تمجید مفتی قدس از حمایت‌های ترکیه از آرمان فلسطین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

رام‌الله/ خبرگزاری آناتولی شیخ محمد حسین٬ مفتی قدس و فلسطین در دیدار با احمدرضا دمیر‌ار، سفیر موقت ترکیه در سرکنسولگری قدس از حمایت‌های آنکارا از آرمان فلسطین تمجید کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دفتر شیخ محمد حسین با انتشار بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: شیخ حسین در این دیدار ضمن ارائه اطلاعاتی درباره وضعیت فلسطین٬ بر روابط ریشه‌دار تاریخی میان ترکیه و فلسطین تاکید کرد.

حسین، عرب‌ها و مسلمانان را به انجام مسئولیت‌های خود در قبال مردم فلسطین و محافظت از مقدسات فراخوانده و از حمایت ترکیه از آرمان فلسطین ابراز خرسندی کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزییات حادثه زیر گرفتن عزاداران حسینی از زبان دادستان شهر قدسدادستان عمومی و انقلاب شهر قدس در تشریح حادثه زیر گرفته شدن تعدادی از عزاداران حسینی در شب گذشته گفت: در پی این حادثه یکی از سرنشینان خودروی مذکور دستگیر و خودروی مورد نظر نیز توقیف شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مطمئنم نیجر از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه‌گرایی آمریکا جلوگیری می‌کندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که ایران و نیجر در مسائل و مجامع بین‌المللی، در زمینه تحقق اهداف این مجامع، همکاری‌های سازنده‌ای داشته‌اند، گفت: مطمئنم نیجر مستقل و حرفه‌ای از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزارت کشور از افزایش بیش از سه برابری فراخوان‌های اعتراض در ایران خبر دادحسین ذوالفقاری،‌ معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ،‌ اعلام کرد شمار فراخوان‌های عمومی برای اعتراض در ایران نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر افزایش یافته است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از ویروس کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفتشمار بهبودیافتگان از ویروس‌کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انقلاب اجتماعی؛ ترس زنان از افشا به ترس مردان از اقدام تبدیل می‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آیا ارتش بریتانیا استفاده از تانک‌ را کنار می‌گذارد؟ - BBC News فارسیژنرال مارک کارلتون اسمیت، فرمانده ارتش بریتانیا اخیرا در یکی از سخنرانی‌های خود گفت در جنگ افزارهای مدرن، اهمیت استفاده از تانک کاهش یافته‌است. او خاطرنشان کرد که تهدیدهای اصلی تانک و موشک نیستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »