تلاش برای ورود زنان به ورزشگاه آزادی با بلیت فروشی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان: باید زیر ساخت ها و شرایط امنیت زنان فراهم شود و برای بانوان بلیت فروشی عادی داشته باشیم

به گزارش ایسنا، مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش در نشست خبری به مناسبت هفته دولت گفت: چیزی که باعث شد بعد از انقلاب فضای ورزش زنان مطرح شود، نیازهای جامعه و انتظارات زنانمان بود و ما اجرا کننده مطالباتشان بودیم.

فرهادی زاد در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای حضور زنان در بازیهای ملی از دیدار ایران - کامبوج چیست، تصریح کرد: من سابقه کار در آموزش و پرورش را دارم. در سالهای دور مسابقات دختران را با حضور پدران و خانواده ها برگزار می کردیم. با توجه به تلاش هایی که شده و با ملاحظات فرهنگی، آماده سازی زیرساخت ها، تامین امنیت شرایط حضور فراهم شده است. تلاش این است فضا را فراهم کنیم تا شرایط برای حضور خانواده ها ایجاد شود.

معاون توسعه ورزش بانوان بیان در این مورد که در اعزام ها، فدراسیون ها برای بخش بانوان می گویند دنبال اسپانسر باشید و در بحث جوایز هم بانوان دچار مشکل هستند، گفت : در شورای برون مرزی حضور داریم و جایی که یک داور مرد و یک زن به دنبال اعزام به مسابقات هستند، خواهش می کنم مرد حذف شود و خانم ها اعزام شوند چون من باید از آنها دفاع کنم و اینگونه که شما می گویید نیست.

خانم فرامرزیان و وزارت ورزش بر اساس عملکرد بخش بانوان تلاش داشتند که برای جبران عقب ماندگی خاص ورزش بانوان حدود ۱۰ درصد اعتبار ویژه و مثبت به بانوان اختصاص داده شود. او در پاسخ به اینکه آیا پاداش زنان فوتسال پرداخت شده یا خیر، گفت: هفته قبل جلسه ای با آقای تاج داشتیم که گفتند همین هفته پرداخت می شود و احتمالا تا الان پرداخت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزینه 'باکره' برای زنان از اسناد ازدواج بنگلادش حذف می‌شود | DW | 27.08.2019طبق حکم دادگاه عالی بنگلادش، زنان این کشور لازم نیست در آینده هنگام ثبت ازدواج‌شان در اسناد رسمی بگویند که باکره هستند یا خیر. حکم این دادگاه شامل تغییراتی مهم برای مردان نیز هست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نصرالله: عجله‌ای برای پاسخ به اسرائیل نداریم/ رویترز: حزب‌الله روی 'ضربه حساب شده' کار می‌کندیک منبع نزدیک به رهبری حزب‌الله لبنان جزئیات جدیدی درباره پاسخ مورد نظر این حزب به حمله اسرائیل در ضاحیه جنوبی بیروت فاش کرد و گفت، هرگز شتابی در اجرای عملیات پاسخ صورت نخواهد گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: دولت برای اداره کشور به تحلیل‌های راهبردی وزارت اطلاعات نیازمند استجهانگیری: دولت برای اداره کشور به تحلیل‌های راهبردی وزارت اطلاعات نیازمند است اقتصاد مقاومتی باید به حدی برسد که کشور در برابر تکانه‌های خارجی مستحکم بماند خودکفایی در تولید بنزین داخلی و تکمیل طرح‌های بنیانی اقدامات هوشمندانه در برابر توطئه‌های دشمنان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زنان؛ دست بالا در کار بدون مزد۵.۱۳ درصد از شاغلان در سال ۹۷، بدون اینکه مزد دریافت کنند، فعالیت می‌کنند. 62.38 درصد از این افراد که مرکز آمار از آنها با عنوان «کارکن فامیلی بدون مزد» نام می‌برد، زنان هستند و برای یکی از اعضای خانوار خود که با وی نسبت خویشاوندی دارند کار می‌کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رحمانی فضلی: اگر این دولت ناکارآمد شود، مردم برای دولت شما هم اعتبار قائل نمی‌شوندوزیر کشور گفت: به هر میزانی که دولت را تضعیف و ناکارآمد کنیم، یک نهاد حاکمیتی را دچار اشکال می‌کنیم. فردایی که این دولت نبود و دولت منتخب شما بود، یک دولتی با پیش داوری و پیش زمینه ناکارآمد در ذهن مردم است و فردا نیز برای دولت شما اعتباری قائل نخواهند بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »