تلفات سنگین شبه‌نظامیان حوثی در جبهه غرب استان مارب

04/07/1400 10:16:00 ب.ظ

تلفات سنگین شبه‌نظامیان حوثی در جبهه غرب استان مارب العربيه_فارسى

منابع رسانه‌ای یمن، یک‌شنبه 26 سپتامبر از درگیری شدید میان شبه‌نظامیان حوثی وابسته به ایران و نیروهای مشترک ارتش ملی یمن و مقاومت مردمی در جبهه غرب استان طبق این منابع، شبه‌نظامیان حوثی با تحمل تلفات سنگین از نیروهای ارتش و مقاومت مردمی استان مارب، مجبور به عقب‌نشینی شدند.

Advertisement به گزارش «سبا»، خبرگزاری رسمی یمن، ده‌ها شبه‌نظامی حوثی طی درگیری با ارتش ملی یمن که از پشتیبانی مقاومت مردمی برخوردار بود، کشته و ده‌ها نفر دیگر در جبهه الکساره در غرب استان نفت‌خیز مارب کشته و زخمی شدند.

اجساد حوثی‌ها در خطوط مقدم یک منبع نظامی به مرکز رسانه‌ای نیروهای مسلح یمن گفت، ارتش ملی عملیات تهاجمی شبه‌نظامیان حوثی در الکساره را با شکست سنگین مواجه کرد. این منبع اظهار داشت که در این جبهه، شمار زیادی از عناصر حوثی‌ها کشته و زخمی و تعداد زیادی نیز یا به اسارت درآمده یا مجبور به فرار شدند.

این منبع همچنین گفت، اجساد شبه‌نظامیان حوثی هنوز هم در خطوط مقدم جبهه الکساره به صورت پراکنده مشاهده می‌شود. بامداد امروز نیز یک منبع نظامی، از درگیری شدید ارتش یمن با حوثی‌ها در مناطق مجاور استان مارب خبر داد. headtopics.com

این منبع نظامی به خبرگزاری فرانسه گفت که در 48 ساعت گذشته بیش از 43 شبه‌نظامی حوثی که بیشتر آنها از فرماندهان برجسته بودند، در حملات هوایی ائتلاف عربی در مناطق مختلف جنوب و غرب استان مارب کشته شدند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

۵۰ شورشی حوثی در درگیری با نیروهای دولتی کشته شدند | DW | 26.09.2021در درگیری‌های نیروهای دولتی یمن با شورشیان حوثی در شمال این کشور دست‌کم ۵۰ حوثی کشته شدند. درگیری‌های خونین بر سر شهر مهم استراتژیک مأرب در این کشور همچنان ادامه دارد. فردی که از خانۀ خود دفاع میکند غیور میخوانند و مزدورانی که برای پول به اشغال خانۀ او آمده است مزدور غرب میخوانند. اشغال فلسطین کافیست، دیگر نیاز به اشغال یمن نیست.

ائتلاف سکوی پرتاب موشک و پهپادهای انفجاری حوثی‌ها را در الجوف یمن منهدم کردائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن، یک سایت نظامی در استان الجوف یمن که توسط شبه‌نظامیان حوثی برای پرتاب پهپادهای انفجاری به کار می‌رفت را منهدم کرد.در

چهار نفر از نیروهای هوادار ترکیه در بمباران هواپیماهای روسیه در عفرین کشته شدنداین یکی از معدود موارد تلفات نیروهای سوریه‌ای تحت حمایت ترکیه در حملات روسیه بوده است.

در درگیری‌های دولت قانونی یمن و حوثی‌ها برای کنترل مارب دست‌کم ۵۰ نفر کشته شدندمارب آخرین منطقه تحت کنترل نیروهای وابسته به دولت قانونی یمن در منطقه نفت‌خیز شمال آن کشور است. در یک ماه گذشته بر اثر شدت‌گیری حملات شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران، صدها نفر جان خود را از دست داده‌اند.

آسمان تهران و البرز غبارآلود شدآسمان تهران و البرز غبارآلود شد مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به خیزش گردوغبار در استان تهران و بخش‌هایی از استان البرز، از تداوم این شرایط تا بعدازظهر امروز (۴ مهر) خبر داد. zeinab_m84 👆🏻 طرفداران سایبری ها مزدوران که پول خون بی گناهان می گیرید و همیشه در هنگ مغز قرار دارید حتی به خودتون فرصت مطالعه و بررسی تاریخ به واقعیت نمی دید تا هم سواد پیدا کنید و هم به درد جامعه ایران بشوید انگل های جهان و ایران نشید شماها شدید ملل مفت دل بی رحم همیشه از جمهوری شیطانی ایران گفتم حالا از طرفداران سایبری ها مزدوران که سرگردان و بت پرست و مغزشویی شده و مغزفندوقی و آدم کوکی شدن مانند رباط گفتم بگم چقدر مفلوک بیچاره درمانده بدبخت شدید اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید از اسارت رباط برده گی خارج بشید خودتان باشید

آتش‌سوزی در یک مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهرانآتش‌سوزی در یک مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از وقوع حادثه آتش‌سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران که به مجروح شدن سه تن انجامید، خبر داد. دفعه پیش هم که اسراییل زد کپسول گاز ترکیده بود. 😯 الحمدلله بگا رفتن