تلاش برای حفظ تمدنی ناب، در دره یغناب تاجیکستان

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخیراً دولت تاجیکستان دره یغناب این کشور را پارک ملی طبیعی اعلام کرده. هدف از این اقدام، حفظ محیط زیست، طبیعت منحصر به فرد این منطقه کوهستانی و میراث فرهنگی ساکنان آن خوانده می‌شود.

تأسیس پارک ملی یغناب در حالیست که ساکنان این منطقه شرایط سخت کوهستانی زندگی دشواری دارند. خبرنگارمان سهراب ضیا که اخیراً به دره یغناب رفته، در گزارش دوم خود در باره مشکلات مردم این منطقه می‌گوید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیشترین مصرف چادر مشکی در این دو استان است...اتحادیه قماش‌فروشان مشهد: * ۲۵ درصد مصرف چادر مشکی کشور در دو استان خراسان رضوی و قم است * اکنون ۵۰ درصد چادر مشکی موجود در بازار ایرانی و ۵۰ درصد خارجی است * چین، اندونزی، کره جنوبی، ژاپن و ویتنام هم چادر مشکی تولید می‌کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان محیط‌ زیست ایران به سیاست جمعیتی این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیا رایزنی‌های این روزها، روند کاهش تعهدات تهران را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه در بیانیه‌ای که از سوی شورای عالی امنیت ملی صادر شد اعلام کرد از چهارچوب بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام و در پاسخ به عدم اجرای تعهدات طرف‌های دیگر این توافق، تعهدات خود در گام به گام کاهش خواهد داد. دو گام در همین راستا بردشته شده و ۱۴ شهریورماه موعد اجرای گام سوم است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: سفر به مسکو در این مقطع بسیار ضروری و مهم بودظریف در پایان سفر به روسیه: سفر به مسکو در این مقطع بسیار ضروری و مهم بود معتقدم مجموعه رایزنی‌ها و هماهنگی‌هایی که در این سفر در حوزه برجام و روابط منطقه‌ای انجام شد به نفع صلح و امنیت دو کشور و منطقه خواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حساس ترین ۷۲ ساعت پیش روی بریتانیا و کابینه این کشور در دو دهه اخیرنخست وزیر بریتانیا کمتر از سه روز زمان دارد تا پارلمان و مخالفان دولت را همراه و ساکت کند تا بتواند برنامه خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا را عملی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا باور می‌کنید که ملکه بریتانیا تاکنون با نخست‌وزیر این کشور دیدار نکرده باشد؟ملکه الیزابت دوم به سوال گروهی از گردشگران آمریکایی که او را نشناخته و از او پرسیده بودند که آیا تا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »