تماس‌های فیس‌تایم دوباره در امارات فعال شد؛ رفع ممنوعیت یا هدیه اکسپو دُبی؟

18/07/1400 07:31 ب.ظ

خبرگزاری آسوشیتدپرس از برقراری مجدد تماس‌های صوتی و تصویری با استفاه از برنامه فیس‌تایم(FaceTime) شرکت اپل خبر داد که مدت‌ها در این کشور ممنوع شده بود.

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه از برقراری مجدد تماس‌های صوتی و تصویری با استفاه از برنامه فیس‌تایم(FaceTime) شرکت اپل خبر داد که مدت‌ها در این کشور ممنوع شده بود.البته این خبرگزاری اذعان کرده که خبرنگارانش استفاده علمی از فیس‌تایم را در امارات عربی متحده بررسی کرده و موفق شده‌اند تماس‌های صوتی و تصویری بدون نقصی با خارج از این کشور برقرار کنند ولی سازمان ارتباطات و دولت دیجیتال امارات و شرکت اپل از هر گونه اظهارنظر فوری در مورد این رخداد اجتناب کرده‌اند.

البته این خبرگزاری اذعان کرده که خبرنگارانش استفاده علمی از فیس‌تایم را در امارات عربی متحده بررسی کرده و موفق شده‌اند تماس‌های صوتی و تصویری بدون نقصی با خارج از این کشور برقرار کنند ولی سازمان ارتباطات و دولت دیجیتال امارات و شرکت اپل از هر گونه اظهارنظر فوری در مورد این رخداد اجتناب کرده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اختلال در اینستاگرام رفع شداینستاگرام برنامه اشتراک عکس و ویدئو که از زیر مجموعه‌های فیس‌بوک است روز جمعه ۸ اکتبر (۱۶ مهر) برای برخی از کاربران از کار افتاد یا سرعت بارگذاری بسیار کند گزارش شده است با این حال این اختلال بعد از مدتی رفع شد. به كيرم به درک

باقرزاده رییس پنج زون شمشیربازی آسیا و عضو هیات رییسه شد/ پیمان فخری پست گرفتایران در انتخابات کنفدراسیون شمشیربازی آسیا صاحب شش پست شد.

سیستم VAR در ورزشگاه آزادی تست شدهنوز استفاده از سیستم VAR در دیدار ایران و کره جنوبی مشخص نیست ولی این سیستم روز گذشته در ورزشگاه آزادی تست شد.

قطعی‌شدن قهرمانی روسیه و دومی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جهانقطعی‌شدن قهرمانی روسیه و دومی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جهان در پایان رقابت‌های ۷ وزن کشتی فرنگی قهرمانی جهان و با توجه به وضعیت ۳ وزن باقیمانده، قهرمانی روسیه و نایب‌قهرمانی ایران در این رقابت‌ها قطعی شد. مبارکه! ابوالفضل نگهدارش!

بشار اسد به «قصاب حماه» اجازه بازگشت به سوریه می‌دهد🔺 بشار اسد به «قصاب حماه» اجازه بازگشت به سوریه می‌دهد ◾ رفعت اسد ٨٣ ساله سال گذشته و به صورت غیابی در رابطه با استفاده غیرقانونی از بودجه دولت سوریه جهت ایجاد یک امپراتوری املاک و مستغلات در فرانسه محکوم شناخته شد. ⬇ بیشتر بخوانید: موهايى رنگ كرده، جاكش

بوکس سنگین ‌وزن؛ فیوری با ناک اوت وایلدر را شکست داد - BBC News فارسیساعتی پیش تایسون فیوری بریتانیایی موفق شد در مسابقه‌ای نفس‌گیر در لاس‌وگاس دیونتی وایلدر آمریکایی را شکست دهد. اوه اوه کری خواندن های وایلدر تمام شد پس :)) هرچند از این فیوری هم اصلن خوشم نمیاد با اون هیکل ضایع. امیدوام یک مچ بزارن براش با جاشوا هر هفته بدون پرداخت یا ارسال پول به کسی درآمد بیشتری کسب کنید و 20 دلار رایگان اضافی دریافت کنید ، به عنوان اولین کمیسیون برای اولین بار پس از 7 روز کاری ، از SaraInnocent4 بپرسید اینم پایان سه گانه فیوری-وایلدر. حالا باید منتظر ریمچ اوسیک-جاشوا باشیم تا ببینیم بعدش بالاخره کی می تونیم مبارزه سر تمام کمربندهای سنگین وزن رو ببینیم. 😉

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه از برقراری مجدد تماس‌های صوتی و تصویری با استفاه از برنامه فیس‌تایم(FaceTime) شرکت اپل خبر داد که مدت‌ها در این کشور ممنوع شده بود.

البته این خبرگزاری اذعان کرده که خبرنگارانش استفاده علمی از فیس‌تایم را در امارات عربی متحده بررسی کرده و موفق شده‌اند تماس‌های صوتی و تصویری بدون نقصی با خارج از این کشور برقرار کنند ولی سازمان ارتباطات و دولت دیجیتال امارات و شرکت اپل از هر گونه اظهارنظر فوری در مورد این رخداد اجتناب کرده‌اند.

امارات عربی متحده مدت‌هاست که برنامه‌های تماس اینترنتی از جمله واتس‌اپ و فیس‌تایم را مسدود کرده؛ اقدامی که به نظر می‌رسد افزون بر نگرانی‌های امنیتی به دلیل مقابله با کاهش درآمد شرکت‌ مخابرات دولتی این کشور صورت گرفته است. در حال حاضر، گوشی‌های آیفون و رایانه‌های شرکت اپل که در امارات عربی متحده فروخته می‌شوند معمولا فاقد برنامه نسب شده فیس‌تایم هستند.البته در گذشته نیز به دلیل تغییرات انجام شده در سیستم فیلترینگ این تماس‌ها به طور موقت ممکن شده بود ولی همزمانی این رخداد با برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی یا اکسپوی دُبی با مشارکت حدود ۱۹۰ کشور جهان این احتمال را به وجود آورده که رفع محدودیت اخیر با هدف تسهیل ارتباط خارجی نمایندگان کشورهای شرکت کننده انجام شده باشد.