تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

21/05/1399 09:07 ق.ظ

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین_اجتماعی | با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در ۲۳ مرداد ماه و درخواست برخی داوطلبان، مهلت ثبت‌نام در این آزمون تا روز ۲۶ مرداد تمدید شد

تهران - ایرنا - مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی تا ۲۶ مرداد ماه تمدید شد. آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود و ثبت نام نیز از طریق سایت سازمان سنجش قابل انجام است.

شرایط شرکت در این آزمون و همچنین رشته‌های شغلی و سایر اطلاعات مورد نیاز در سامانه ثبت‌نام سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی http://www.sanjesh.org در دسترس داوطلبان قرار دارد.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

ترامپ کمک‌هزینهٔ ۴۰۰ دلاری بیکاری در بحران را برای یکسال تمدید کرددولت فدرال فقط ۷۵ درصد از این کمک‌هزینه را می‌پردازد و هر ایالت باید ۲۵ درصد باقی یعنی ۱۰۰ دلار را از بودجهٔ خود به بیکارانش بپردازد.

تمدید تمام محدودیت‌ها و دورکاری کارمندان در تهران تا پایان هفتهتمدید تمام محدودیت‌ها و دورکاری کارمندان تا پایان هفته استاندار تهران از تمدید تمام محدودیت‌ها و دورکاری کارمندان تا پایان هفته جاری خبر داد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل: انتخاب درست، تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به رژیم ایران است🔺سفیر آمریکا در سازمان ملل: انتخاب درست، تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به رژیم ایران است ⚡️کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان_ملل گفت: ما هیچ انتخاب دیگری غیر از تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات متعارف به ایران و گسترش صلح و ثبات در سرتاسر جهان نداریم.

مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: امیدواریم تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل تمدید شود🔺مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: امیدواریم تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل تمدید شود ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.

تخت روانچی: آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی به ایران‌هراسی روی آورده است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimنماینده دائم ایران در سازمان ملل: آمریکا برای تمدید تحریم_تسلیحاتی ایران، به ایران هراسی و تهدید متوسل شده است شورا می‌بایست دوباره زورگویی و یکجانبه‌گرایی را همان‌طور که هنگام معرفی این قطعنامه توسط آمریکا نشان داد، رد کند

حمایت پومپئو از نامه کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس درباره تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران - BBC News فارسیوزیر خارجه آمریکا از نامه کشورهای عضو شورای همکاری‌های خلیج فارس که خواستار تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران شده حمایت کرده، آن را شجاعانه خواند.