تماس اینترنتی فریبا عادل‌خواه با همکارانش در پاریس

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

فریبا عادل‌خواه با ارسال پیامی از طریق یکی از ابزارهای اجتماعی، به همکاران خود در فرانسه خبر داده که وضعیت او و رولاند مارشال خوب است. این پیغام میان برخی همکاران و چهره‌های آکادمیک فرانسه پخش شده است. اخبار_ایران گزارش آیدا قجر aidaghajar 👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«فریبا عادل‌خواه» با ارسال پیامی از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی، به همکاران خود در فرانسه خبر داده که وضعیت او و «رولاند مارشال» خوب است. این پیام که میان برخی همکاران و چهره‌های آکادمیک فرانسه پخش شده، به جز ابراز سلامتی، مورد دیگری در آن مطرح نشده است.

حالا یکی از همکاران عادل‌خواه به «ایران‌وایر» خبر داده که این پژوهش‌گر ایرانی فرانسوی با ارسال پیامی از داخل زندان، همکارانش را از سلامت خود و پارتنرش مطلع کرده است: «در آن پیام، فریبا نوشته حالم خوب است؛ حال هر دو ما خوب است. یعنی مشخص می‌شود که فریبا به اینترنت و گوشی موبایل دسترسی دارد. البته نکته مهم دیگری در گفت‌وگوی آن‌‌ها نیست. اگر هم نکته خاصی بوده است، برای ما ارسال نکرده‌اند.

در عین‌حال که ارسال این پیام بیان‌گر دسترسی عادل‌خواه به اینترنت و گوشی موبایل است، از سوی دیگر نشان می‌دهد که او از شرایط رولاند مارشال نیز خبر دارد. البته پیش‌تر مقامات فرانسوی گفته بودند این دو پژوهش‌گر در دو زندان مختلف نگه‌داری می‌شوند. کنسول فرانسه در ایران چندبار با عادل‌خواه دیدار داشته است و در ملاقات‌های مداوم با مارشال قرار دارد.

در عین‌حال، پس از بازداشت روح‌الله زم در عراق، این گمانه‌زنی پررنگ شد که فرانسه یا در جریان بازداشت این کنش‌گر سیاسی بوده است یا می‌خواهد از موقعیت پیش آمده بهره‌برداری کند و بیشتر از قبل به جمهوری اسلامی فشار بیاورد تا این دو پژوهش‌گر را آزاد کند. سوابق مبادله اسرا میان فرانسه و جمهوری اسلامی به این گمانه‌زنی‌ها دامن زده است. » که پیش‌تر اقدام به قتل «شاپور بختیار» کرده بود، در حالی که به حبس ابد محکوم شده بود، به ایران برگردانده شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

aidaghajar Fariba, since you have supported the Islamic Regime, apologized for its crimes, facilitated its murder of Iranians, I hope you remain the guest of the Islamic Regime until it falls.

aidaghajar خدارو شکر خوشحال شدیم راستی حال روح الله زم چطوره ؟ از دولت فرانسه یه سوال کنید به ما بگید!

aidaghajar خب معلومه جای شما خوبه، شما همان چند جمله یی که گفتی تا اخر در هتل هایت استراحت میکنی، فقط زندانیان مردمی ست که باید در سیاه چاله ها جان بدهند، فرانسه از دیرباز پشت صحنه فریبکاری میکرده...

aidaghajar پاچه خوارهای نظام اندر حبس.....نظام خایه مال نمیخاد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت مزاحم تلفنی با دو هزار تماس در بندرعباساین ایار کردن اخلاقی بود که خمینی از آن سخن رانده بود ادم بیکار احمق😀
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سایپا صفر - استقلال 4/ وعده استراماچونی محقق شدهفته هفم لیگ برتر فوتبال؛ سایپا صفر - استقلال 4/ وعده استراماچونی محقق شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت مزاحم تلفنی با دو هزار تماس در بندرعباساین ایار کردن اخلاقی بود که خمینی از آن سخن رانده بود ادم بیکار احمق😀
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نفوذ اینترنتی روس ها در عملیات سایبری ایرانبنا به گفته مقامات امنیتی بریتانیا گروه روسی «تورلا» (Turla) با استفاده از ابزارها و ساختارهای اینترنتی ایران موفق شده است طی ۱۸ ماه گذشته با موفقیت در پایگاه های اینترنتی دستکم ۲۰ کشور مختلف نفوذ کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ جشنواره‌ کدو حلوایی در کالیفرنیادر این جشنواره شماری از شرکت کنندگان با کدوهای حلوایی رژه رفتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

الجبیر: با شواهدی که در دست داریم قانع شدیم ایران در حمله به آرامکو دست داردعادل الجبير وزير مشاور سعودی در امور خارجه، روز دوشنبه 21 اکتبر گفت، ما از طریق شواهد و دلایلی که در خوب پخش كنيد از طريق چند پلتفرم اطلاع رساني كنيد بگذاريد همه جهان بدانند رسوا شود جمهوري اسلامي اگر اينكارو نكنيد شياد هستيد و دروغگو
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »