تلفن ضدآب به کارگران چینی گرفتار در اعماق معدن طلا رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تماس با معدنچیان حادثه دیده که روز سه شنبه صورت گرفت نشان داد که از میان دوازده فردی که دسترسی به آنها میسر شده هشت تن در سلامت کامل به سر می‌برند، دو نفر حال چندان مساعدی ندارند و یک نفر نیز پس از انفجار به دلیل ضربه در ناحیه سر در حالت کما قرار دارد.

دوازدهمین معدنچی که امید به زنده بودن وی با ارتباط‌ روز سه شنبه تقویت شده، تنها در بخش دیگری از معدن به سر می‌برد و دچار مصدومیت شده است.

مدیریت عملیات امداد و نجات در این حادثه از سوی رسانه‌های دولتی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و گفته می‌شود که دو کارمند ارشد نیز به دلیل همین انتقادها از کار برکنار شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به امید روزی که حیات انسانی کارگران فدای منافع مادی کارفرمایان نگردد... استثمار انسان در هر صورت مذموم است ، چینی و روسی و امریکایی اش هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند که هیچ در اکثر موارد همکار همدیگرند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از نسل پنجم شبکه تلفن همراه به نسل ششم؛ اروپا برای 6G خیز برداشتسیستم‌های نسل ششم ما را از ظرفیت گیگابیت به ظرفیت ترابیت و سرعت عمل زیر هزارم ثانیه سوق می‌دهند. ما هم قراره برگردیم به دورانی که با دود به همدیگه علامت می‌دادن چرند هنوز 5G در مقیاس صنعتی پیاده نشده و تا دو سال دیگه هم نمیشه !!! اینا فقط تبلیغات تو خالی برای سرگرم کردن مردمه و ارزش دیگه ای نداره!! اوه.نه خواهشاً. یادتون رفته G5 رو تست کردید در هلند کلی پرنده از بین رفت به خاطر امواجش.تازه فرضیه ای هم مبنی بر جهش در ویروس سارس و کووید ۱۹ و تبدیل به سویه بیماری زای اون و متعاقب اون اپیدمی و پاندمی بیماری بعد از تست G5 هست.پس خواهشا دست نگهدارید تا یه استراحت کنیم بعد...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پژوهشگران: تلفن هوشمند به مکان زندگی بشر امروز تبدیل شدهپژوهشگران می‌گویند مردم جهان همان احساسی را نسبت به تلفن هوشمند خود پیدا کرده‌اند که پیش‌تر نسبت به خانه‌شان داشتند: «ما در گوشی‌هایمان همیشه در خانه‌ایم. شبیه حلزون‌هایی شده‌ایم که خانه‌شان را در جیب‌شان این‌سو و آن‌سو می‌برند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رسانه‌های بریتانیا: شماره تلفن همراه بوریس جانسون بر روی اینترنت در دسترس بودمشاور امنیت ملی پیشین بریتانیا درباره در دسترس بودن شماره تلفن همراه بوریس جانسون بر روی اینترنت گفت که «کشورهای متخاصم» و «گروه های تبهکار» از این طریق می‌توانستند به مشخصات افرادی که نخست‌وزیر بریتانیا با آنها در تماس بوده است دسترسی پیدا کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکتهای تولید کننده تلفن به‌زودی تولید گوشی‌های هوشمند را در ترکیه آغاز می‌کنندشرکتهای تولید کننده تلفن به‌زودی تولید گوشی‌های_هوشمند را در ترکیه آغاز می‌کنند شرکتهای چینی تولید کننده تلفن‌های هوشمند اعلام کردند که در ترکیه اقدام به سرمایه‌گذاری کرده و در ماه‌های آینده تولید خود را آغاز می‌کنند. Ohhhhhhh...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »