تلاش‌های دقیقه ۹۰ دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات آمریکا | DW | 29.10.2020

08/08/1399 09:57:00 ب.ظ

اگر پیروزی در انتخابات به اجرای شو و نمایش بود، دونالد ترامپ سرنوشت انتخابات را با فاصله بسیار زیاد به سود خود رقم زده بود. او برای پیروزی در این انتخابات برنامه فشرده‌ای برای واپسین روزهای پیش از رای‌گیری دنبال می‌کند.

اگر پیروزی در انتخابات به اجرای شو و نمایش بود، دونالد ترامپ سرنوشت انتخابات را با فاصله بسیار زیاد به سود خود رقم زده بود. او برای پیروزی در این انتخابات برنامه فشرده‌ای برای واپسین روزهای پیش از رای‌گیری دنبال می‌کند. ترامپ این روزها مراسم‌های با شکوه به راه می‌اندازد و شو و نمایش بر پا می‌کند.

سوار بر هواپیما"ایر فورس وان"، بر منطقه پرواز گودیر در ایالت آریزونا فرود می‌آید و ترانه مشهور کوئین،"ما قهرمانیم" از بلندگوها پخش می‌شود.

ترامپ برای افزایش محبوبیت خود در سخنرانی انتخاباتی از انجام هیچ‌کاری فروگذار نمی‌کند. بر روی صحنه می‌رقصد و می‌پرد و برای هوادارانش دست تکان می‌دهد. هزاران نفر از هواداران او نیز در چنین مراسمی شرکت می‌کنند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید خبرنگار سایت خبری"اشپیگل‌آنلاین" نوشته است که اگر قرار بر سر انتخاب بر اساس اجرای شو و نمایش می‌بود، ترامپ می‌توانست پیروزی خود را از هم اکنون جشن بگیرد. اما، برنامه فشرده سفر ترامپ حکایت از آن دارد که جمهوریخواهان در انتخابات پیش‌رو خود را تحت فشار می‌بینند. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گوه خور آخوندا و گل.وبالیستها و چپها و فقط عقده از ترامپ. تا چشم شما حسودای بدبخت گوه خور در بیاد . شما همون از گوه آخوندا بخورین بهتره . نه میخواستی مثل مرکل یه خوک پیر بی مصرف و ترسو باشه. شو اجرا کردن شرف داره به ریدن به یک قاره. کاری که مرکل کرد تنها ترامپ جرات جسارت روياروي با چين و اين فرقه تبهكار گلوباليستا رو داراس به نفع همس كه دعا كنند دوباره انتخاب شود تا دنيا رو از شر اين كثافتها مصون نگه دارد.

بایدن پول بیشتری برای اجرای شو و نمایش داره آلمان با تصمیم غلط درهای باز و پناهنده پذیری خودش که از اندیشه گلوبالیستی مرکل و همکارانش ناشی شده بود رید توی اروپا و حالا چون ترامپ بر رفتن به طرف ناسیونالیسم تاکید میکند به مذاق آنها خوش نمی‌آید و با ترامپ مخالفت میکنند شبکه کثیف Dw HE IS WHAT YOU FEAR MOST! 👊

زنگنه مشکلی برای حضور در جلسات اوپک نداردعلیرغم تحریم وزیر نفت توسط آمریکا بیژن زنگنه همچنان می‌تواند در جلسات اوپک حضور داشته باشد و طبق اعلام سخنگوی وزارت نفت این مساله ارتباطی با حضور وزیر نفت در جلسات بین‌المللی اوپک ندارد. تحریمهای آمریکا صرفاً برای استمرار حکومت شئونیزم فارسی بر ایرانیانست نه پایان دادن به تشگیلات و حکومت جاهلیت تحمیلی فرقه فارسیسم بر ایرانیان.

به به، میبینم که پاره شدین حسابی 😁😁😁 همین که تو کیون شما چپولهای اروپایی گذاشته کفایت میکنه حالا شما عقده‌هاتون رو خالی کنید ولی انصافا سلامت جسمی جو بایدن کاملا زیر سواله میگیم، یه خورده فحش خواهرمادر هم به ترامپ بده، خوب دلت خنک بشه. 😂 پیروزی در انتخابات آمریکا با شو و نمایش ممکن نیست بلکه عملکرد نامزدها تعیین کننده اس چیزی که اگر ملاک پیروزی باشد ، بایدن هیچ شانسی نخواهد داشت

استقرار ۱۲۰۰۰ 'آمِر سلامت' در مناطق پرازدحام/ ۸۰۰۰۰ بسته غذایی برای متاثران از کرونا؛ بزودیسخنگوی جمعیت هلال احمر: *۱۲۰۰۰ 'آمِر سلامت' در مناطق پرازدحام مستقر شده‌اند *اگر افراد ماسک به همراه نداشته باشند، ماسک به آن‌ها هدیه داده می‌شود *ما ماسک را به صورت همگانی توزیع نمی‌کنیم *برای این طرح دوره اول آن را ۱۰ روزه دیده‌ایم

تلاش اتحادیه اروپا برای هماهنگی بیشتر در مقابله با کرونا | DW | 29.10.2020رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا نسبت به خستگی از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله به شیوع کرونا هشدار داد. او می‌گوید در هفته‌های آینده شمار مبتلایان به شدت افزایش می‌یابد و کریسمس امسال مانند همیشه نخواهد بود. اروپا و رژیم ایران بیشترین کمک را به چین کمونیست برای رشد ویروس_چینی کردند روزیکه ترامپ داد میزد و میگفت این ویروس را چین ساخت تا دنیارو فلج کنه آخوندها با هواپیمای ماهان ویروس را به اروپا آوردن، اول ایتالیا بعد آلمان و فرانسه اجازه دادن ماهان فرود بیاد، لعنت به کومنیست

‏یورش نیروی انتظامی برای بازداشت ۳فعال کارگری در هفت تپه

آیا ناهید تقوی برای تبادل با یک جاسوس ایرانی در آلمان دستگیر شده است؟تو گوگل گشتم نوشته پلیس بدلیل تجاوز جنسی دنبالش. سهیل_امیدخلوصیان چند بار تجاوز از سه سال پیش تاکنون به یک دختر ۱۶ ساله. خود این آشغال ۳۲ ساله است و در آلمان بدنیا آمده. قبلا هم زن دیگری بدلیل تجاوز از او شکایت کرده بوده، ولی چون نتوانسته بود ثابت کند، پلیس ولش کرده بوده.

ایالات متحده هشت نفر را به اتهام مشارکت در توطئه حکومت چین برای آزار و اذیت افراد در آمریکا متهم کردایالات متحده هشت نفر را به اتهام مشارکت در توطئه حکومت چین برای آزار و اذیت افراد در آمریکا متهم کرد به گزارش آسوشیتدپرس، بنابر اعلام مقامات دادگستری آمریکا پنج نفر از این هشت نفر، از جمله یک کارآگاه خصوصی آمریکایی، روز چهارشنبه بازداشت شدند.