قدس, فلسطین, «احمد رضا دمیر» سرکنسول ترکیه در قدس, شیخ محمد حسین٬ مفتی قدس و فلسطین

قدس, فلسطین

تمجید مفتی قدس از حمایت‌های ترکیه از آرمان فلسطین

01/09/2020 11:36:00 ب.ظ

تمجید مفتی قدس از حمایت‌های ترکیه از آرمان فلسطین

01.09.2020رام‌الله/ خبرگزاری آناتولیشیخ محمد حسین٬ مفتی قدس و فلسطین در دیدار با احمدرضا دمیر‌ار، سفیر موقت ترکیه در سرکنسولگری قدس از حمایت‌های آنکارا از آرمان فلسطین تمجید کرد.دفتر شیخ محمد حسین با انتشار بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: شیخ حسین در این دیدار ضمن ارائه اطلاعاتی درباره وضعیت فلسطین٬ بر روابط ریشه‌دار تاریخی میان ترکیه و فلسطین تاکید کرد.

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب

حسین، عرب‌ها و مسلمانان را به انجام مسئولیت‌های خود در قبال مردم فلسطین و محافظت از مقدسات فراخوانده و از حمایت ترکیه از آرمان فلسطین ابراز خرسندی کرد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

برنامه‌های سیاست خارجی دولت آقای رئیسی منهای برجام است

به گفته «امیر موسوی» می‌توان منتظر حرکت نمادینی در مراسم تحلیف رئیسی برای بهبود روابط ایران و عربستان بود. او تاکید می‌کند «در دولت جدید، دوره ملایمت و لبخند با آمریکا هم گذشته است؛ حالا باید ایالات متحده را برای امضا و نشستن پای میز مذاکره مجبور کرد.»

جزییات حادثه زیر گرفتن عزاداران حسینی از زبان دادستان شهر قدسدادستان عمومی و انقلاب شهر قدس در تشریح حادثه زیر گرفته شدن تعدادی از عزاداران حسینی در شب گذشته گفت: در پی این حادثه یکی از سرنشینان خودروی مذکور دستگیر و خودروی مورد نظر نیز توقیف شده است.

مطمئنم نیجر از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه‌گرایی آمریکا جلوگیری می‌کندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که ایران و نیجر در مسائل و مجامع بین‌المللی، در زمینه تحقق اهداف این مجامع، همکاری‌های سازنده‌ای داشته‌اند، گفت: مطمئنم نیجر مستقل و حرفه‌ای از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد.

وزارت کشور از افزایش بیش از سه برابری فراخوان‌های اعتراض در ایران خبر دادحسین ذوالفقاری،‌ معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ،‌ اعلام کرد شمار فراخوان‌های عمومی برای اعتراض در ایران نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر افزایش یافته است

شمار بهبودیافتگان از ویروس کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفتشمار بهبودیافتگان از ویروس‌کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفت

انقلاب اجتماعی؛ ترس زنان از افشا به ترس مردان از اقدام تبدیل می‌شود

آیا ارتش بریتانیا استفاده از تانک‌ را کنار می‌گذارد؟ - BBC News فارسیژنرال مارک کارلتون اسمیت، فرمانده ارتش بریتانیا اخیرا در یکی از سخنرانی‌های خود گفت در جنگ افزارهای مدرن، اهمیت استفاده از تانک کاهش یافته‌است. او خاطرنشان کرد که تهدیدهای اصلی تانک و موشک نیستند.