تمجید مفتی قدس از حمایت‌های ترکیه از آرمان فلسطین

01/09/2020 11:36:00 ب.ظ

قدس, فلسطین

تمجید مفتی قدس از حمایت‌های ترکیه از آرمان فلسطین

01.09.2020رام‌الله/ خبرگزاری آناتولیشیخ محمد حسین٬ مفتی قدس و فلسطین در دیدار با احمدرضا دمیر‌ار، سفیر موقت ترکیه در سرکنسولگری قدس از حمایت‌های آنکارا از آرمان فلسطین تمجید کرد.دفتر شیخ محمد حسین با انتشار بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: شیخ حسین در این دیدار ضمن ارائه اطلاعاتی درباره وضعیت فلسطین٬ بر روابط ریشه‌دار تاریخی میان ترکیه و فلسطین تاکید کرد.

حسین، عرب‌ها و مسلمانان را به انجام مسئولیت‌های خود در قبال مردم فلسطین و محافظت از مقدسات فراخوانده و از حمایت ترکیه از آرمان فلسطین ابراز خرسندی کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

جزییات حادثه زیر گرفتن عزاداران حسینی از زبان دادستان شهر قدسدادستان عمومی و انقلاب شهر قدس در تشریح حادثه زیر گرفته شدن تعدادی از عزاداران حسینی در شب گذشته گفت: در پی این حادثه یکی از سرنشینان خودروی مذکور دستگیر و خودروی مورد نظر نیز توقیف شده است.

مطمئنم نیجر از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه‌گرایی آمریکا جلوگیری می‌کندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که ایران و نیجر در مسائل و مجامع بین‌المللی، در زمینه تحقق اهداف این مجامع، همکاری‌های سازنده‌ای داشته‌اند، گفت: مطمئنم نیجر مستقل و حرفه‌ای از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد.

وزارت کشور از افزایش بیش از سه برابری فراخوان‌های اعتراض در ایران خبر دادحسین ذوالفقاری،‌ معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ،‌ اعلام کرد شمار فراخوان‌های عمومی برای اعتراض در ایران نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر افزایش یافته است

شمار بهبودیافتگان از ویروس کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفتشمار بهبودیافتگان از ویروس‌کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفت

انقلاب اجتماعی؛ ترس زنان از افشا به ترس مردان از اقدام تبدیل می‌شود

آیا ارتش بریتانیا استفاده از تانک‌ را کنار می‌گذارد؟ - BBC News فارسیژنرال مارک کارلتون اسمیت، فرمانده ارتش بریتانیا اخیرا در یکی از سخنرانی‌های خود گفت در جنگ افزارهای مدرن، اهمیت استفاده از تانک کاهش یافته‌است. او خاطرنشان کرد که تهدیدهای اصلی تانک و موشک نیستند.

شیخ محمد حسین، مفتی قدس و فلسطین از حمایت‌های ترکیه از آرمان فلسطین تمجید کرد.به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، مجید کاویانی ضمن تشریح حادثه زیر گرفته شدن تعدادی از عزاداران حسینی در شب گذشته توسط راننده یک خودروی پژو بیان کرد: حسب گزارش واصله، راننده خودرو مست بوده و زمانی که با عزاداران مواجه شد، اقدام به زیر گرفتن پنج نفر از عزاداران کرد که چهار نفر به صورت سرپایی مداوا شدند و یک نفر نیز به بیمارستان منتقل شده که حال وی مساعد گزارش شده است.به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری عصر دوشنبه در گفت وگوی تلفنی"محمدو ایسوفو" رییس جمهوری نیجر با ابراز خرسندی از اخبار مربوط به نحوه مقابله با شیوع بیماری کرونا در آن کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران نیز تلاش‌های موفقی در کنترل شیوع بیماری کرونا داشته و آماده تبادل تجربیات خود با کشور دوست و مسلمان نیجر هستیم.افته است.

01.09. وی تصریح کرد: راننده در حال حاضر شناسایی شده و پیگیری‌های لازم به منظور بازداشت وی در دست انجام است.2020 رام‌الله/ خبرگزاری آناتولی شیخ محمد حسین٬ مفتی قدس و فلسطین در دیدار با احمدرضا دمیر‌ار، سفیر موقت ترکیه در سرکنسولگری قدس از حمایت‌های آنکارا از آرمان فلسطین تمجید کرد. رییس جمهوری با اشاره به چهار دهه روابط دوستانه تهران و نیامی، افزود: دو کشور همکاری‌های خوبی در زمینه‌های اکتشافات معدنی، بهداشت و درمان و کشاورزی داشته‌اند و امیدوارم بتوانیم از همه ظرفیت‌ها برای گسترش روابط فیمابین استفاده کنیم. دفتر شیخ محمد حسین با انتشار بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: شیخ حسین در این دیدار ضمن ارائه اطلاعاتی درباره وضعیت فلسطین٬ بر روابط ریشه‌دار تاریخی میان ترکیه و فلسطین تاکید کرد. حسین، عرب‌ها و مسلمانان را به انجام مسئولیت‌های خود در قبال مردم فلسطین و محافظت از مقدسات فراخوانده و از حمایت ترکیه از آرمان فلسطین ابراز خرسندی کرد. ذوالفقاری خواستار هوشیاری نسبت به این موضوع شد و گفت: «البته هوشیاری مردم بسیار بیشتر از برخی مسئولان است.

سفیر موقت ترکیه در سرکنسولگری قدس نیز بر عمیق بودن ریشه‌های همبستگی مردم ترکیه و فلسطین تاکید کرد. رییس جمهوری تصریح کرد: اطمینان دارم جمهوری نیجر به عنوان یکی از اعضای جنبش عدم تعهد، همانگونه که در برابر قطعنامه غیرقانونی تمدید تحریم تسلیحاتی ایران موضع بسیار سازنده‌ای داشت، در دوران ریاست خود بر شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز، به شکل کاملا مستقل و حرفه‌ای عمل کرده و از سوءاستفاده از جایگاه سازمان ملل متحد و شورای امنیت برای زیاده خواهی و یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد. .