تمایل اتحادیه اروپا برای گسترش روابط با ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

13.07.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

2020جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه پس از دیدار با اعضای شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا طی یک نشست خبری در بروکسل اظهار داشت: کشورهای عضو مایل به گسترش روابط با ترکیه هستند. تمامی راه‌ها برای کاهش تنش‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بورل همچنین با اشاره به اینکه در دیدار مذکور تحولات اخیر در لیبی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، تصریح کرد:"وضعیت در لیبی بد‌تر می‌شود. متوجه نقض تحریم تسلیحاتی هستیم. قصد داریم برای حمایت از عملیات نظامی"ایرینی" تحریم‌ها را افزایش دهیم. تنها راه‌حل سیاسی، روند برلین است".

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چراغ سبز هند به بریتانیا و اتحادیه اروپا برای تجارت آزادسومین اقتصاد بزرگ آسیا دور تازه‌ای از مذاکرات تجاری با اتحادیه اروپا را همزمان با شروع رایزنی‌ها برای حصول توافق‌نامه تجارت آزاد با بریتانیا آغاز کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقاله چاووش‌اوغلو در پولیتیکو در انتقاد از رویکرد اتحادیه اروپا در قبال آنکاراوزیر امور خارجه ترکیه در مقاله‌ای برای نشریه پولیتیکو از رویکرد برخی از کشورهای اتحادیه اروپا در مورد آنکارا انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قانون امنیتی هنگ‌کنگ؛ اتحادیه اروپا اقداماتی را علیه چین در دست بررسی داردمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد: «امروز توافق کردیم که برای حمایت از خودمختاری هنگ‌کنگ و جامعه مدنی آن، واکنش هماهنگ اتحادیه اروپا را سازماندهی کنیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

همکاری اروپا با کشورهای آفریقایی در مبارزه با قاچاق انسان | DW | 13.07.2020وزیران کشور اتحادیه اروپا اعلام کردند همکاری خود با کشورهای آفریقایی برای مبارزه با قاچاقچیان انسان را گسترش می‌دهند. سازمان عفو بین‌الملل خواستار مسئولیت‌پذیری بیشتر اتحادیه اروپا در قبال پناهجویان و مهاجران شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

صدراعظم اتریش: بستۀ کمکی اتحادیه اروپا باید به فقیرترین اعضاء برسدرهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار است در نشست روز جمعه آینده، درباره جزئیات بسته ۷۵۰ میلیارد یورویی کمیسیون اروپا تصمیم‌گیری کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هوا چونینگ: چین اهمیت زیادی برای روابط دوستانه با ایران قائل استسخنگوی وزارت خارجه چین: چین اهمیت زیادی برای روابط دوستانه با ایران قائل است جوسازی‌ها برای مختل کردن همکاری‌های راهبردی بین ایران و چین است بعد از تایید سند از سوی چینی‌ها و نهایی شدن آن مطالب مرتبط با آن به اطلاع افکار عمومی رسانده می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »