تلویزیون در تدارکِ شکستِ کرونا

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 71 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معرفی سریال‌های نوروزی تلویزیون؛ تلویزیون در تدارکِ شکستِ کرونا

به گزارش خبرنگار ایلنا، تلویزیون هر ساله برای نوروز تدارک ویژه‌ای دیده و تمام تلاش خود را برای جذب حداکثری مخاطبان به کار می‌گیرد.اما امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا تولید مجموعه‌های تلویزیونی نیز با حواشی و مشکلاتی بسیاری همراه بود.

مجموعه «نون.خ» با پرداختن به زندگی نورالدین خانزاده که در منطقه‌ای کردنشین روزگار سپری می‌کرد، طرفداران بسیاری پیدا کرده و اکنون قرار است فصل دوم آن نیز در ماه رمضان روی آنتن شبکه یک سیما برود. اکنون تصویربرداری این سریال به پایان رسیده و گروه در حال کارهای نهایی برای رساندن پایتخت به آنتن نوروزی شبکه یک سیما هستند.

با همه این توضیحات باید ببینیم که سری ششم پایتخت در زمان پخش با چه واکنش‌هایی مواجه می‌شود و آیا این‌بار نیز می‌تواند موفقیت سری‌های گذشته در جذب مخاطب را برای شبکه اول سیما و تلویزیون به همراه داشته باشد یا خیر. اکنون اما گویی تجربه سال گذشته، شبکه دو را به این نتیجه رسانده که برای نوروز امسال سریالی کمدی را در نظر بگیرد.

لعیا زنگنه، جهانبخش سلطانی، نادر سلیمانی، بیتا سحرخیز، شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، فرهاد بشارتی، سپند امیرسلیمانی، ماهان عبدی، گیتی قاسمی، آرزو نبوت، زهره فکوصبور، مهسا طهماسبی و علی هاشمی از دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند. البته شبکه سه سیما همیشه مخاطبان خاص خود را دارد اما باید دید که آیا امسال با سریال تازه خود می‌تواند مخاطبان بیشتری از پایتخت را به خود جذب کند یا خیر.

این مجموعه آنچنان به اطلاع رسانی اعتقاد نداشته و در روزهای گذشته خبرهای زیادی از آن به انتشار نرسیده است اما با این وجود خبرها حاکی از آن است که مراحل نهایی فیلمبرداری خود را سپری می‌کند. همچنین برای سریع‌تر شدن روند تولید این مجموعه، برزو نیک‌نژاد نیز در این پروژه حضور داشته و برخی از سکانس‌ها توسط او کارگردانی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ سرتیپ سپاهی «فرهاد دبیریان» در سوریه در اثر کرونا بود و نه ترورمنابع ویژه پزشکی در زیارتگاه سیده زینب، بزرگترین کانون شبه‎‌ظامیان ایرانی در اطراف دمشق، تأیید كردند SamanthaIrani خداراشکر سپاس به درگاه خداوند به درک جهنم پیش خمینی خلخالی سلیمانی دیگر یاران جانی ها دزدان وو رفته روح همه اینها در جهنم در عذاب ابدیت باشد الهی آمین یا رب العالمین 🤲🙏🤲🙏🤲🙏 ماهم شادی برای روح اینها کنیم تا بدانند به یادشان هستیم 🕺🕺🕺🕺🕺💃💃💃💃💃🍻🥂🍻🥂🍻🥂🍻🥂 کی ایشون رو با کرونا ترور کرده؟ اسد؟ اردوغان؟ پوتین!!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در خانه بمانید/مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناستهشدار شهردار مشهد: *در خانه بمانید *مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناست *فرصت طلایی را از دست داده‌ایم *به مرحله همه‌گیری ویروس کرونا رسیده‌ایم *شرایط سختی داریم *کادر درمانی مشهد بسیار فرسوده شده‌اند newseijiro خدایی یعنی حرم امام رضا و حرم حضرت معصومه از خود مسجد الحرام و کعبه مهمتر هستن که عربستان مسجدالحرام و کعبه رو تعطیل کرد ولی شما تعطیل نکردید؟!🤔🤔🤔🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ۱۱۳ جانباخته و ۱۲۰۹ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته«باید فعالیت اقتصادی عادی باشد و نگذاریم در زمینه فعالیت اقتصادی مشکلی ایجاد شود.» امسال نوروز در خانه میمانیم و به کص ننه تو میخندیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در فلیپین؛ توقف هرگونه فعالیت شبانه در مانیلوزیر کشور فلیپین اعلام کرد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت شبانه در خیابان های مانیل ممنوع است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران کرونا در جهان| اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد🔺بحران کرونا در جهان؛ اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛ اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد ⚡️ فرانسه اماکن عمومی غیرضروری را تعطیل کرد. اسپانیا از قرنطینه سراسری خبر داد و استرالیا اعلام کرد مسافرانی که به این کشور سفر می‌کنند، قرنطینه خواهند شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان: تست منفی ترامپ و ممنوعیت اجتماع بیش از پنج نفر در اتریشتعداد مبتلایان به ویروس کرونا به بیش از ۱۶۰ هزار نفر افزایش یافت و آمار قربانیان این ویروس نیز از مرز شش هزار نفر عبور کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »