تلاش برای پس گرفتن دو پلاک ۷۰ و ۱۳۶ هکتاری در منطقه ۲۲/ضرورت تخلیه هرچه سریعتر املاک دزاشیب و الهیه/ گلخانه‌ای به وسعت ۳ هزار و ۴۰۰ متر در خیابان آفریقا در اختیار یک فرد!

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛ تلاش برای پس گرفتن دو پلاک ۷۰ و ۱۳۶ هکتاری در منطقه ۲۲/ضرورت تخلیه هرچه سریعتر املاک دزاشیب و الهیه/ گلخانه‌ای به وسعت ۳ هزار و ۴۰۰ متر در خیابان آفریقا در اختیار یک فرد!

«سیدمحمود میرلوحی» رئیس کمیته اقتصادی شورای شهر تهران در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا نسبت به انتشار اسامی افرادی که املاک شهرداری تهران در اختیار آنهاست، اقدام نمی‌شود؟ اظهار داشت: اراده‌ای در شورای شهر تهران در شهریور ماه سال ۹۶ برای شناسایی و بازپس‌گیری املاک شکل گرفت و در این مدت روند شناسایی املاک و فهرست شدن و فرایند بازپس‌گیری پیش رفت و با ارائه گزارش تغییر و تحول شهردار اسبق تهران نیز شکل جدید و جدی‌تری به خود گرفت.

رئیس کمیته اقتصادی شورای شهر تهران گفت: در مناطق شمالی که بیشتر این املاک در این نقاط دارد، مساله در حال پیگیری است و مدام از شهرداری‌های مناطق به ویژه مناطق ۱،۲، ۳، ۵ و ۹ در حال گزارش‌گیری هستم و گزارش‌های خوبی ارائه می‌شود و مناطق تقریبا به سمت و سویی رفتند که در حال پس گرفتن املاک هستند.

میرلوحی در پاسخ به این سوال که شهردار تهران می‌گوید، چراغ خاموش در حال بازپس‌گیری املاک هستیم، در حالی که این حرکت چراغ خاموش منجر به پس گرفتن املاک قابل توجهی نشده است گفت: به عنوان کسی که موضوع املاک را پیگیری می‌کنم، این صحبت ایشان را تصدیق می‌کنم و ممکن است در آینده سیاستی در پیش بگیریم و اسامی افرادی که املاک در اختیارشان هست را اعلام کنیم و یا آدرس و نشانه املاکی که پس گرفته شده است را منتشر کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار 551 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان با شناسایی 45 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 37 هزار و 551 نفر و شمار قربانیان نیز به 1370 تن رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موارد روزانه ابتلا به کرونا در فرانسه به بالای 3 هزار نفر رسیدشمار موارد ابتلای روزانه در فرانسه پس از مدتی دوباره از مرز 3 هزار نفر عبور کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه نماینده آمریکا در سازمان ملل در پی شکست در شورای امنیتادعای نماینده آمریکا در سازمان ملل در پی شکست در شورای امنیت: *شکست امروز شورای امنیت نه کمکی به صلح و نه کمکی به امنیت خواهد کرد *آمریکا حق دارد از مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها علیه ایران استفاده کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فاطمه داوند: هنوز به فقر معترضم؛ از حضور در اعتراضات پشیمان نیستم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دکترین وطن آبی؛ ترکیه در مدیترانه به دنبال چیست؟تلاش‌ها ترکیه برای اکتشاف ذخایر انرژی در عمق دریای مدیترانه با وکنش‌ها و مخالفت‌های تنش آلود برخی کشورها همچون یونان، قبرس، مصر و فرانسه مواجه شده است. ترکیه اما برای دریای مدیترانه دکترین وطن آبی را در دست دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ترکیه؛ آمار بهبودیافتگان به 228 هزار و 980 نفر رسیدکرونا در ترکیه؛ آمار بهبودیافتگان به 228 هزار و 980 نفر رسید شمار قربانیان کرونا در ترکیه با مرگ 22 نفر دیگر طی یک روز گذشته به 5934 تن رسید و تعداد کل مبتلایان به این بیماری نیز با ثبت 1226 مورد جدید به 246 هزار و 861 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »