تل‌آویو, کشتی, اسرائیلی, اقیانوس, اقیانوس هند, حمله, روزنامه «هاآرتس», کشتی

تل‌آویو, کشتی

تل‌آویو در ارتباط با حمله به کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند ایران را متهم کرد

#تل‌آویو در ارتباط با حمله به #کشتی #اسرائیلی در #اقیانوس هند #ایران را متهم کرد

04/07/2021 12:59:00 ق.ظ

تل‌آویو در ارتباط با حمله به کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند ایران را متهم کرد

دولت اسرائیل در ارتباط با حمله به کشتی این کشور در اقیانوس هند ایران را متهم کرد. - خبرگزاری آناتولی

03.07.2021قدس/ مصطفی دوه‌جی/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش روزنامه «هاآرتص»، مقاماتی از وزارت دفاع اسرائیل که نام‌شان ذکر نشده است، مدعی شدند که معتقدند پشت حمله به یک کشتی متعلق به اسرائیل در اقیانوس هند، ایران قرار دارد.از سوی دیگر طبق گزارش شبکه 12 اسرائیل، این کشتی که مورد حمله قرار گرفته، متعلق به یک تاجر اسرائیلی به نام «آیال عوفر» است.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

همچنین گفته شده در بین پرسنل‌ این کشتی شهروند اسرائیلی وجود ندارد و کسی زخمی نشده است.گفتنی است شبکه المیادین لبنان نزدیک به حزب‌الله به نقل از «برخی منابع موثق» شامگاه امروز اعلام کرد که در پی حمله مسلحانه به یک کشتی تجاری اسرائیلی در اقیانوس هند آتش‌سوزی در آن رخ داد.

المیادین مدعی شد که کشتی مورد نظر قبل از عزیمت به سمت امارات متحده عربی در بندر جده عربستان سعودی لنگر انداخته و هنوز شخص یا گروهی مسئولیت حمله را بر عهده نگرفته است.براساس این گزارش، سانحه مذکور «پس از انتشار خبری مبنی بر حمله پهپادی اسرائیل به غرب تهران» رخ داده است. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت

صعود اسپانیا به نیمه‌نهایی با پیروزی بر سوئیس در ضربات پنالتی | DW | 02.07.2021تیم ملی اسپانیا در دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا در دیداری تنگاتنگ سوئیس را در ضربات پنالتی شکست داد و به نیمه‌نهایی رفت.

آمریکا 4 شرکت و 22 فرد مرتبط با دولت کودتا در میانمار را تحریم کرددولت آمریکا 4 شرکت و 22 فرد مرتبط با دولت کودتا در میانمار را در لیست تحریم‌های خود قرار داد. - خبرگزاری آناتولی

ایالات متحده تحریم‌‌های بیشتری را در رابطه با کودتای نظامی برمه اعمال کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دولت دمکرات بایدن به جای تظاهر به حمایت از حقوق بشر، برود فکری به حال افغانستان بکند که آن را دو دستی تحویل طالبان تروریست می دهد. تازه کسی هم حق نداره سوالی در این مورد بپرسه چون خاطر مبارک مکدر میشود.

صف طولانی خودروها هم‌زمان با نایاب شدن بنزین در نقده

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»