تلاش‌ برخی برای اختلال در سیاستگذاری‌های کشور خطرات ملی به دنبال دارد/ آن‌‌که باد می‌کارد طوفان درو می‌کند

24/05/1399 02:57 ب.ظ

آشنا:تلاش‌ برخی برای اختلال در سیاستگذاری‌های کشور خطرات ملی به دنبال دارد/ آن‌‌که باد می‌کارد طوفان درو می‌کند

مشاور رییس جمهوری تلاش‌های بی‌وقفه برخی سیاست‌زدگان تازه‌کار و سیاست‌پیشگان کهنه‌کار برای ایجاد اختلال در سامانه‌های سیاستگذاری کشور را بیش از آن‌که ثمرات جناحی داشته باشد، دارای خطرات ملی دانست.

به گزارش ایلنا، حسام الدین آشنا، مشاور ریاست جمهوری روز جمعه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: هشدار، تلاش‌های بی‌وقفه برخی سیاست‌زدگان تازه‌کار و سیاست‌پیشگان کهنه‌کار برای ایجاد اختلال در سامانه‌های سیاستگذاری کشور بیش از آن‌که ثمرات جناحی داشته باشد دارای خطرات ملی است.

مشاور رییس جمهوری افزود: این دولت می‌رود، شما می‌مانید و نظام و مردم. بذر آرامش بپاشید؛ آن‌ که باد می‌کارد طوفان درو می‌کند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

بیانیه نمایندگی ایران در سازمان ملل در واکنش به پیشنهاد آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتینمایندگی ایران در سازمان ملل با انتشار بیانیه مطبوعاتی قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی این کشور را «اقدام غیرقانونی و بیمارگونه» ارزیابی کرد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش یمن کنترل برخی نقاط نظامی در شرق این کشور را به دست گرفتنیروهای ارتش یمن برخی نقاط مهم نظامی از جمله منطقه نهم صنعا را از شبه‌نظامیان حوثی بازپس گرفتند. - خبرگزاری آناتولی

مصرف گوشت در سراسر جهان برای دومین سال پیاپی کاهش یافتتاکنون کاهش مصرف گوشت برای دو سال پیاپی سابقه نداشته است و می‌تواند نشانۀ آغاز پدیده‌ای بلندمدت در کاهش تولید و مصرف این ماده غذایی باشد.

تداوم تحرکات بین‌المللی برای مقابله با نقش حزب‌الله در لبنانهمزمان با افزایش اعتراضات مردمی نسبت به حضور حزب‌الله در ساختار قدرت لبنان و حمایت جمهوری اسلامی از این گروه، تحرکات بین‌المللی برای کاهش نفوذ این گروه شبه نظامی در این کشور ادامه دارد.

تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس، صرفا در فضای مجازی/تدوین پروتکل های بهداشتی برای انتخاباتسخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: *تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس، صرفا در فضای مجازی *تدوین پروتکل های بهداشتی برای انتخابات

تدابیر بهداشتی برای مراسم محرم شیعیان در افغانستان - BBC News فارسیوزارت صحت عامه/بهداشت افغانستان از شهروندان این کشور خواسته که در ماه محرم اجتماعات بزرگ را راه‌اندازی نکنند.