تمامی مدارس استان تهران فردا تعطیل است

23/09/1398 06:27 ب.ظ

محمدی تقی‌زاده خبرداد: تمامی مدارس استان تهران فردا تعطیل است

معاون استانداری تهران از تعطیلی تمامی مدارس استان به‌جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا یکشنبه خبر داد.

به گزارش ایلنا، تقی‌زاده در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران که امروز به ریاست استاندار تهران برگزار شد، با اشاره به انباشت آلاینده‌ها و غلظت ذرات معلق هوای تهران گفت: تمامی مدارس استان در تمامی مقاطع در دو شیفت صبح و بعدازظهر به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا یکشنبه تعطیل است.

وی گفت: فعالیت کلیه معادن شن و ماسه نیز فردا متوقف و تردد کامیون‌ها نیز در سطح شهر ممنوع می‌شود

ادامه مطلب:
ilnanews »

تعطیلی زنگ ورزش مدارس شهر و بخشی از استان تهرانمعاون استاندار تهران: مقرر شده است تا زنگ ورزش مدارس در تمامی مقاطع در روز شنبه (۲۳ آذر) در شهر و استان تهران به استثنای مدارس شهرستان‌های شرق استان به حالت تعلیق در بیاید. فعلا تعطیلی مدارس در شهر و استان تهران را در دستور کار نداریم.

کمبود نیروی تمام وقت توان‌بخشی در مدارس استثنایی استان خراسان‌شمالی

فردا تمام مدارس شهری و روستایی سنندج تعطیل استبه دلیل ناپداری هوا فردا شنبه 23 آذر ماه تمام مدارس شهری و روستایی سنندج تعطیل است.

توضیح وزیر آموزش و پرورش درباره کیک‌های آلوده به قرص/بوفه‌های مدارس از مراکز رسمی خرید کنندوزیر آموزش‌وپرورش: *کیک‌های مشکوک و آلوده لزوما در مدرسه یافت نشده است *بررسی‌ها نشان می‌دهد این کار در فرآیند تولید اتفاق نیفتاده بود *بوفه‌های مدارس از مراکز رسمی خرید کنند *مسئولان امنیتی در صدد پیدا کردن عوامل این کار هستند خدا وکیلی به چی اعتماد کنیم وضعیت مواد غذایی افتضاحه

فردا تمام مدارس شهری و روستایی سنندج تعطیل استبه دلیل ناپداری هوا فردا شنبه 23 آذر ماه تمام مدارس شهری و روستایی سنندج تعطیل است.

فردا؛ دانشگاه‌های تهران تعطیل نیستنداستاندار تهران گفت: فردا دانشگاه‌های تهران فعال خواهند بود و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. دانشجو ریه نداره انگار