تمام جایگاه‌ها کارت سوخت با سهمیه آزاد دارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: به جایگاه‌های سوخت سراسر کشور کارت‌های سوخت با سهمیه آزاد تعلق گرفته است واین کارت‌ها روزانه تا ۱۰ هزار لیتر بنزین محدودیت دارند

فاطمه کاهی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که بعضا دیده می‌شود در برخی از جایگاه‌ها اپراتورها از کارت‌های شخصی افراد برای سوخت گیری استفاده می‌کنند اظهار کرد: معمولا با قیمت کمتری بنزین را به متقاضی با استفاده از این کارت‌ها به فروش می‌رساند که این مسئله امری غیر قانونی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمام جایگاه‌های سوخت به کارت‌های سوخت با سهمیه آزاد مجهز شده‌اند، گفت: این مساله از گذشته نیز وجود داشت اما برای مقابله با برخی سو استفاده های احتمالی تمام جایگاه ها را به کارت سوخت مجهز کردیم. سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این که جایگاه‌های که مصرف سوخت بیشتری نسبت به دیگر جایگاه‌ها دارند بیش از یک عدد کارت عرضه شده است تصریح کرد: این اقدام برای مقابله با سو استفاده‌های احتمالی انجام می‌شود و تمام جایگاه‌ها اکنون به کارت سوخت با سهمیه آزاد مجهز هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روند نزولی نرخ سود بین بانکی سیگنالی برای کاهش نرخ تسهیلات/ قیمت تمام شده پول کاهش می‌یابدمعاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد اظهار داشت: اگر این روند کاهش نرخ سود بین بانکی ادامه داشته باشد، مرحله بعدی این است که از بانک‌ها بخواهیم نرخ اعطای تسهیلات را متناسب با این روند کاهش دهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز به کار مجدد آرایشگاه‌ها در ترکیه پس از دو ماه توقف فعالیتبا کاهش محدودیت‌های وضع شده به دلیل همه گیری کرونا در ترکیه، آرایشگاه‌ها در این کشور اجازه یافته اند تا با رعایت نکات احتیاطی مغازه‌های خود را باز کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ستیز پیمانکاران «طرح تحول نظام سلامت» با کارکنان شرکتی/ چرا نظام مراقبت‌های سلامت خصوصی شد؟طرح تحول نظام سلامت به دلیل ناکارآمدهای‌های سیستمی نتوانست در پیشگیری از بیماری‌ها و البته تامین رفاه نیروهایی که بار اصلی شبکه‌ی پیشگیری و بهداشت منطقه‌ای را بر دوش دارند، موفق باشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پلیس به بازار خودرو ورود می‌کند؟پلیس به بازار خودرو ورود می‌کند؟ فرمانده ناجا: *پلیس امنیت اقتصادی با هرگونه فساد اقتصادی برخورد کرده *در بحث خودرو هم جلساتی برگزار شده و اقدامات خوبی صورت گرفته *ان‌شاءالله ورود خوبی را نیروی انتظامی خواهد داشت وقتی همه مسئولان دزدند اونی که دزد نیست بر چسبی زدند ودر زندان انداختند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از تندیس سیامند رحمان- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimتندیس سیامند_رحمان در اشنویه این تندیس در ورودی شهر اشنویه، زادگاه«سیامند رحمان» ساخته شده و در پایه آن توضیحاتی در خصوص قهرمانی‌ها و مدال آوری‌های این قهرمان وزنه برداری پارالمپیک ایران و جهان درج شده است خدا رحمتش کنه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: آمار کرونا در آمریکا رو به کاهش استترامپ: آمار کرونا بسیار بهتر به نظر می‌رسد و تقریبا در همه جا در حال کاهش است، پیشرفت بزرگی در حال انجام است واکنش ما به کرونا به جز در رسانه‌های اخبار جعلی بسیار معتبر تلقی می‌شود. آنها رویکردی خفت‌بار به آمریکا دارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »