب افتخار برای آذربایجان و ترکیه تلاش می‌کنم. کارابوک مانند وطن دوم من است. عباس‌قلی‌اف با بیان این که جهت آماده‌سازی خود برای مسابقات قهرمانی جهان روزانه دو نوبت تمرین می‌کند، گفت: من به نام آذربایجان رقابت خواهم کرد، اما برای من هیچ تفاوتی بین ترکیه و آذربایجان وجود ندارد. چون ما یک ملت و دو دولت و یکدل هستیم.

این مبارز جوان ادامه داد: تمرین‌های تکنیکی و قدرتی را جدا از هم انجام می‌دهم. همچنین به تغذیه و استراحت خود بیشتر دقت می‌کنم. در سطح بسیار عالی برای رقابت‌های جهانی خود را آماده می‌کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور خودروی ملی ترکیه 'توگ' در نمایشگاه 2022 آمریکاحضور خودروی ملی ترکیه 'توگ' در نمایشگاه 2022 آمریکا شرکت خودروسازی ترکیه موسوم به توگ در نمایشگاه الکترونیک مصرفی 2022 در لاس وگاس آمریکا حضور خواهد داشت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اولیانوف: ایده های ایران در مذاکرات باید کاملا در نظر گرفته شودنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین بر ضرورت پرداختن به ایده ها و مطالبات دولت جدید ایران در مذاکرات وین تاکید کرد. چرا این خبرا فقط در خبرگزاری شماست For several years, you Russians have used Iran as a tool to achieve your own interests against the West. Iran is no longer the Iran it used to be, it can defend its rights with full authority...! روسیه همیشه دقیقه نود جاخالی میده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگاهی به آیین انتخاب صدراعظم در آلمان؛ امروز در برلین چه اتفاقی می‌افتد؟تشریفات انتخاب و تایید صدراعظم جدید در آلمان، در چند مرحله و در سه مکان مختلف برگزار می‌شود: بوندستاگ، پارلمان این کشور و سپس کاخ بلوو، اقامتگاه رسمی رئیس جمهور و درنهایت اقامتگاه صدراعظم. این سه ساختمان در فاصله‌ای نه چندان دور از یکدیگر واقع شده‌اند. اگە جناب رهبر ما از اینکارا میکرد فکر میکنم مردم بە افتخارش یە روز کف میزدن نوش جان اش به کشور خود نسبت به جان و مال شان اهمیت زیاد میدهد. 👏👏👏👏
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین: در مذاکره با طرف‌های چینی در موضع ناچاری هستیمرئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین با بیان اینکه ایران در مذاکرات تجاری با چین در موضع ناچاری است از کاهش رتبه تجاری با این کشور از یک به زیر 5 خاورمیانه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبران و نقض مقررات کرونا، یکی در دیسکو، دیگری در مهمانی کریسمس | DW | 08.12.2021نخست وزیر فنلاند با وجود آنکه با یک فرد مبتلا به کرونا تماس داشته تا نیمه شب آخر هفته در یک دیسکو در حال رقصیدن بوده است. ویدیویی نیز از دفتر جانسون منتشر شده که نشان می‌دهد او در دوره قرنطینه در یک مهمانی شرکت کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

الکاظمی در بصره: در کمین تروریست‌ها هستیمنخست‌وزیر عراق در سفر به بصره اعلام کرد: پیام روشن ما به گروه‌های تروریستی این است که این گروه‌ها قادر به ناامن کردن عراق نیستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »