تلاشی جهانی برای یافتن دارویی حیاتی علیه کرونا - BBC News فارسی

30/04/2020 10:20:00 ب.ظ

تلاشی جهانی برای یافتن دارویی حیاتی علیه کرونا

تلاشی جهانی برای یافتن دارویی حیاتی علیه کرونا

در بریتانیا تقریبا از هر سه بیمار مبتلا به کرونا که در بیمارستان بستری شده‌اند یکی جانش را از دست داده است. این نیاز به درمان بیماری کووید -۱۹را برجسته‌تر می‌کند

تلاشی جهانی برای یافتن دارویی حیاتی علیه کرونا۲ ساعت پیشدر بریتانیا تقریبا از هر سه بیمار مبتلا به کرونا که در بیمارستان بستری شده‌اند یکی جانش را از دست داده است. این نیاز به درمان بیماری کووید -۱۹ را برجسته‌تر می‌کند. داروهای زیادی همین حالا در حال آزمایش است. این بزرگترین تحقیق در جهان برای یافتن درمان یک بیماری است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

بایدن در انتخابات درون‌حزبی اوهایو که به دلیل کرونا به تعویق افتاده بود، پیروز شدبخش انگلیسی صدای آمریکا - جو بایدن روز سه شنبه پیروز انتخابات درون حزبی ایالت اوهایو اعلام شد. این انتخابات بیش از آن که بر سر انتخاب گزینه حزب دموکرات در انتخابات نوامبر باشد درباره چگونگی برگزاری ان بعنوان يك ايراني شديداً اعتراض و مخالفت و نگراني خودم رو از انتخاب جو بايدن از حزب دمكرات اعلام ميكنم ، صدمات اين حزب به كشور ايران جبران ناپذير است . تا حدي كه منجر به تغيير سرنوشت چندين نسل در ايران شده اند ، از ايرانيان وطنپرست در امريكا تقاضا دارم درين جنايت عظيم سهيم نباشين امريكا همانند بقيه كشورها درگير ويروس كروناس ، درين شرايط حاد جو بايدن فرصت طلب از حزب دمكرات بجاي كمك و همكاري به مردم امريكا بهر راهي كه امكان پذير باشد در صدد جمع آوري رأي بعنوان رياست جمهور آينده امريكا ميباشد آيا با اين شرايط جو بايدن شايستگي خدمت به ملت امريكا را دارد؟ آلزایمری ها و پدوفیل ها حتما بهش رای میدن

تعداد قربانیان کرونا در آمریکا از شمار کشته‌شدگان جنگ ویتنام بیشتر شدآمار قربانیان کووید ۱۹ در آمریکا تا صبح چهارشنبه بوقت اروپا ۵۹۲۶۶ نفر و تعداد مبتلایان ۱ میلیون و ۳۵ هزار و ۷۶۵ نفر گزارش شده است. لامذهبها تو همه چی حرف اول و میزنن ما زودتر کرونا رو وارد کردیم و اونا دارن آمارشون درو میکنن ای امپریالیسم کثافت شکر خدا thanks ym allah

جلوگیری از کوچ چهار ایل عشایری در بحران کرونا

آمار رسمی کرونا در ایران: پنج هزار و ۹۵۷ جان‌باخته و بیش از ۹۳ هزار مبتلاکیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، امروز (چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت)، تازه‌ترین آمار مرگ و ابتلا به کرونا را اعلام کرد و بر اساس آن در ٢٤ ساعت گذشته ۱۰۷۳مورد جدید شناسایی شده و ۸۰ نفر نیز جان باخته‌اند.

مردان بیش از زنان به کرونا مبتلا شدندتهران- ایرنا- معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمارها نشان می دهد که مردان به خصوص مردان شاغل که در کسب و کارها بیشتر فعال بوده اند، بیش از زنان به کرونا مبتلا شده اند و آمار فوتی های مردان نیز بیشتر است.

پیش‌بینی آینده بازار؛ نفت تا پایان ۲۰۲۱ به قیمت قبل از کرونا نمی‌رسدبانک سرمایه‌گذاری مورگان استنلی در تازه‌ترین گزارش خود در مورد آینده بازار نفت، پیش‌بینی کرد که قیمت نفت زودتر از سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱ به سطح پیش از شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۱۹ بازنمی‌گردد.

تلاشی جهانی برای یافتن دارویی حیاتی علیه کرونا تلاشی جهانی برای یافتن دارویی حیاتی علیه کرونا ۲ ساعت پیش در بریتانیا تقریبا از هر سه بیمار مبتلا به کرونا که در بیمارستان بستری شده‌اند یکی جانش را از دست داده است.بخش انگلیسی صدای آمریکا - جو بایدن روز سه شنبه پیروز انتخابات درون حزبی ایالت اوهایو اعلام شد.با این وجود همزمان با انتشار این آمار، فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد تا دربارۀ کاهش محدودیت‌های اقتصادی و از سر گیری فعالیت‌های کسب و کار در این ایالت گفتگو کند.استان‌وایر- حمید کشکولی، فرماندار شهرستان الیگودرز گفته که «به دلیل مخاطرات بیماری کرونا از کوچ غیرمجاز و زودهنگام چهار ایل به این شهرستان جلوگیری شده است.

این نیاز به درمان بیماری کووید -۱۹ را برجسته‌تر می‌کند. داروهای زیادی همین حالا در حال آزمایش است. این انتخابات درون حزبی نخستین آزمون عمده ایالتی بود که در میانه یک بیماری همه‌گیر از طریق پست انجام شد. این بزرگترین تحقیق در جهان برای یافتن درمان یک بیماری است. پس از این نشست دو نفره، آقایان ترامپ و دوسانتیس در جمع خبرنگاران اعلام کردند که به زودی مرحله اول طرح کاهش محدودیت برای انجام فعالیت‌های اقتصادی در این ایالت را اعلام خواهند کرد. فرگوس والش گزارش می‌دهد. کن بلکول، رئیس جمهوریخواه مرکز دو حزبی «بنیاد بین المللی سیستم های انتخاباتی»، درباره ارسال آرا از طریق پست گفت: «با توجه به تهدید ناشی از این ویروس این تصمیمی است که بهترین استفاده را از آن خواهیم برد. .ostanwire.