تماشای پورن باعث افزایش اختلال نعوظ در مردان می‌شود

07/05/1399 04:55:00 ب.ظ

نتایج یک تحقیق دانشگاهی جدید نشان داده است که میزان تماشای پورن با افزایش اختلالات نعوظی در مردان ارتباط دارد جزئیات بیشتر🔽

نتایج یک تحقیق دانشگاهی جدید نشان داده است که میزان تماشای پورن با افزایش اختلالات نعوظی در مردان ارتباط دارد. این گزارش را بخوانید. نتایج یک تحقیق دانشگاهی جدید نشان داده است که میزان تماشای پورن با افزایش اختلالات نعوظی در مردان ارتباط دارد.

در این تحقیق که به وسیله محققان در سه کشور بلژیک، بریتانیا و دانمارک انجام شده است، ۳ هزار و ۲۶۷ مرد شرکت داشتند و به ۱۱۸ سوال درباره عادات خودارضایی، تناوب تماشای پورن و دفعات ارتباط با شرکای جنسی خود پاسخ دادند.

پروفسور گانتر دو وین، از دانشگاه آنتورپ بلژیک که هدایت این تحقیق را در دست داشته است می گوید: «ما دریافتیم که بخش زیادی از مردان پورن تماشا می کنند: به طور متوسط ۷۰ دقیقه در هفته و معمولا ۵ تا ۱۵ دقیقه در هر دفعه.»

مطابق این پژوهش، حدود ۲۳ درصد از مردان زیر ۳۵ سال که به طور متناوب پورن تماشا می کردند در ارتباط گرفتن با شرکای جنسی شان از حدی از اختلال نعوظ رنج می بردند. آیا خودارضایی بر هورمون‌ها و میل جنسی مردان اثر دارد؟ علم پاسخ می‌دهد headtopics.com

پروفسور وین می گوید: «ما دریافتیم که میان مقدار زمانی که افراد صرف دیدن پورن می کنند و بروز اختلالات نعوظی ارتباط بسیار قابل توجهی وجود دارد.» پژوهشگران همچنین در این تحقیق متوجه شده‌اند که حدود ۹۰ درصد از مردان فیلم‌های پورن را جلو می زنند تا به تحریک کننده‌ترین صحنه‌ها برسند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کشف دی‌اکسید‌کربن و اُزون در مریخ؛ احتمال وجود حیات در سیاره سرخ افزایش یافتکاوشگر آژانس فضایی اروپا نشانه‌های تازه‌ای از گازهای موجود در مریخ به زمین مخابره کرده؛ نشانه‌هایی که گذشته از گشودن رازهای موجود در جو مریخ می‌تواند به برآورد دقیق‌تری از میزان و منبع گاز متان به عنوان نشانه اصلی وجود حیات در این سیاره، کمک کند.

راستی‌آزمایی؛ آیا ماسک باعث کاهش اکسیژن‌رسانی و ضعف ایمنی می‌شود؟اجباری شدن ماسک و پوشاندن صورت در مکان‌های عمومی مثل فروشگاه‌ها در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا و بریتانیا باعث بحث و اختلاف‌نظر شده است و در شبکه‌های اجتماعی هم انعکاس یافته‌اند. گروه راستی‌آزمایی بی‌بی‌سی اطلاعات و ادعاهای غلط و گمراه‌کننده را که در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده‌اند بررسی کرده است.

آتش سوزی گسترده در کرمانشاه ایرانانفجار شش تریلی حامل سوخت در منطقه صنعتی شهرک دولت آباد در شهر کرمانشاه باعث آتش سوزی گسترده شد. - خبرگزاری آناتولی

هوا گرم‌تر می‌شودهوا گرم‌تر می‌شود مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: دمای هوا از امروز (۶ مرداد) تا آخر هفته در برخی از استان‌های کشور به طور محسوسی افزایش می‌یابد.

بالا رفتن خشونت‌ها در دارفور؛ سودان نیروهای نظامی را افزایش می‌دهدعبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان اعلام کرد که با افزایش خشونت‌ها در دارفور، قرار است تا نیروهای نظامی بیشتری به این منطقه ناآرام ارسال شوند.

شمار ثبت علامت تجاری و اختراع در ترکیه افزایش یافت