تلاش نیروهای نظامی و امدادی برای تخلیه مرز دوغارون و مهار آتش ادامه دارد

13/02/2021 03:22:00 ب.ظ

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت: تمام نیروهای نظامی و امدادی در تلاش هستند مرز دوغارون را تخلیه کنند تا بتوانند آتش را مهار کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر تایباد: *تلاش نیروهای نظامی و امدادی برای تخلیه مرز دوغارون و مهار آتش ادامه دارد *شعله‌های این آتش سوزی مرز دوغارون را هم بی‌نصیب نگذاشته است **رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز دوغارون: بیش از ۵۰۰ تانکر سوخت در حال آتش گرفتن هستند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت: تمام نیروهای نظامی و امدادی در تلاش هستند مرز دوغارون را تخلیه کنند تا بتوانند آتش را مهار کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد ادامه داد: از دقایق اول آتش سوزی تیم‌های امدادی بلافاصله به مرز دوغارون اعزام شدند و تاکنون هیچ اطلاعات درست و دقیقی از وضعیت هر دو مرز ایران و افغانستان در دست نیست.وی بیان کرد: در شبکه خبر اعلام شده ۸ نفر مصدوم این حادثه هستند که در این خصوص هنوز هیچ خبر موثقی در دست نیست.

اکنون با توجه به وخامت موضوع، جلسه ستاد بحران برای مهار آتش و جلوگیری از حوادث احتمالی تشکیل شده است.بیش از ۵۰۰ تانکر سوخت در حال آتش گرفتن هستندبه گزارش ایسنا به نقل از رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز دوغارون، بیش از ۵۰۰ دستگاه تانکر حامل سوخت گاز و تیل تا کنون در آتش سوخته‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه‌ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

آسوشیتد پرس مدعی تلاش ایران برای نفوذ به یک پایگاه نظامی در عمق خاک آمریکا شد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimآسوشیتدپرس: ایران قصد نفوذ به پایگاه نظامی در خاک آمریکا را داشت خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس: دو مقام ارشد اطلاعاتی مدعی شدند که ایران در ماه ژانویه (دی‌ماه ۱۳۹۹) قصد داشته است که به پایگاه نظامی «فورت‌مک‌نِیر» در شهر واشنگتن‌ دی‌سی که محل اقامت رسمی ژنرال «جوزف مارتین» معاون ستاد مشترک ارتش آمریکا و چندین ژنرال دیگر است نفوذ کند ایول

با تلاش کادر درمان تعداد فوتی‌های کرونا به دو رقم رسیده استرییس جمهوری با تاکید بر این که دولت در مبارزه با ویروس کرونا همه توان خود را به کار گرفته است، گفت: ما با همه توان کنار کادر درمان خواهیم بود.

در بودجه ۱۴۰۰ تلاش کردیم به سمت کاهش فشار مالیات بر اصناف و کارمندان حرکت کنیمنایب رویس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: معتقدیم که شفافیت مالی و درآمدی باید از سوی همه اجرا شده و درآمدها روشن باشد و این شفافیت مالی به اینکه فشار مالیاتی برعهده بخشی از جامعه نباشد و بر گروه خاصی فشار وارد نشود، کمک می‌کند.

دستگیری یکی از گردانندگان اصلی سایت‌های قمار و شرط بندی با تلاش پلیس بین المللرییس پلیس بین‌الملل ناجا: به دنبال درخواست پلیس بین‌الملل ایران، اعلان قرمز علیه «میلاد حاتم آبادی فراهانی» صادر و پس از ردیابی و شناسایی در ترکیه دستگیر و با تلاش پلیس بین‌الملل ناجا متهم از ترکیه تحویل گرفته شد و امروز تحویل مقامات قضائی شد الان باتوم داخلش هست فکر کنم😹 سال تموم شد..... بفرمایید اینم از جهش_اقتصادی ..... یعنی خاک تو سره اونی که اسمشو گذاشته رهبر!!!! 😂😂😂😂. یک جوری خبر را پخش میکنید که انگار اون نفری را دستگیر کردید که چند ملیارد اختلاص کرده رفتی انگلیس و کانادا .... خجالت بکشید یک دله دزد را گیر کردید این همه خوشحالی 🤣🤣

تلاش دولت تحویل کشور با رفع تحریم و عبور از کرونا به دولت بعدی استدویست و دوازدهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه و در نخستین روز از سال 1400 با حضور رئیس جمهور و کلیه اعضای ستاد برگزار و در این جلسه بر تلاش همه جانبه دولت تا روز پایانی فعالیت خود برای شکوفایی اقتصاد ایران با ادامه روند رو به رشد تولید و پشتیبانی و مانع‌زدایی از آن تأکید شد.

هادی رمضانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اثر انفجار چند دستگاه تانکر سوخت آتش‌سوزی مهیبی در گمرک اسلام قلعه افغانستان رخ داد که شعله‌های این آتش سوزی مرز دوغارون را هم بی‌نصیب نگذاشته است.خبرگزاری تسنیم ، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس روز یکشنبه در گزارشی به نقل از دو مقام ارشد اطلاعاتی مدعی شد که ایران در ماه ژانویه سال جاری میلادی (دی‌ماه 1399) قصد داشته است که به پایگاه نظامی فورت‌مک‌نِیر در شهر واشنگتن‌ دی‌سی پایتخت آمریکا نفوذ کند.به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در ارتباط تصویری با تعدادی از مراکز درمانی کشور، فرا رسیدن سال جدید را به وزیر بهداشت و همه همکاران کادر درمان و  اورژانس و کادر درمان تبریک گفت.سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص بحث مالیات بر خودروها و خانه‌های لوکس و اثرات اجرای آن بر بازار گفت: این یک رویکرد درستی بود که مجلس نسبت به آغاز آن اقدام کرد و این تنها شروع کار در جهت شناسایی افراد و گروه‌هایی است که فرار مالیاتی دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد ادامه داد: از دقایق اول آتش سوزی تیم‌های امدادی بلافاصله به مرز دوغارون اعزام شدند و تاکنون هیچ اطلاعات درست و دقیقی از وضعیت هر دو مرز ایران و افغانستان در دست نیست. وی بیان کرد: در شبکه خبر اعلام شده ۸ نفر مصدوم این حادثه هستند که در این خصوص هنوز هیچ خبر موثقی در دست نیست. آنها همچنین ادعا کرده‌اند که بر اساس اطلاعات به دست‌ آمده، جان شخص ژنرال جوزف مارتین نیز در خطر بوده است. اکنون با توجه به وخامت موضوع، جلسه ستاد بحران برای مهار آتش و جلوگیری از حوادث احتمالی تشکیل شده است.  رییس جمهوری افزود: از اورژانس تهران و سراسر کشور که در جاده‌ها و شهرهای مختلف و تهران به دلیل زحماتی که در طول سال کشیده است و به‌ویژه در ایام عید که مشکلات بیشتری خواهد داشت سپاسگزاری می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهم که ۱۴۰۰ را سال پایان کرونا برای مردم مقدر کرده باشد. بیش از ۵۰۰ تانکر سوخت در حال آتش گرفتن هستند به گزارش ایسنا به نقل از رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز دوغارون، بیش از ۵۰۰ دستگاه تانکر حامل سوخت گاز و تیل تا کنون در آتش سوخته‌اند. ارتش آمریکا در تلاش است که که حریم پایگاه نظامی فورت مک‌نیر را از 250 فوت (حدود 76 متر) به 500 فوت (بیش از 150 متر) افزایش دهد، اما مقامات شهر واشنگتن می‌گویند که این اقدام باعث خواهد شد که دسترسی عمومی به کانال آبی واشنگتن که در نزدیکی این پایگاه نظامی قرار دارد، محدود شود. یکی از تاجران ادعا کرده ۲۵ تانکر مواد نفتی‌اش آتش گرفته و تا کنون خسارت فراوانی دیده است. خب هرجا که فروش انبوه وجود دارد، حتی اگر ۱درصد هم سود داشته باشد یک درآمد قابل توجه خواهد بود و باید مالیات آن را پرداخت کنند.

مقامات افغانستانی گفته‌اند، آتش هنوز خاموش نشده و نیروی هوایی نیز برای اطفاء آتش تا این لحظه نیامده است.. آنها از جان خود برای سلامت مردم مایع گذاشتند. بدون نیروی هوایی، امکان اطفاء حریق نیست‌. از خسارات جانی هنوز خبری در دست نیست. انتهای پیام . کارهای دولت یازدهم و دوازدهم در بخش سلامت و بهداشت و درمان و بیمه همگانی و ساخت بیمارستان و تجهیزات پزشکی با دولت‌های قبل قابل مقایسه نیست.