تماس تلفنی رئیس ارتش آمریکا با همتایان روس و اوکراینی خود

02/09/1400 11:57:00 ب.ظ

ژنرال مارک میلی با روسای ستاد مشترک ارتش روسیه و اوکراین تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

ژنرال مارک میلی با روسای ستاد مشترک ارتش روسیه و اوکراین تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی 23.11.2021 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی ستاد ارتش آمریکا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد ژنرال مارک میلی 22 نوامبر با والری زالوژنی، فرمانده کل نیروهای مسلح اوکراین تلفنی گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش، طرفین در تماس مذکور درباره «فضای امنیتی در حال تغییر در اروپای شرقی» بحث و تبادل نظر کردند.

ستاد ارتش آمریکا اشاره‌ای به موضوع تشدید حضور روسیه در مناطق نزدیک به مرز اوکراین نشده است. این ستاد در دومین اطلاعیه خود نیز اعلام کرد ژنرال مارک میلی امروز نیز با والری گراسیموف، رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه تلفنی گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

لطفا از تظاهرات بگوئید. علت تظاهرات چه بوده است؟

دیدار روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و سومالیروسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و سومالی در آنکارا دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی

اردن و اسرائيل توافقنامه تبادل انرژی خورشیدی و آب شیرین امضا کردنداین توافقنامه در حاشیه اکسپو دبی و با حضور جان کری نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا رد امور تغییرات اقلیمی به امضا رسید.

رشد ۳۲ درصدی کودک‌همسری در ایران؛ ثبت ازدواج ده‌هزار دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در سه ماهه اول سال▪️بر اساس تازه‌ترین گزارش منتشر شده از مرکز آمار ایران، مقایسه آمارهای فصلی دو سال گذشته، ازدواج_کودکان افزایش یافته و تنها در بهار گذشته ازدواج نزدیک به ۱۰ هزار دختربچه ۱۰ تا ۱۴ ساله ثبت شده است. کودک همسری یکی از جنایات مسلمین است.

شب رویایی گروه «بی‌تی‌‌اس» در مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا🔺 شب رویایی گروه «بی‌تی‌‌اس» در مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا ▪ چهل و نهمین مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا، یکشنبه ۲۱ نوامبر با شور و هیجان بسیاری در تالار «مایکروسافت» لس_آنجلس برگزار شد. ⬇ بیشتر بخوانید:

واکنش بلینکن به انتخابات ونزوئلا: حکومت مادورو بار دیگر مردم را از مشارکت در یک انتخابات آزاد محروم کرد🔺 واکنش بلینکن به انتخابات ونزوئلا: حکومت مادورو بار دیگر مردم را از مشارکت در یک انتخابات آزاد محروم کرد ▪ وزیر خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای انتخابات منطقه‌ای و محلی روز یکشنبه در ونزوئلا را «غیرآزاد و غیرعادلانه» خواند. ⬇ بیشتر بخوانید: به آقای بلینکن بفرمائین همینقدر در افغانستان ریدید کفایت میکنه دیگه گه اضافی نخورید تو چکاره ای ضر میزنی بمیر سرت تو کار خودت باشه چکار به دیگران داری نه اینکه انتخابات آمریکا درست بود تقلب های ایالت ها روشن شد،خجالت بکشید.

پیش‌بینی افزایش بارندگی در پنجره بارش/ تجربه دمای بیش از حد نرمالهواشناسی: وضعیت بارش در استان‌هایی که سرچشمه رودهای بزرگ هستند اصلا مطلوب نیست تا اینجا شرایط بارش‌ها ناامیدکننده بوده‌ بارندگی فراتر از حد نرمال در استان‌های مرکزی نمی‌تواند نشانه شگفت‌انگیز و عجیبی باشد وضعیت دما به سمت نرمال و بیش از نرمال تمایل دارد