تماس تلفنی وزرای امور خارجه ترکیه و قطر

19/10/1400 10:26:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای قطری خود به‌صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای قطری خود به‌صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی 09.01.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر تلفنی گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گفت‌وگوی تلفنی بورل و بلینکن درباره مسئله اوکراینمسئول روابط خارجه اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه آمریکا در تماسی تلفنی، درباره تقویت قوای نظامی روسیه در مرز با اوکراین گفت‌وگو کردند.

گفت‌وگوی تلفنی بورل و بلینکن درباره مسئله اوکراینمسئول روابط خارجه اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه آمریکا در تماسی تلفنی، درباره تقویت قوای نظامی روسیه در مرز با اوکراین گفت‌وگو کردند.

امیرعبداللهیان: منابع مالی بلوکه شده افغانستان توسط آمریکا باید آزاد شودحسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر امروز (یکشنبه) با مولوی امیرخان متقی، سرپرست وزارت امور خارجه افغانستان و هیئت همراه وی دیدار و گفت و گو کرد. تو اگه بیل زنی باغچه خودتا بیل بزن... شما اگه بیل زنی باغچه خودت رو بیل بزن عجب رویی دارن اینا براگذاری نشت های دیپلماتیک به سطح همتایی با گروه گرو تروریستی عاری از یکی این دو مفهوم نیست ۱ دولت ایران تروریست است ۲ اداری طالبان را ایران به عنوان دولت به رسمیت شناخته است

بلینکن و بورل در مورد تنش‌زدایی در مرز اوکراین گفت‌وگو کردندآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، و جوزپ بورل، نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی، در مورد افزایش حضور نظامی روسیه در امتداد مرز با اوکراین و لزوم تنش‌زدایی گفت‌وگو کردند.

بلینکن و جوزپ بورل «تجاوزگری نظامی روسیه و زورگویی اقتصادی چین» را به بحث گذاشتند🔺بلینکن و جوزپ بورل «تجاوزگری نظامی روسیه و زورگویی اقتصادی چین» را به بحث گذاشتند ▪️وزیر خارجه ایالات متحده، و نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی، روز شنبه ١٨ دی‌ماه با هم گفت‌وگو کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید: اینقدر بحث کنید تا جونتون دربیاد... واقعیت میدانی اینست که آمریکا و اروپا در حال افول هستند و هیچ غلطی نمیتوانند کرد... در دهه پیش رو شاهد اعتراضات داخلی و جنگ در آمریکا و اروپا خواهیم بود... 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 واقعیت آمریکا، سرزمین خوکهای حرامزاده... نبرد_نهایی نابودی_اسرائیل_ظهور سیوف למטה_עם_ישראל عين_الأسد هرج_روم

ترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در نیجریه را محکوم کردترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در نیجریه را محکوم کرد وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای، جان باختن دهها نفر از شهروندان نیجریه طی حملات مسلحانه را تسلیت گفت.