تلفن همراه و جرم‌های مرتبط با آن در آلمان | DW | 19.09.2020

29/06/1399 04:41:00 ب.ظ

گزارش تصویری: قانون‌گذاران آلمان نسبت به جرم‌هایی که با تلفن همراه صورت می‌گیرد بسیار حساس هستند و قوانین این کشور را تشدید کرده‌اند. حالا فیلم‌برداری از زیر دامن زنان تا دو سال زندان دارد. موارد دیگر را در اینجا ببینید:

قانون‌گذاران آلمان نسبت به جرم‌هایی که با تلفن همراه صورت می‌گیرد بسیار حساس هستند و قوانین این کشور را تشدید کرده‌اند. حالا فیلم‌برداری از زیر دامن زنان تا دو سال زندان دارد. موارد دیگر را در اینجا ببینید: قانونگذاران آلمان پاراگراف"201A" قوانین جزایی را بسط داده و اشخاصی که با تلفن همراه از صحنه تصادف و افراد مجروح و یا فوت کرده عکس و فیلم‌برداری کنند را نیز مشمول مجازات دانسته‌اند.

از سال ۲۰۰۱ استفاده از تلفن همراه در پشت فرمان اتومبیل در آلمان ممنوع است. از پنجم ماه مه سال ۲۰۲۰ مجازات آن تشدید شده و مشمول ۱۰۰ یورو جریمه و یک امتیاز منفی در پرونده راننده شده است.

استفاده از تلفن همراه در پشت فرمان اتومبیل که منجر به ایجاد خطر برای خود یا دیگر رانندگان شود با ۱۵۰ یورو جریمه، ۲ امتیاز منفی در پرونده و ۲ ماه ممنوعیت رانندگی همراه است. استفاده از تلفن همراه در پشت فرمان اتومبیل که منجر به تصادف شود با ۲۰۰ یورو جریمه، ۲ امتیاز منفی در پرونده و ۲ ماه ممنوعیت رانندگی جریمه همراه می‌شود.

استفاده از تلفن همراه در پشت فرمان دوچرخه با ۵۵ یورو جریمه همراه است. استفاده از تلفن همراه بطور کلی برای زندانیان ممنوع است. سخنگوی قوه قضائیه آلمان می‌گوید در زندان‌ها و سلول‌ها بطور مداوم از سگ‌های تلفن یاب برای اجرای این ممنوعیت استفاده می‌شود. این ممنوعیت شامل زندانبانان نیز می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

لاوروف: به همراه کشورهای دیگر از برجام دفاع می کنیم/تحریم های ایران هیچ گاه کارآمد نخواهد بودوزیر امور خارجه روسیه با اشاره به این که تحریم های آمریکا علیه ایران هیچگاه کارآمد نخواهد بود، گفت که روسیه آماده کمک به برگزاری مذاکرات میان ایران و آمریکا است.

آلمان، بریتانیا و فرانسه خواهان ادامه تعلیق تحریم‌ها علیه ایران هستند | DW | 19.09.2020کشورهای آلمان، بریتانیا و فرانسه در مخالفت با استراتژی آمریکا از شورای امنیت سازمان ملل خواسته‌اند که تعلیق تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی در راستای توافق هسته‌ای بعد از تاریخ ۲۰ سپتامبر ادامه یابد.

آمریکا دو نهاد و ۴۵ فرد مرتبط با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را تحریم کردآمریکا دو نهاد و ۴۵ فرد مرتبط با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را به اتهام دست داشتن در تهدید مخالفان در داخل و خارج ایران در فهرست تحریم‌های ثانویه خود قرار داد.

نماینده پارلمان آلمان: نقض مستمر حقوق بشر در ایران را نمی‌توان تحمل کرد | DW | 18.09.2020در جریان بحث در مجلس آلمان در باره نقض حقوق بشر در ایران، فراکسیون احزاب مسیحی با محکوم کردن اعدام نوید_افکاری، خواهان بررسی نقادانه سیاست آلمان در قبال ایران شد.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه افراد و شرکت‌های مرتبط با ایران | DW | 17.09.2020آمریکا در اقدامی جدید دو شرکت و ۴۵ فرد حقیقی مرتبط با ایران را تحریم کرده است. وزارت خزانه‌داری آمریکا این افراد و شرکت‌ها را 'عوامل سایبری مرتبط با وزارت اطلاعات ایران' معرفی کرده است.

آغاز بوندس‌لیگا؛ غوغای بایرن مونیخ با پیروزی ۸ بر صفر مقابل شالکه | DW | 19.09.2020فصل جدید بوندس‌لیگا شامگاه جمعه ۱۸ سپتامبر آغاز شد. در نخستین دیدار این فصل، بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی در خانه خود رویاروی شالکه قرار گرفت. بایرن مونیخ در این مصاف اقتدار خود را به نمایش گذاشت و ۸ بر صفر پیروز شد.