تلاش مالزی برای بازگرداندن شهروندانش از ایران و ایتالیا در پی شیوع کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

تلاش مالزی برای بازگرداندن شهروندانش از ایران و ایتالیا در پی شیوع کرونا وزیر امور خارجه مالزی از تلاش دولت این کشور برای بازگرداندن شهروندانش از ایران و ایتالیا در پی شیوع کرونا ویروس جدید خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه مالزیایی استار، داتوک سری هشام‌الدین حسین وزیر امور خارجه مالزی در پی شیوع کرونا ویروس جدید در ایران و ایتالیا گفت که وزارت خارجه این کشور در تلاش است تا محل استقرار شهروندان مالزیایی را دراین دو کشور مشخص کند و از شهروندان کشورش در ایران و ایتالیا خواست تا نام خود را در آمار سفارت‌های مالزی ثبت کنند.

هشام‌الدین امروز در بیانیه‌ای اظهار کرد: مهم است که آن‌ها[شهروندان مالزیایی] اطلاعات درست و به روز را در ماموریت بازگرداندن‌شان به خانه دریافت کنند. وزیر امور خارجه مالزی بیان کرد که این ماموریت پس از یک جلسه ویژه با نخست‌وزیر این کشور درباره کرونا ویروس جدید در روز جمعه مقرر شده است . ۳۲۳ شهروند مالزیایی در ایتالیا و ۶۵ شهروند نیز در ایران هستند که در ماموریت دولت این کشور با خط حمل‌ونقل هوایی به مالزی بازگردانده خواهند شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه جدید مالزی: برای ترمیم روابط با سعودی تلاش خواهم کردداتوک سری هشام الدین حسین وزیر خارجه جدید مالزی، امروز 13 مارس گفت که اولویت اصلی را به ترمیم روابط
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رونمایی از سلاح رُباتیک هنگ‌کنگ برای مقابله با کروناشرکت حمل و نقل عمومی هنگ‌کنگ از رُبات ضدعفونی کننده به عنوان جدیدترین سلاح مبارزه با ویروس کرونا، رونمایی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی از رهبر انقلاب برای تشکیل قرارگاه بهداشتی نیروهای مسلح قدردانی کردتهران – ایرنا- رییس جمهوری از رهبر انقلاب اسلامی برای صدور فرمان فعال شدن قرارگاه بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح قدردانی کرد و گفت: با فرمان مقام معظم رهبری برای فعال شدن قرارگاه ستاد مشترک، همه امکانات نیروهای مسلح بهتر، دقیق‌تر و کامل‌تر در خدمت مردم خواهد بود. بقاع
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تدبیر رئیسی برای کرونا؛ مرخصی زندانیان محیط‌زیستی‌ در هاله‌ای از ابهامتهران- ایرناپلاس- به رغم بازتاب مثبت مرخصی هزاران زندانی بابت پیشگیری از کرونا، همچنان هفت فعال محیط‌زیستی، دراویش گنابادی و تعداد قابل توجهی از زندانیان بند نسوان، در زندانند. خانواده یکی از بازداشتیان محیط‌زیستی می‌گوید: دادیار زندان اسامی را درآورده و به دادستان تهران ارائه کرده و دادستان هم تایید کرده است. اما این لیست را کسی ندیده و هیچ کس نمی‌داند چه کسانی هستند. اینا پدر کرونا هستن مهدی_حاجتی جاسوس که آزاد نمیشه. چرا تا الان اعدامشون نکردن؟؟؟؟ قوه قضائیه باید پاسخ بده
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برای جلوگیری از سفر مردم، باید حکومت‌نظامی اعلام شودیک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: شهرهایی که بیشتر درگیر شیوع کرونا هستند باید قرنطینه شوند. حتی باید در این شهرها حکومت‌نظامی اعلام شود که مردم به سفر نروند. رادیو و تلویزیون اعلام می‌کند که سفر نکنید، اما مردم گوش نمی‌کنند. متاسفانه مردم به جان خودشان رحم نمی‌کنند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

معاون رئیس جمهوری آمریکا از اعمال محدودیت بر مسافرت‌‌ها از اروپا به آمریکا دفاع کرد🔺معاون رئیس جمهوری آمریکا از اعمال محدودیت بر مسافرت‌‌ها از اروپا به آمریکا دفاع کرد ⚡️مایک پنس از تصمیم پرزیدنت ترامپ مبنی بر اعمال محدودیت بر مسافرت‌ها از اروپا دفاع کرد و گفت که منشا شیوع ویروس از قاره آسیا، به قاره اروپا تغییر کرده است. ایکاش مسئولین ایران دره ای دلشون به حال مردمشون میسوخت اگر الان هم دارن اقداماتی میکنن فقط بخاطر ترس از جون خودشونه الاغ ها شما که اخوند ها و خامنه ای رو متهم میکردید که چرا به چین پرواز ها لغو نشد حالا که کل اروپا گرفته چرا امریکا پرواز های خود رو به مقصد چین و اروپا الان داره محدود میکنه و کلا نمیبنده؟؟؟ به نقشه شیوع کرونا در خاورمیانه دقت کنید ! دو منطقه سبز به کرونا آلوده نیست یا گزارشی نیست ؟ گزارش نیست چون‌با هجوم وحوش_اروپایی و نوچه هایش روبروست . آوارگان جنگی سوری به ترکیه و اروپا مهاجرت میکنند هیچ کنترلی توسط ترکیه یونان‌صورت نمیگیرد . پنهانکاری جنایت_بشری
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »