تماس تلفنی وزرای دفاع ترکیه و آمریکا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

خلوصی آکار و مارک اسپر وزرای دفاع ترکیه و آمریکا در گفتگوی تلفنی تاکید کردند که ترکیه و آمریکا طبق توافق برقرار شده میان دو کشور در 17 اکتبر 2019 در خصوص ادامه موفقیت‌آمیز تلاش‌ها برای ایجاد منطقه امن با احترام به تمامیت ارضی سوریه هم‌عقیده هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه روسیه و ایران درباره سوریهوزرای امور خارجه روسیه و ایران درباره تحولات سوریه به صورت تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تماس تلفنی اردوغان با ترامپ در خصوص سوریهدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار توئيتی از تماس تلفنی اش با رجب طیب ردوغان رئیس جمهور ترکیه در مورد تحولات سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تماس تلفنی پرزیدنت ترامپ و اردوغان: ترکیه خواهان اجرای آتش‌بس استتماس تلفنی پرزیدنت ترامپ و اردوغان : ترکیه خواهان اجرای آتش‌بس است پرزیدنت ترامپ روز جمعه ۲۶ مهر ماه و در پیامی سه قسمتی در توئیتر نوشت: «با رجب طیب اردوغان حرف زدم. او به من گفت مواردی جزئی از شلیک تک‌تیراندازان و خمپاره بوده که به سرعت رفع شده است.» پنتاگون روز جمعه ۲۶ مهر ماه اعلام کرد هیچ نیروی آمریکایی برای نظارت بر اجرای آتش‌بس و حفظ منطقه امن، به سوریه اعزام نمی‌شود ولی وزارت دفاع آمریکا در تماس با نیروهای ترکیه و نیروهای دموکراتیک سوریه می‌ماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رایزنی تلفنی ظریف با وزیران خارجه روسیه، سوریه و عراقرایزنی تلفنی ظریف با وزیران خارجه روسیه، سوریه و عراق وزیر امور خارجه ایران بطور جداگانه با وزیران امور خارجه روسیه و سوریه و عراق به صورت تلفنی در مورد آخرین تحولات شمال سوریه گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دومین روز اعتراض مردم بیروت به خاطر افزایش مالیات تماس با واتس‌اپ؛ دولت لبنان عقب‌نشینی کرددومین روز اعتراض مردم بيروت به خاطر افزایش مالیات تماس با واتس‌اپ؛ دولت لبنان عقب‌نشینی کرد این اعتراض‌ها همچنین می‌تواند لبنان را به سمت یک بحران سیاسی دیگر سوق دهد. برخی معترضان تهدید کرده‌اند تا زمانی که دولت استعفا ندهد، در خیابان‌ها خواهند ماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هيئت آمریکایی با وزیر دفاع ملی ترکیه دیدار کردخلوصی آکار وزیر دفاع ملی ترکیه، رابرت چارلز اوبراین مشاور امنیت ملی آمریکا و هیئت همراه وی را به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »