تلخ‌ترین روزهای آمریکا در حال رقم خوردن است/ به هر اقدامی از سوی آمریکا با جدیت پاسخ می‌دهیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه: تلخ‌ترین روزهای آمریکا در حال رقم خوردن است انتخاب آمریکا این بوده که در طرف اشتباه تاریخ بایستد آمریکا اولین قربانی سیاست‌های غلط ترامپ است اقدامات آمریکایی‌ها یک هیاهو برای هیچ است به هر اقدامی از سوی آمریکا با جدیت پاسخ می‌دهیم

به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده صبح امروز یکشنبه در نشست مطبوعاتی خود با بیان اینکه وزیر امور خارجه کشورمان در روز دوشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می کند گفت: آقای رئیس جمهور نیز در روز سه شنبه در این مجمع سخنرانی خواهد کرد که البته اینها برنامه ریزی های اولیه است و با توجه به برگزاری آنلاین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل ممکن است در وقت این سخنرانی ها تغییراتی ایجاد شود.

خطیب زاده افزود: پیام تهران به واشنگتن روشن است، به جامعه جهانی برگرد، به تعهدات خود عمل کن و دست از یاغی گری بردار، در آن صورت جامعه جهانی تو را خواهد پذیرفت. وی ادامه داد: البته در این فرآیند باید بین کسانی که عامدا حقوق ایران را پرداخت نمی کنند و کسانی که قصد دارند این اقدام را انجام دهند و موانعی بر سر این راه وجود دارد تفکیک قائل شد.

اگر روزی آمریکا بخواهد به جامعه جهانی برگردد باید این خسارت ها را پرداخت کند و آن موقع تازه اول ماجراست. باید خیلی چیزها را جبران کند. سخنگوی وزارت خارجه همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اقدام ارمنستان برای افتتاح سفارتش بر سرزمین های اشغالی، گفت: رژیم صهیونیستی یک رژیم جعلی و غاصب است. ما مواضع خود را در ارتباط با این موضوع به مقامات سفارت ارمنستان در ایران اعلام کرده ایم آنها در جریان مواضع آنها هستند. رژیم اشغالگر قدس در سرزمین های اشغالی و منطقه جایگاهی ندارد.

این دیپلمات ارشد کشورمان ادامه داد: ما همچنان به چارچوب و اصولی که در طرح هرمز اشاره شده پایبند هستیم و امیدواریم با این طرح به مسیری برسیم و این طرح به زودی به یک سازوکار منطقه‌ای ختم شود.خطیب زاده همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این که محورهای اصلی سخنرانی آقای ظریف و روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل چه خواهد بود گفت: قطعا در این سخنرانی‌ها ایران نگاهش را به تحولات جاری در عرصه جهانی تشریح خواهد کرد و به آن چه که در این صحنه در این جریان است از نگاه خود پاسخ و واکنش نشان می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدایی چی میزنید 🤣🤣🤣

ریقو برو زرشک های روحانی حرامزاده رو پاک کن زرشکککککک

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حملات گروه‌های مسلح وابسته به ایران به منافع آمریکا در عراق ادامه دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از اپ‌های تیک‌تاک و وی‌چت در آمریکا ممنوع شد | DW | 18.09.2020از صبح یک‌شنبه ۲۰ سپتامبر استفاده از دو اپلیکیشن تیک‌تاک و وی‌چت در آمریکا ممنوع خواهد شد. این ممنوعیت می‌تواند تنها یک تاکتیک تجاری باشد. معنای مشخص‌‌تر این است که دانلود این اپ‌ها در اپ‌استور اپل و گوگل‌استور برای ساکنان آمریکا ممنوع خواهد شد. آمریکایی‌هایی که این اپ‌ها را پیشتر دانلود کرده و از آن استفاده می‌کردند اما همچنان مجاز به استفاده از آنها خواهند بود اما امکان به روز کردن این اپ‌ها دیگر وجود نخواهد داشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا پس از درگیری با روسیه نیروهای بیشتری به سوریه می‌فرستد - BBC News فارسیایالات متحده پس از چندین درگیری با نیروهای روسیه در خاک سوریه حضور نظامی خود را در این کشور تقویت می‌کند. این کشور گفته است به دنبال درگیری با هیچ ملت دیگری در سوریه نیست، اما در صورت لزوم از نیروهای ائتلاف دفاع خواهد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پلیس آمریکا برای شناسایی ارسال کننده نامه سمی به کاخ سفید از کانادا کمک خواستدر بیانیه پلیس فدرال آمریکا آمده است که سرویس مخفی اف بی آی و بخش بازرسی اداره پست در حال تحقیق درباره این نامه و شناسایی ارسال کننده آن هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا خواستار پیوستن قطر به متحدان نظامی خارج از ناتو شد | DW | 18.09.2020تلاش ‌برای نزدیکی قطر و اسرائیل از سوی آمریکا ادامه دارد. مذاکره درباره جذب قطر به صف متحدان نظامی آمریکا انجام شده است. ۱۷ کشور و از جمله بحرین و کویت در شمار متحدان نظامی خارج از ناتو آمریکا محسوب می‌شوند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پوتین: خروج آمریکا از توافق دفاع موشکی روسیه را مجبور به گسترش سلاح‌های فراصوت کردرئیس‌جمهور روسیه گفت خروج آمریکا از توافق دفاع موشکی در سال 2002 کشورمان را مجبور به گسترش سلاح‌های فراصوت کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »