تمام بیماران کرونایی در جمهوری موریس بهبود یافتند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

داکار/ فاطمه اسما آرصلان/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام وزیر بهداشت جمهوری موریس، تمام بیماران کرونایی در این کشور جزیره‌ای که در جنوب غرب اقیانوس هند قرار دارد، بهبود یافته‌اند.

این وزارت‌خانه همچنین اعلام کرد که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این کشور تاکنون 334 مورد ابتلا و 10 مورد مرگ ناشی از این بیماری ثبت شده است.

گفتنی است جمهوری موریس در حال حاضر نخستین و تنها کشور آفریقایی به شمار می‌رود که تمام بیماران کرونایی در آن بهبود یافته‌اند.تعداد بیماران کرونایی در موریس در مه امسال نیز به صفر رسیده و طی 17 روز هیچ مورد جدید ابتلا به کرونا در این کشور ثبت نشده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلاسمای بهبود یافتگان کرونا در ۲۴ استان جمع‌آوری می‌شودتهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اکنون در ۲۴ استان کشور تهیه و جمع‌آوری پلاسمای «هایپرایمیون» از بیماران بهبود یافته از کووید ۱۹ برای مصرف در بیمارستان‌ها انجام می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مخالفان محدودیت‌های کرونایی در پایتخت آلمانشاید باورتان نشود اما در آلمان گروه‌‌هایی هستند که مخالف واکسیناسیون هستند. آنها در کنار گروه‌های دیگری از راستگرایان امروز شنبه اول اوت به خیابان‌های برلین آمدند و نسبت به محدودیت‌های کرونایی اعمال شده تظاهرات کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 216 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimوزارت اطلاعات: جمشید_شارمهد سرکرده گروه تروریستی «تندر» که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در اختیار ماست شارمهد در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بیش از 6 میلیون بیمار کرونایی در جهان تحت درمان قرار دارند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیماران پیوندی در به در دنبال قرص «سلسپت» هستندمدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی آذربایجان شرقی: *بیماران پیوندی در به در دنبال قرص «سلسپت» هستند *بیماران از نتیجه مصرف داروی جایگزین سلسپت می‌ترسند *بیماران نمی‌توانند ریسک احتمال پس زدن پیوند را با جاگزین کردن داروی دیگری قبول کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمبود شدید دارو و خون برای بیماران خاص کرمان/ داروهای داخلی حال بیماران را بدتر می‌کندمدیرعامل موسسه خیریه ثامن الحجج بیماران خاص استان کرمان با اشاره به اینکه برای بیماران خاص انجمن با مشکل دارو مواجهیم ،گفت:
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »