العربيه_فارسى, رامین حسین‌پناهی

العربيه_فارسى, رامین حسین‌پناهی

تلاش ماموران امنیتی برای «دفن شبانه» جنازه پدر رامین حسین‌پناهی ناکام ماند

تلاش ماموران امنیتی برای «دفن شبانه» جنازه پدر رامین حسین‌پناهی ناکام ماند #العربيه_فارسى

16/09/2021 12:27:00 ب.ظ

تلاش ماموران امنیتی برای «دفن شبانه» جنازه پدر رامین حسین‌پناهی ناکام ماند العربيه_فارسى

امجد حسین‌پناهی، برادر رامین حسین‌پناهی که در سال 1397 اعدام شد، خبر داد که شب گذشته، به دنبال درگذشت پدرش، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی جنازه او را

Advertisementگفته می‌شود نیروهای امنیتی تلاش کردند تا خاکسپاری «محمد حسین‌پناهی»، بدون برگزاری مراسم و به‌صورت پنهانی انجام شود.با این‌حال، تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده حاکی است که شماری از اهالی روستای قروچای در خاکسپاری پدر رامین حسین‌پناهی حضور یافته‌اند و این مراسم به صورت جمعی برگزار شده است.

تاکید بر ادامه روند واکسیناسیون عمومی در کشور/ تأثیر واکسیناسیون بر کاهش شهرهای قرمز و آمار مرگ و میر کاملاً مشهود است وجود دریا در شمال و جنوب کشور ظرفیتی بزرگ برای توسعه است/ پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی باید سرعت بگیرد اینفوگرافی| آمار استانی واکسیناسیون کامل کرونا در ایران

امجد حسین‌پناهی پیشتر در آستانه سومین سالگرد اعدام برادرش در توییتر نوشته بود که به‌دلیل فشارهای روحی و روانی پس از اعدام و پیگیری برای گرفتن «نشانی از محل دفت پیکر رامین» پدرش در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است.به دنبال دفن شبانه جنازه پدر امجد حسین‌پناهی، او در توییتر جمهوری اسلامی را «عامل مرگ» پدرش معرفی کرده و خبر داده است که در طول سه سال گذشته، مقامات ایرانی از دادن جنازه برادرش، رامین سرباز زده‌اند.

دادگاه انقلاب سنندج، رامین حسین‌‌پناهی را به اتهام «بغی و عضویت در حزب کومله» به اعدام محکوم کرد. این حکم درحالی صادر شد که او همه اتهامات علیه خود را رد کرده بود. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

یک تکه کاغذ ۴ میلیون یورویی؛ نخستین تمبر پستی جهان ارزشش را دارد؟

این برگ تمبرِ استفاده نشده از «پنی سیاه» به رغم آنکه در سال ۱۸۴۰ چاپ و منتشر شده اما هنوز در شرایط کاملا سالم و بکر قراردارد.

تلاش ماموران امنیتی برای خاکسپاری شبانه پدر رامین حسین‌پناهی ناکام ماند

مقامات امنیتی آمریکا: القاعده یک تا دو سال دیگر در افغانستان احیا می‌شودمقامات امنیتی ارشد ایالات متحده، با ذکر اینکه برخی اعضای «القاعده» پس از خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان به این کشور بازگشته‌اند، اعلام کردند که این امریکا شیطان بزرگ است. دولت این کشور از هر دروغی استفاده می‌کند تا نگذارد کشورهای اسلامی که معادن دست نخورده دارند امن شود. آنان به هر بهانه ی قصد دارند دو باره به افغانستان برگردند و کشتار راه بیندازند. ‌تا زمانی که امریکا باشد وضعیت کشورهای اسلامی همین است. باید کشورهای اسلامی متحد شوند. باید مردم این کشورها به مانند عراق و سوریه و یمن متحد شوند و از تجربه دیگر کشورهای در مبارزه با تروریزم استفاده کنند. وجود امریکا در منطقه باعث ناآرامی شده است. هرچه مصیبت است بر مردم افغانستان از دست امریکا و طرح های خائنانه امریکا میباشد .اگر دخالتهای بیمورد امریکا از افغانستان قطع گردد مردم افغانستان روی ارامش را خواهد دید

تلاش ماموران امنیتی برای خاکسپاری شبانه پدر رامین حسین‌پناهی ناکام ماند

مصوبه ستاد ملی برای منع تردد شبانه تغییر نکرده است/منع تردد شبانه کماکان ادامه داردرئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت با تاکید بر اینکه مصوبه ستاد ملی برای منع تردد شبانه تغییر نکرده است افزود: منع تردد شبانه کماکان ادامه دارد.

مرکل از کشورهای غرب بالکان خواست برای عضویت در اتحادیه اروپا تلاش کنند«از دیدگاه ژئواستراتژیک، اتحادیه اروپا و به طور مشخص آلمان علاقه خود را به عضویت کشورهای بالکان غربی در این اتحادیه نشان داده‌اند.»

خلیل‌زاد: فرار اشرف غنی روند انتقال قدرت را مختل کردزلمی خلیل‌زاد، نماینده ویژه آمریکا برای صلح افغانستان، اشرف غنی رئیس‌جمهوری پیشین را «مسئول سقوط» این کشور خواند و گفت با «فرار» او نیروهای امنیتی عقب برو گمشو زنت گاییم خلیلزاد با ایجاد جنگ های داخلی و قومیتی در افغانستان، به دنبال تامین منافع امریکاست. خلیل زاد فاشیست با طرح توافق دوحه باعث تقویت طالبان گردید وطالبان را از انزوای جهانی بیرون اورد