تلاش دبیر جشنواره فیلم فجر برای پاسخ‌گویی به حواشی بی‌سابقه این دوره

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اختتامیه چهلمین جشنواره فیلم فجر شامگاه جمعه بدون پاسخ‌گویی دقیق برگزارکنندگان این رویداد به حاشیه‌های بی‌سابقه از جمله حذف «سیمرغ مردمی» و «لو رفتن اسامی برندگان» برگزار شد.

مسعود نقاش‌زاده افزود تفاوت‌ها در نتایج آراء مردمی به‌قدری فاحش بود که «به‌هیچ‌وجه نمی‌شد به آن اعتماد کرد».اظهار بی‌اطلاعی دبیر جشنواره چهلم از بی‌نظمی پیش آمده در شرایطی مطرح می‌شود که او به دلیل ابتلا به کرونا تا اواسط جشنواره در قرنطینه بود و از دور هدایت جشنواره را بر عهده داشت.به گزارش پایگاه خبری بانی‌فیلم، زمزمه‌های وجود شائبه‌هایی در نحوه جمع‌آوری آراء مردمی از دومین روز جشنواره چهلم آغاز شد و این وضعیت با اعتراض تهیه‌کننده فیلم «شادروان» به اوج خود رسید.

در پی اعلام حذف این جایزه، امیر بنان، تهیه‌کننده فیلم «ملاقات خصوصی» که به مدت ۱۰ روز صدرنشین آراء مردمی بود، در نامه‌ای به دبیر جشنواره خواستار حذف فیلم خود از بخش داوری‌ها شد. در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، فیلم «موقعیت مهدی» با دریافت پنج جایزه و «علف‌زار» و «برف آخر» با چهار جایزه توانستند بیشترین جوایز این دوره از جشنواره را به خود اختصاص دهند.گزارش‌ها حاکی است که در یک ساعت اولیه مراسم اختتامیه، اسامی برندگان این دوره از طریق انتشار در یکی از وب‌سایت‌های خبری داخلی لو رفت و همین اتفاق منجر به ترک سالن از سوی شمار قابل توجهی از مهمانان حاضر در مراسم شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جشنواره ای که شهاب حسینی داورش باشه از این بهتر نمیشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجراعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجر نامزدهای بخش‌های مختلف چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر معرفی شدند. اسامی نامزدهای چهلمین جشنواره فیلم فجر را در لینک زیر بخوانید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامزدهای سیمرغ بلورین چهلمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند/ پیشتازی «موقعیت مهدی»نامزدهای بخش‌های مختلف چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر معرفی شدند که فیلم «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر بیشترین نامزدی را دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رکوردداران نامزدی سودای سیمرغ فجررکوردداران نامزدی سودای سیمرغ فجر فیلم دفاع مقدسی «موقعیت مهدی» با نامزدی در ۱۴ رشته رکوردار نامزدهای چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر شد. موقعیت_مهدی_فیلم_رانت_خوار هادی_حجازیفر_تجزیه_طلب_آتابای_نیکی_کریمی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| برترین‌های چهلمین جشنواره فیلم فجرفیلم «موقعیت مهدی» حجازی‌فر هم بهترین فیلم دوره چهلم شد، و هم بیشترین جوایز را از ان خود کرد. طناز طباطبایی و امین حیایی هم بهترین بازیگران زن و مرد جشنواره چهلم شدند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

جشنواره موسیقی فجر رسما آغاز شدسی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر با اجرایی از ارکستر سمفونیک صداوسیما رسما آغاز به کار کرد. بهتر بگید زجر Qasim is sharing his dreams of the end times, and the calamities to befall mankind, as he had been instructed in his dreams by Prophet Muhammad SAW and Allah SWT. These dreams have truth in them, I think Qasim will be the future Imam Al-Mahdi.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چهلمین جشنواره فیلم فجر؛ «موقعیت مهدی» سیمرغ‌ بلورین را ربودفرشته حسینی پس از دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن خطاب به نوید محمدزاده گفت: «نوید، این لحظات مهمی است که تو من را نگاه می‌کنی.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »