تقدیر وزیر خارجه تایوان از حمایت‌های آمریکا؛ او می‌گوید چین می‌خواهد از طالبان «تقلید» کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر خارجه تایوان روز شنبه ۳۰ مرداد چین را متهم به تلاش برای «تقلید» از طالبان کرد و گفت تایوان نمی‌خواهد در معرض «کمونیسم» یا «جنایت علیه بشریت» باشد.، فروپاشی سریع حکومت تحت حمایت ایالات متحده در افغانستان، بحث‌های داغی را در تایوان در ارتباط با احتمال وقوع سناریویی مشابه در صورت اشغال این جزیره توسط چین به وجود آورده است. رسانه‌های دولتی چین نیز گفته‌اند سرنوشت کابل به تایوان نشان داد که نمی‌تواند به واشنگتن اعتماد کند.

جوزف وو، وزیر خارجه تایوان، روز شنبه در توییتی با بازنشر سخنان ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، که در آن از چین خواسته بود فشارها بر تایوان را کاهش دهد، از ایالات متحده برای پشتیبانی از آرزوها و بهترین منافع مردم تایوان قدردانی کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

من خو نفهمیدم شما چی نوشتید؟

ببین، اول برو از سرورتون آمریکا بخواهید در سازمان ملل، برای شماها یک کرسی به عنوان کشور مستقل بگیره، بعد بیاید از آمریکا قدردانی کنید، بعد این همه سال، هنوز سازمان ملل، شماها را به عنوان یک کشور مستقل، شناسایی نکرده!

سرنوشتی بهتر از غنی در انتظار دولتهای دست نشانده مثل ایشان و دگر دیکتاتورهای قصاب ژورنالیست نوکر و نوکر نوکران صهیونبیست نژادپرست نیست!؟ اربابشان که در حال فراره چه برسه به این جوجه فکلی های دست نشانده۔

طالبان که ساخته دست آمریکاست آنوقت چین میخواد از او تقلید کنه !😅

داعش طالبان و چین و روسیه دارن از تیمور لنگ تقلید میکنن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با وزرای خارجه گروه 7 و نماینده اتحادیه اروپا درباره افغانستانوزیر خارجه آمریکا با همتایانش از دیگر اعضای گروه هفت و نماینده عالی اتحادیه اروپا در خصوص جدیدترین تحولات مربوط به وضعیت در افغانستان به بحث پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابراز تاسف اصناف سینمایی از برنامه‌های وزیر پیشنهادی ارشاد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محرومیت مجدد آتنا دائمی از تلفن، در پی انتشار صدایش از زندانرافت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی اروپا از بحران پناهجویان افغان پس از سلطه طالبان بر افغانستان«رهبران اروپایی در تلاشند تا از هجوم گسترده مهاجران و پناهجویان از افغانستان به اروپا جلوگیری کنند. پیامی که این رهبران به مهاجران افغان می فرستند این است که اگر باید از کشورتان بروید به کشورهای همسایه بروید اما اینجا، به اروپا نیایید.» یورونیوزگرامی،شما ک اروپاهستی،بگوش مسئولینشون برسون ک باس بمیرین بیبخارها!دم ازحقوق بشرمیزنین امایوقتایی کارایی میکنین ک ادم میمونه! . قطعاکل افغانستان نمیخادمهاجرت کنه،پناهنده شه!تعدادکمی هستن،چندهزار یانهایتاچندصدهزار! ک اگ این تعدادوبین کشورای اروپایی تقسیم کنین(همچنین امریکاو
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از روان‌شناس بپرس؛ چه‌طور از ترسیدن نترسیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طالبان در صدد ثبت و آمار گرفتن از سلاح‌های به جای مانده از آمریکا و ناتوطالبان چند روز پس از تسلط بر افغانستان از قصد این گروه برای ثبت و آمارگیری از سلاح‌های به جای مانده از نیروهای آمریکایی و ناتو خبر داد.طالبان پنج‌شنبه 19
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »