تل‌آویو در ارتباط با حمله به کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند ایران را متهم کرد

04/07/2021 12:59:00 ق.ظ

#تل‌آویو در ارتباط با حمله به #کشتی #اسرائیلی در #اقیانوس هند #ایران را متهم کرد

تل‌آویو, کشتی

تل‌آویو در ارتباط با حمله به کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند ایران را متهم کرد

دولت اسرائیل در ارتباط با حمله به کشتی این کشور در اقیانوس هند ایران را متهم کرد. - خبرگزاری آناتولی

03.07.2021قدس/ مصطفی دوه‌جی/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش روزنامه «هاآرتص»، مقاماتی از وزارت دفاع اسرائیل که نام‌شان ذکر نشده است، مدعی شدند که معتقدند پشت حمله به یک کشتی متعلق به اسرائیل در اقیانوس هند، ایران قرار دارد.از سوی دیگر طبق گزارش شبکه 12 اسرائیل، این کشتی که مورد حمله قرار گرفته، متعلق به یک تاجر اسرائیلی به نام «آیال عوفر» است.

همچنین گفته شده در بین پرسنل‌ این کشتی شهروند اسرائیلی وجود ندارد و کسی زخمی نشده است.گفتنی است شبکه المیادین لبنان نزدیک به حزب‌الله به نقل از «برخی منابع موثق» شامگاه امروز اعلام کرد که در پی حمله مسلحانه به یک کشتی تجاری اسرائیلی در اقیانوس هند آتش‌سوزی در آن رخ داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت

صعود اسپانیا به نیمه‌نهایی با پیروزی بر سوئیس در ضربات پنالتی | DW | 02.07.2021تیم ملی اسپانیا در دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا در دیداری تنگاتنگ سوئیس را در ضربات پنالتی شکست داد و به نیمه‌نهایی رفت.

آمریکا 4 شرکت و 22 فرد مرتبط با دولت کودتا در میانمار را تحریم کرددولت آمریکا 4 شرکت و 22 فرد مرتبط با دولت کودتا در میانمار را در لیست تحریم‌های خود قرار داد. - خبرگزاری آناتولی

ایالات متحده تحریم‌‌های بیشتری را در رابطه با کودتای نظامی برمه اعمال کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دولت دمکرات بایدن به جای تظاهر به حمایت از حقوق بشر، برود فکری به حال افغانستان بکند که آن را دو دستی تحویل طالبان تروریست می دهد. تازه کسی هم حق نداره سوالی در این مورد بپرسه چون خاطر مبارک مکدر میشود.

صف طولانی خودروها هم‌زمان با نایاب شدن بنزین در نقده

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»

دولت اسرائیل در ارتباط با حمله به کشتی این کشور در اقیانوس هند ایران را متهم کرد.در پی حمله انتحاری در یک کافی شاپ در موگادیشو، پایتخت سومالی 6 نفر جان باختند.تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و سوئیس عصر جمعه ۲ ژوئیه در نخستین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا رویاروی هم قرار گرفتند.دولت آمریکا 4 شرکت و 22 فرد مرتبط با دولت کودتا در میانمار را در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

03.07.07.2021 قدس/ مصطفی دوه‌جی/ خبرگزاری آناتولی به گزارش روزنامه «هاآرتص»، مقاماتی از وزارت دفاع اسرائیل که نام‌شان ذکر نشده است، مدعی شدند که معتقدند پشت حمله به یک کشتی متعلق به اسرائیل در اقیانوس هند، ایران قرار دارد. تیم ملی اسپانیا در دور یک‌هشتم نهایی کرواسی را در وقت اضافه با نتیجه ۵ بر ۳ شکست داده و به یک‌چهارم نهایی صعود کرده بود. از سوی دیگر طبق گزارش شبکه 12 اسرائیل، این کشتی که مورد حمله قرار گرفته، متعلق به یک تاجر اسرائیلی به نام «آیال عوفر» است. یک مقام پلیس سومالی که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اعلام کرد که این حمله انتحاری در نزدیکی مقر سازمان اطلاعات و امنیت ملی در موگادیشو انجام شده است. همچنین گفته شده در بین پرسنل‌ این کشتی شهروند اسرائیلی وجود ندارد و کسی زخمی نشده است. از سوی دیگر وزارت خزانه‌داری آمریکا نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 22 نفر به دلیل ارتباط با رژیم نظامی در میانمار در لیست تحریم‌های واشنگتن جای گرفتند.

گفتنی است شبکه المیادین لبنان نزدیک به حزب‌الله به نقل از «برخی منابع موثق» شامگاه امروز اعلام کرد که در پی حمله مسلحانه به یک کشتی تجاری اسرائیلی در اقیانوس هند آتش‌سوزی در آن رخ داد. هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است. سرخ‌پوش‌های سوئیس در مقابل بیشتر در کمین ضدحمله نشسته بودند تا از این راه خطرآفرین شوند. المیادین مدعی شد که کشتی مورد نظر قبل از عزیمت به سمت امارات متحده عربی در بندر جده عربستان سعودی لنگر انداخته و هنوز شخص یا گروهی مسئولیت حمله را بر عهده نگرفته است. براساس این گزارش، سانحه مذکور «پس از انتشار خبری مبنی بر حمله پهپادی اسرائیل به غرب تهران» رخ داده است.. یکی از مقامات تل‌آویو که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با باراک راوید، روزنامه نگار اسرائیلی اعلام کرد که کشتی متعلق به یک تاجر این کشور بوده است. یان زومر، دروازه‌بان سوئیس هیچ شانسی برای مهار این ضربه نداشت. .