تماشای پورن باعث افزایش اختلال نعوظ در مردان می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتایج یک تحقیق دانشگاهی جدید نشان داده است که میزان تماشای پورن با افزایش اختلالات نعوظی در مردان ارتباط دارد جزئیات بیشتر🔽

نتایج یک تحقیق دانشگاهی جدید نشان داده است که میزان تماشای پورن با افزایش اختلالات نعوظی در مردان ارتباط دارد.

پروفسور گانتر دو وین، از دانشگاه آنتورپ بلژیک که هدایت این تحقیق را در دست داشته است می گوید: «ما دریافتیم که بخش زیادی از مردان پورن تماشا می کنند: به طور متوسط ۷۰ دقیقه در هفته و معمولا ۵ تا ۱۵ دقیقه در هر دفعه.» پژوهشگران همچنین در این تحقیق متوجه شده‌اند که حدود ۹۰ درصد از مردان فیلم‌های پورن را جلو می زنند تا به تحریک کننده‌ترین صحنه‌ها برسند. همچنین ۲۰ درصد از آنان نیز گفته‌اند که هر دفعه پورن‌های شدیدتری احتیاج دارند تا به همان میزان برانگیختگی دفعه قبل برسند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشف دی‌اکسید‌کربن و اُزون در مریخ؛ احتمال وجود حیات در سیاره سرخ افزایش یافتکاوشگر آژانس فضایی اروپا نشانه‌های تازه‌ای از گازهای موجود در مریخ به زمین مخابره کرده؛ نشانه‌هایی که گذشته از گشودن رازهای موجود در جو مریخ می‌تواند به برآورد دقیق‌تری از میزان و منبع گاز متان به عنوان نشانه اصلی وجود حیات در این سیاره، کمک کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راستی‌آزمایی؛ آیا ماسک باعث کاهش اکسیژن‌رسانی و ضعف ایمنی می‌شود؟اجباری شدن ماسک و پوشاندن صورت در مکان‌های عمومی مثل فروشگاه‌ها در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا و بریتانیا باعث بحث و اختلاف‌نظر شده است و در شبکه‌های اجتماعی هم انعکاس یافته‌اند. گروه راستی‌آزمایی بی‌بی‌سی اطلاعات و ادعاهای غلط و گمراه‌کننده را که در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده‌اند بررسی کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آتش سوزی گسترده در کرمانشاه ایرانانفجار شش تریلی حامل سوخت در منطقه صنعتی شهرک دولت آباد در شهر کرمانشاه باعث آتش سوزی گسترده شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هوا گرم‌تر می‌شودهوا گرم‌تر می‌شود مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: دمای هوا از امروز (۶ مرداد) تا آخر هفته در برخی از استان‌های کشور به طور محسوسی افزایش می‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بالا رفتن خشونت‌ها در دارفور؛ سودان نیروهای نظامی را افزایش می‌دهدعبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان اعلام کرد که با افزایش خشونت‌ها در دارفور، قرار است تا نیروهای نظامی بیشتری به این منطقه ناآرام ارسال شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار ثبت علامت تجاری و اختراع در ترکیه افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »