تلاش ما تحویل کشور بدون تحریم به دولت بعدی است

22/12/1399 02:21 ب.ظ

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری: همه تلاش رییس‌جمهوری این است تا دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل دهد و این برای ما بسیار مهم است. برخی که قصد حضور در انتخابات را دارند به هر دلیلی برداشتن تحریم را به نفع خود نمی‌دانند

محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهوری در باره اقدامات دولت برای رفع تحریم ها ، گفت: همه تلاش رییس جمهوری این است تا دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل دهد و این برای ما بسیار مهم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا محمود واعظی درباره اقدامات دولت برای رفع تحریم ها و با نوید زندگی بهتر به مردم برای سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: تلاش دولت این است که هر چه سریعتر تحریم‌ها برداشته شود و دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا محمود واعظی درباره اقدامات دولت برای رفع تحریم ها و با نوید زندگی بهتر به مردم برای سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: تلاش دولت این است که هر چه سریعتر تحریم‌ها برداشته شود و دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل دهیم و این برای ما خیلی مهم است.

وی افزود: رییس جمهوری همه وقت و تلاش خود را برای انجام این کار می گذارد و وزیر خارجه و بقیه همکاران هم در حال تلاش هستند. رییس دفتر رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مهم این است که کرامت ما حفظ شود و اقداماتمان از موضع قدرت و چیزی باشد که به صراحت مقام معظم رهبری اعلام فرمودند.

واعظی با اشاره به اظهارات برخی افراد غیر مسئول درباره مسائل مهم تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد هیچ مسئولیتی ندارند و به طور مرتب مطالبی بیان می کنند که کار را برای ما مشکل می کند. باید اجازه دهیم مسائل ملی و بسیار مهم مسیر خود را که شورای عالی امنیت ملی است، پیش برود. headtopics.

ادامه مطلب:
PadDolat »

۱ - این همه تلاش رئیس جمهور کجاست اروپا و آمریکا صد بار گفتند بیایید مذاکره کنیم خب برید بشینید و مذاکره کنید اونجا نشسته اید و میگید اول آمریکا باید تحریمها رو برداره فکر میکنید آمریکا از اوضاع فلاکت بار کشور ما خبر نداره مگه آمریکا همینجوری بدون امتیاز گیری تحریمها رو برمیداره

تلاش دولت تحویل کشور با رفع تحریم و عبور از کرونا به دولت بعدی استدویست و دوازدهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه و در نخستین روز از سال 1400 با حضور رئیس جمهور و کلیه اعضای ستاد برگزار و در این جلسه بر تلاش همه جانبه دولت تا روز پایانی فعالیت خود برای شکوفایی اقتصاد ایران با ادامه روند رو به رشد تولید و پشتیبانی و مانع‌زدایی از آن تأکید شد.

وزیر خارجه عراق: منافع ما مستلزم تلاش برای ایجاد ثبات در منطقه استفواد حسین وزیر امور خارجه عراق روز دوشنبه 26 آوریل، در جریان کنفرانس مطبوعاتی مشترک با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود گفت: «منافع ما مستلزم تلاش برای

'بازداشت خانگی' ولیعهد پیشین اردن به اتهام تلاش برای کودتا | DW | 04.04.2021حمزه بن حسین، ولیعهد سابق اردن به همراه شماری چند از دیگر اعضای خانواده سلطنتی و مقام‌های سابق این کشور به اتهام تلاش برای کودتا علیه ملک عبدالله، پادشاه اردن'بازداشت' شده است. او می‌گوید، اکنون تحت 'حصر خانگی' قرار دارد. در اردن کودتا نشده این عملیات پرچم دروغین است دعوا و اختلافی دروغین و نمایشی برای اهداف بزرگتر

وزارت خارجه افغانستان: کشورهای منطقه برای دستیابی به صلح پایدار در کشورمان تلاش کنندمعاون سیاسی وزارت امور خارجه افغانستان از کشورهای منطقه خواست برای برقراری یک آتش‌بس و صلح پایدار در این کشور تلاش کنند. - خبرگزاری آناتولی

تلاش برای بستن راه‌های سرقت تصاویر لیگ قهرمانان آسیا به روی ایرانIRIBBot younesipour اسرائیل وایر بتو چه ؟

انتخاب سردبیر"محمود واعظی" رئیس دفتر رییس جمهوری در باره اقدامات دولت برای رفع تحریم ها ، گفت: همه تلاش رییس جمهوری این است تا دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل دهد و این برای ما بسیار مهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا محمود واعظی درباره اقدامات دولت برای رفع تحریم ها و با نوید زندگی بهتر به مردم برای سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: تلاش دولت این است که هر چه سریعتر تحریم‌ها برداشته شود و دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل دهیم و این برای ما خیلی مهم است.

وی افزود: رییس جمهوری همه وقت و تلاش خود را برای انجام این کار می گذارد و وزیر خارجه و بقیه همکاران هم در حال تلاش هستند.

رییس دفتر رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مهم این است که کرامت ما حفظ شود و اقداماتمان از موضع قدرت و چیزی باشد که به صراحت مقام معظم رهبری اعلام فرمودند.

واعظی با اشاره به اظهارات برخی افراد غیر مسئول درباره مسائل مهم تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد هیچ مسئولیتی ندارند و به طور مرتب مطالبی بیان می کنند که کار را برای ما مشکل می کند. باید اجازه دهیم مسائل ملی و بسیار مهم مسیر خود را که شورای عالی امنیت ملی است، پیش برود.

وی ادامه داد: برخی که قصد حضور در انتخابات را دارند به هر دلیلی برداشتن تحریم را به نفع خود نمی دانند و می خواهند همیشه بهانه هایی برای حمله به دولت داشته باشند. برخی دیگر که مسئولیت دارند یا ندارند هم به شکل دیگری مانع‌تراشی می کنند در حالی که یکی از اهداف جدی دولت این است که این کار انجام شود.

تلاش می کنیم کرونا از حیث واکسن و درمان دغدغه مردم در دولت بعد نباشد

رییس دفتر رییس جمهوری درباره برنامه ها و اقدام دیگر دولت، گفت: ما قصد داریم زمانی‌که دولت را تحویل می دهیم، مسئله کرونا در کشور هم از نظر واکسیناسیون و درمان و پیشگیری به جایی رسیده باشد که دیگر دغدغه مردم نباشد.

واعظی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا عدم تعیین تکلیف لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌تواند بهانه‌ای برای برداشته شدن تحریم‌ها باشد یا نه، اظهار کرد: بحث تحریم متفاوت از FATF است. اما در داخل ایران برخی این دو را با هم مرتبط می دانند و این ارتباط از حیث فنی نیست بلکه سیاسی است.

وی ادامه داد: این افراد می‌گویند اگر غربی‌ها می‌خواهند حسن نیت نشان دهند نمی توانند هم تحریم را بر ما اعمال کنند و هم در ارتباط FATF با ما همکاری کنند و یک بحث سیاسی را مطرح می کنند.

واعظی خاطرنشان کرد: دولت علاقه مند است هم تحریم برداشته شود هم با FATF همکاری کند.