تمجید نویسنده ایرانی از نظام درمانی ترکیه؛ رفتار بسیار خوبی دارند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نویسنده و پناهجوی ایرانی مقیم ترکیه ضمن تمجید از نظام درمان کشور و سرعت بالای روند معاینات از برخورد خوب و متمدنانه کادر درمان ترکیه گفت و تاکید کرد هیچ تبعیضی بین من پناهجو و شهروند خودی قائل نشدند. - خبرگزاری آناتولی

نویسنده و پناهجوی ایرانی مقیم ترکیه ضمن تمجید از نظام درمان کشور و سرعت بالای روند معاینات از برخورد خوب و متمدنانه کادر درمان ترکیه گفت و تاکید کرد هیچ تبعیضی بین من پناهجو و شهروند خودی قائل نشدند.

او می‌افزاید: بیمارستانی که مراجعه کردم بیمارستان دولتی بود و من به عنوان یک پناهجو که زبان ترکی هم بلد نیستم کارت پناهجویی‌ام را به عنوان کارت شناسایی برای ثبت نشان دادم و موضوع قابل توجه این است که مسئول پذیرش نگاه نکرد که کارت شناسایی من کارت پناهجویی است و بدون هیچ گونه تبعیضی درست مثل یک شهروند خودی به سرعت کار ثبت را انجام داده و همان بدو ورود بلافاصله نبض و فشارم را گرفتند.

روشن تاکید می‌کند: آنچه من آن شب در بیمارستان دولتی ترکیه دیدم برخورد بسیار خوب و متمدنانه کادر درمان بود که هیچ تبعیضی بین من پناهجو و شهروندان خودی قائل نشده و به سرعت روند آزمایشاتم را انجام دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست زالی از کنکوریها برای خودداری از مسافرت پس از اتمام آزمونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، از داوطلبان کنکور خواست که پس از اتمام آزمون از مسافرت به جهت رفع خستگی، خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از صدای ضربان قلب در موسیقی ایرانی - BBC News فارسیشایان شکرآبی، آهنگساز و نوازنده پیانو عضو گروه موسیقی دال که پزشک هم هست از صدای ضربان قلب در عارضه‌های مختلف قلب، در تنظیم آهنگ‌های شناخته شده ایرانی استفاده کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیا تیم ملی از جام جهانی و فدراسیون ایران از فیفا اخراج می‌شوند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیش از 28 هزار مهاجر افغان طی یک ماه گذشته از ایران اخراج شدندوزارت مهاجران و بازگشت‌کنند‌گان افغانستان اعلام کرد که بیش از 28 هزار مهاجر این کشور طی یک ماه گذشته به‌صورت اجباری از ایران اخراج شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری مالی پس از بازداشت شدن توسط نظامیان از سمت خود کناره‌گیری کردرئیس جمهوری مالی پس از بازداشت شدن توسط نظامیان از سمت خود کناره‌گیری کرد به گزارش رویترز، رئیس جمهوری مالی، در یک سخنرانی کوتاه که از تلویزیون دولتی این کشور پخش شد، از سمت خود استعفا کرد. او همچنین پارلمان این کشور را نیز منحل کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درخواست سندیکاهای کارگری سوئد- ایران از نهادهای بین المللی: از کارگران ايران دفاع کنید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »