تمجید نماینده یونیسف از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهد

22/06/1398 02:10 ب.ظ

نماینده یونیسف ضمن تمجید از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهد تاکید کرد که برای حل هرچه سریع‌تر بحران، جامعه جهانی باید از ترکیه حمایت کند. - خبرگزاری آناتولی

نماینده یونیسف ضمن تمجید از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهد تاکید کرد که برای حل هرچه سریع‌تر بحران، جامعه جهانی باید از ترکیه حمایت کند. - خبرگزاری آناتولی فیلیپ دوامل، نماینده صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: ترکیه به پناهجویان به ویژه پناهجویان سوری خدمات بسیار فوق العاده‌ای ارائه کرده است.

متاسفانه بحران سوریه هنوز پایان نیافته، به همین دلیل تا پایان این مسئله باید جامعه جهانی از ترکیه حمایت کند.

وی با تاکید بر اینکه در صورت حمایت جامعه جهانی از ترکیه، این مشکلات سریع‌تر حل خواهد شد، گفت: در هر جنگ و تنشی بیشترین آسیب به کوکان وارد می شود؛ باید به کودکان اولویت بیشتری داد. دوامل در ادامه تصریح کرد: در سالهای گذشته شاهد بودیم که ترکیه میزبان بیش از 3 میلیون و 600 پناهجوی سوری و 400 هزار پناهجو و مهاجر خارجی از کشورهای دیگر بود. این نشان دهنده میزبانی بسیار خوب ترکیه است. خدماتی که ترکیه به پناهجویان به ویژه پناهجویان سوری ارائه کرده است، بی نظیر است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بازگشت 1449 پناهجویی عراقی از ترکیه به خانه‌هایشاناداره مهاجرت عراق از بازگشت هزار و 449 پناهجو از ترکیه طی سه ماه اخیر به مناطق پاکسازی شده از داعش خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

بن رودز: ترامپ می‌خواهد به توافقی بازگردد که از آن خارج شده بودمشاور امنیت ملی اوباما، در واکنش به امکان کاهش تحریم‌های ایران از سوی ترامپ نوشت: ترامپ حالا می‌خواهد تحریم‌ها را کاهش دهد تا یک نشست [با رئیس جمهور ایران] برگزار کند و به یک توافقی بازگردد که آن را ترک کرده بود؛ توافق هوشمندانه‌ای است.

بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره را از 19.75 درصد به 16.50 درصد تقلیل داد- خبرگزاری آناتولی

آیا می‌توانم از شوهرخواهرم که ماشینم را به دیگری فروخته شکایت کنم؟بلی اگر تخم داری به شوهرت بگو‌

احمد داوداوغلو از حزب عدالت و توسعه ترکیه کناره‌گیری کرداحمد داوداوغلو، نخست وزیر سابق ترکیه و یار دیرین اردوغان از حزب عدالت و توسعه کناره‌گیری کرد جزئیات بیشتر🔽

تردد بیش از 8000 زائر ایرانی از مرزهای خوزستان در تاسوعا و عاشورامدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: امسال بیش از 8000 زائر ایرانی در تاسوعا و عاشورای حسینی از گذرگاه‌های مرزی استان تردد کردند.

نماینده یونیسف ضمن تمجید از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهد تاکید کرد که برای حل هرچه سریع‌تر بحران، جامعه جهانی باید از ترکیه حمایت کند.غازی‌آنتپ/ خبرگزاری آناتولی

فیلیپ دوامل، نماینده صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: ترکیه به پناهجویان به ویژه پناهجویان سوری خدمات بسیار فوق العاده‌ای ارائه کرده است. متاسفانه بحران سوریه هنوز پایان نیافته، به همین دلیل تا پایان این مسئله باید جامعه جهانی از ترکیه حمایت کند.

وی با تاکید بر اینکه در صورت حمایت جامعه جهانی از ترکیه، این مشکلات سریع‌تر حل خواهد شد، گفت: در هر جنگ و تنشی بیشترین آسیب به کوکان وارد می شود؛ باید به کودکان اولویت بیشتری داد.

دوامل در ادامه تصریح کرد: در سالهای گذشته شاهد بودیم که ترکیه میزبان بیش از 3 میلیون و 600 پناهجوی سوری و 400 هزار پناهجو و مهاجر خارجی از کشورهای دیگر بود. این نشان دهنده میزبانی بسیار خوب ترکیه است. خدماتی که ترکیه به پناهجویان به ویژه پناهجویان سوری ارائه کرده است، بی نظیر است.

نماینده یونیسف اذعان داشت: کودکان پناهجوی سوری مانند کودکان ترک در مدارس ترکیه مشغول به تحصیل هستند؛ این از خود گذشتگی بزرگی است. همچنین دولت ترکیه، کودکان پناهجویی که خانواده هایشان از آنها به خوبی مراقبت نمی کنند را نیز تحت حمایت خود قرار می دهد. این فعالیتهای ترکیه بسیار کم نظیر است و باید الگو قرار گیرد.