تلاش تازه ترامپ؛ فشار بر فرماندار جورجیا برای احراز 'پیروزی' | DW | 06.12.2020

16/09/1399 09:45 ق.ظ

دونالد ترامپ به فرماندار جورجیا فشار آورده تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این ایالت به سود او تغییر کند. او همچنان بر 'تقلب' در انتخابات ریاست جمهوری پافشاری می‌کند و خود را پیروز می‌داند.

تلاش تازه ترامپ؛ فشار بر فرماندار جورجیا برای احراز"پیروزی"

دونالد ترامپ به فرماندار جورجیا فشار آورده تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این ایالت به سود او تغییر کند. او همچنان بر"تقلب" در انتخابات ریاست جمهوری پافشاری می‌کند و خود را پیروز می‌داند. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، به فرماندار جورجیا فشار آورده است تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در این ایالت به سود او تغییر کند.

او هم در تماسی تلفنی و هم در چند پیام توییتری به برایان کمپ، فرماندار ایالت، او را ترغیب کرد که با برپایی یک جلسه ویژه مجلس ایالتی به تغییر آرای انتخاباتی به سود او کمک کند. دونالد ترامپ شامگاه شنبه (پنجم دسامبر) در گردهمایی تبلیغات انتخاباتی فرماندار جورجیا حضور یافت و برای هواداران خود سخنرانی پرشوری ایراد کرد. او در حقیقت برای حمایت از دو نامزد جمهوریخواه مجلس سنا در محل سخنرانی حاضر شده بود اما نطق خود را به تکرار ادعای"پیروزی" در انتخابات اختصاص داد.

برایان کمپ، فرماندار کنونی جورجیا نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات سنای ایالات متحده است.

ادامه مطلب:
dw_persian »

درک میکنم چه کونی داره از شما چپول ها پاره میشه .. ولی حقتونه .. پاره شید یه کم بخندیم .. 😂😂 اخبار شما فک نیوز بیش نیست چپ‌یعنی کثافت جداً خودتون رو ديگه به خريت محض زدين چپای بی شرف شما چقدر پستو حقیر هستید که تقلب انجام شدرو فشار تلقی میکنید باید رید به اصالت رسانه ایه دویچه. یعنی خاک دو عالم برسر شما

دویچه خراب باز اومدم برینم بهت دیدم دوستان ریدن. گرچه کمه واست. فقط باید رید تو دهن شما فیک نیوزهای آخوندیسم فرماندار جورجیا مشت زده به ترامپ راسته یا شایعه

FightForTrump چه اصراری دارید داستان را وارونه نشان بدید؟ اقای رییس جمهور میخوان ثابت کنن تقلب شده وشما هم یکی ازانهاهستید که بایدواقعیت رابپذریو فیک نیوز عجب، نان کور هایی هستید. شما ها خیییلی زشته رسانه ای ک ادعای رسالت خبررسانی رو داره اینطور تابلو قناری دیگران باشه و خواسته های اونارو بهر طریقی بخواد القا کنه ب مخاطبانش..فشاااار آورده ک ب نفع ترامپ عوض کنه؟؟؟درسته اینه:ترامپ ب فرماندار متخلف گفته قانون رو زیرپانگذار و پیروز واقعی رو اعلام کن...شرم ب شما

فیک نیوز خاک بر سرتان. به شما خیلی فشار آمده که چرت و پرت مینویسید در رقابت با بی بی سی در کثافت و لجن بودن هستید آخه پفیوز چگونه فشار آورده لعنت بر بنگاههای لجن پراکنی خاک بر سرت دویچه وله، چقدر نزول کردی . مگه ترامپ می تونه با فشار ، کسی رو مجبور کنه . مگه جمهوری اسلامیه . بگو شواهد تقلب چقدر قوی بودن که کار به اینجا رسیده . خلاصه که خاک بر سرت

فیک نیوز حق با دونالد ترامپ است،تقلب نرم افزاری و سخت افزاری ،به علاوه مغذشویی رسانه های گلوبالیستی و چپ های بیوطن عوام فریب کمونیست و سوسیالیست ،همان روشنفکران تیره فکری که جهان و ایران ما را به اینجا کشاندند. انتخابات_آمریکا رسانه مغذشویی چپ_جهانی

فشار آورده مدارک های تقلب شده رو بررسی کنند نه اینکه او رو برنده. بدرستی شما ها فیک نیوز هستید. چرا دری وری میگی،ای چه طرز تیتر زدنه. چه فشاری!؟ خوبه حالا تمام اقدامات ترامپ از راه قانونی هستش به دويچه وله فارسي هم انگار خيلي فشار اومده 😏

تلاش تازه ترامپ؛ فشار بر فرماندار جورجیا برای احراز"پیروزی"

دونالد ترامپ به فرماندار جورجیا فشار آورده تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این ایالت به سود او تغییر کند. او همچنان بر"تقلب" در انتخابات ریاست جمهوری پافشاری می‌کند و خود را پیروز می‌داند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، به فرماندار جورجیا فشار آورده است تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در این ایالت به سود او تغییر کند.

او هم در تماسی تلفنی و هم در چند پیام توییتری به برایان کمپ، فرماندار ایالت، او را ترغیب کرد که با برپایی یک جلسه ویژه مجلس ایالتی به تغییر آرای انتخاباتی به سود او کمک کند.

دونالد ترامپ شامگاه شنبه (پنجم دسامبر) در گردهمایی تبلیغات انتخاباتی فرماندار جورجیا حضور یافت و برای هواداران خود سخنرانی پرشوری ایراد کرد. او در حقیقت برای حمایت از دو نامزد جمهوریخواه مجلس سنا در محل سخنرانی حاضر شده بود اما نطق خود را به تکرار ادعای"پیروزی" در انتخابات اختصاص داد.

برایان کمپ، فرماندار کنونی جورجیا نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات سنای ایالات متحده است.ترامپ برای چندمین بار بر"تقلب" در انتخابات ریاست جمهوری پافشاری کرد و به هواداران خود گفت که همچنان به تلاش برای به پیروزی رساندن او ادامه دهند. او به آنها اطمینان داد که سرانجام بار دیگر رئیس جمهور آمریکا خواهد شد.

او همچنین تأکید کرد که حزب دموکرات"آرای انتخابات را ربوده و نتیجه را دستکاری" کرده است.

ترامپ درخواست کرد که آرای انتخاباتی در ایالت جورجیا به طور کامل بازشماری شود. وکیلان او اعلام کردند که شکایتی تازه به نهادهای قضائی ارائه داده‌اند. در این ایالت جو بایدن بیش از ۱۲ هزار رأی بیشتر از ترامپ کسب کرده است. این نتیجه پیش از این در یک بازشماری مجدد تأیید شده است و اکنون بار دیگر بازشماری صورت می‌گیرد.ترامپ در والدوستای ایالت جورجیا تأکید کرد که از"حق پیروزی" خود دست برنخواهد داشت و به اقدامات قضائی بیشتری، تا بالاترین ارگان‌های دادگستری، دست خواهد زد.

تاکنون شکایت‌های زیادی از سوی وکیلان ترامپ در ایالت‌های میشیگان، پنسیلوانیا، جورجیا و نوادا اقامه شده، اما با موفقیت روبرو نبوده و تغییر محسوسی در نتایج انتخابات ایجاد نکرده‌اند.