تلاش ترامپ برای ممانعت از انتشار کتاب خاطرات جان بولتون

22/02/2020 02:37:00 ب.ظ

واشنگتن پست گزارش داد:‌ تلاش ترامپ برای ممانعت از انتشار کتاب خاطرات جان بولتون

جان بولتون, دونالد ترامپ

واشنگتن پست گزارش داد:‌ تلاش ترامپ برای ممانعت از انتشار کتاب خاطرات جان بولتون

رئیس‌جمهوری ایالات متحده شخصا خواستار عدم انتشار کتاب خاطرات مشاور امنیت ملی پیشین خود شده است.

افراد آگاه اعلام کرده‌اند که ترامپ شخصا درصدد بوده تا مانع از انتشار کتاب بولتون شود و معتقد است که تمامی مطالب مطرح‌شده در این اثر درباره امنیت ملی محرمانه است و نباید منتشر شود. این در حالی است که کاخ سفید ماه گذشته میلادی نیز تلاش کرده بود مانع از انتشار کتاب بولتون شود. در این راستا کاخ سفید طی نامه‌ای اعلام کرده بود که این کتاب «شمار زیادی اطلاعات محرمانه» در خود دارد. در این نامه البته عنوان شده بود که کاخ سفید با بولتون در این زمینه همکاری می‌کند تا او «بتواند به‌شیوه‌ای داستان خود را روایت کند که به امنیت ملی ایالات متحده ضربه‌ای نزند.»

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ناتو با انتشار کلیپی از ترکیه حمایت کرد

انتقال ویروس کرونا از قم به شهرهای دیگر ایران؛ منشاء انتشار احتمالا کارگران چینی شاغل در قم بوده‌اندانتقال ویروس کرونا از قم به شهرهای دیگر ایران؛ منشاء انتشار احتمالا کارگران چینی شاغل در قم بوده‌اند او با تاکید بر این که «اپیدمی ویروس_کرونا در کشور شروع شده» منشا احتمالی این بیماری را «کارگران چینی» شاغل در قم که به چین تردد داشته‌اند، دانسته است. منشا سرایتش به شهرای دیگه همین آخوندای وباگرفتن، بیایید برای حفظ و صیانت از خود و خانوادمون این آشغالا رو از محله‌هامون بندازیم بیرون Again ..more killing viruses are coming from The Islamic City of Ghom for poor innocent Iranians ..Thank You China ..Thank You Ghom. for your contribution to Iran and Iranian

قول مساعد رئیس‌جمهور برای اختصاص سهمیه بنزین به ۳۵۰ هزار معلول/ هنوز نتیجه‌ای نگرفتیممدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور از تلاش بهزیستی برای دریافت کارت سوخت ویژه معلولان برای حدود ۳۵۰ هزار معلول خبر داد.

انتخاب دوبارهٔ اشرف غنی؛ تبریک اروپا و موضع نامعلوم ایرانجوزب بورل اعلام کرد که از «تعهد و تلاش اشرف غنی برای تشکیل دولت منسجمی که نمایندهٔ تمامی مردم افغانستان باشد» استقبال می‌کند. آیا بنظر شما حمایت از دمکراسی شده؟؟؟؟؟ هنوز خود افغانها دعوا دارند ولی اروپا تبریک میگوید و از دیگران هم چنین انتظاری دارد

مسئولان اجرایی از تعطیلی شعب اخذ رای ممانعت کنند/ تا آخرین نفر باید رای بدهدعضو حقوقدان شورای نگهبان: هر شعبه‌ای که مردم جهت شرکت در انتخابات در آن‌ها حضور یافته‌اند، مسئولان اجرایی موظفند از تعطیلی شعبه ممانعت به عمل آورده و نسبت به اخذ رای تمامی افراد حاضر در آن شعبه اقدام کنند عجب! جنتی و بقیه شورای نگهبان انتخابات قبلی گفتن از 12 با بعد چون فرداست، دیگه رای‌‌گیری تمومه. امسال تا روز قیامت تمدید می‌شه؟

سعودی از ورود کسانی که در دو هفته گذشته در ایران بودند جلوگیری می‌کندپادشاهی عربی سعودی اعلام کرد در چارچوب اقداماتش برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، همه افراد مقیم کشور عربستان باید که تمام مسافران ایرانی ها را ممنوع کند تا یک سال آن وقت امکان دارد که ویروس کرونا ریشه کن شود

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی کنگره آمریکا، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری ایالات متحده شخصا خواستار عدم انتشار کتاب خاطرات «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی پیشین خود، شده و او را «خائن» نامیده است.ناتو با انتشار کلیپی اقدام به بیان همکاری و کمک‌های ترکیه به این پیمان کرد.اشتراک مشاهده نظرات چاپ عضو کمیته کشوری بیماری‌های عفونی وزارت بهداشت با بیان این که ویروس کرونا از قم به شهرهای دیگر منتقل شده است، گفت که احتمالا منشاء انتشار این ویروس، کارگران چینی مشغول به کار در قم بوده‌اند.«محمدرضا شهبازی» مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت صدور کارت‌های بنزین برای افراد دارای معلولیت گفت: قرار بود، کارت سوخت جدید برای افراد دارای معلولیت که دارای خودروهایی با پلاک معلولان هستند، صادر کنند و سهمیه ۴۰ درصد مازاد بنزین هم روی کارت‌ آن‌ها ذخیره شود، اما مدتی است، شرکت تولید و پخش فرآورده‌های نفتی در پروسه صدور کارت با مشکلات اجرایی مواجه شده‌اند که در آخرین استعلام ما از این شرکت اعلام شد؛ سهمیه ۴۰ لیتر بنزین مازاد نیز برای افرادی که کارت سوخت دریافت کرده‌اند، شارژ شده است.

این خبر را روزنامه واشنگتن پست گزارش داد.  افراد آگاه اعلام کرده‌اند که ترامپ شخصا درصدد بوده تا مانع از انتشار کتاب بولتون شود و معتقد است که تمامی مطالب مطرح‌شده در این اثر درباره امنیت ملی محرمانه است و نباید منتشر شود.02.  این در حالی است که کاخ سفید ماه گذشته میلادی نیز تلاش کرده بود مانع از انتشار کتاب بولتون شود. به نظر می‌رسد جمهوری اسلامی این بار نیز در مقابل بحران، رویه همیشگی خود را درپیش گرفته است. در این راستا کاخ سفید طی نامه‌ای اعلام کرده بود که این کتاب «شمار زیادی اطلاعات محرمانه» در خود دارد. در این ویدئو از زبان اسرا اوز آتای خلبان جت جنگنده٬ کمک‌های مختلف ارائه شده توسط ترکیه به ناتو مطرح و مورد توجه قرار گرفته است. در این نامه البته عنوان شده بود که کاخ سفید با بولتون در این زمینه همکاری می‌کند تا او «بتواند به‌شیوه‌ای داستان خود را روایت کند که به امنیت ملی ایالات متحده ضربه‌ای نزند. این افراد حدود ۲۷ هزار نفر می‌شوند.

» واشنگتن پست گزارش کرده که ترامپ در دیدار با شماری از مجری‌های برنامه‌های تلویزیونی گفته که مطالب مطرح‌شده در کتاب بولتون «بسیار محرمانه» است. ما با متحدینمان برای ایجاد صلح و ثبات در کنار هم هستیم. وی همچنین بولتون را «خائن» خوانده است.  بنا به گزارش واشنگتن پست، ترامپ طی این دیدار گفته است: «تلاش می‌کنیم مانع از انتشار این کتاب شویم. ما ناتو هستیم" منتشر شده٬ تصاویری از نیروهای امنیتی ترکیه نیز جای گرفته است. هر زمان که من از کاخ سفید رفتم، او می‌تواند این کتاب را منتشر کند، اما نه زمانی که من هنوز بر سر کار هستم.» . پشتیبانی و همکاری ما با ناتو به زمان پیوستن ترکیه به این سازمان در سال 1952 بر می گردد. وی تاکید کرد: در سازمان بهزیستی پیگیری این موضوع هستیم تا این تعداد نیز از افزایش سهمیه بنزین بهره‌مند شوند؛ در این راستا نیز نامه نگاریی‌هایی با ریاست جمهوری انجام شده است و  رییس جمهور نیز به وزیر در این رابطه قول مساعد داده‌اند.