تقدير از رييس سازمان ملي استاندارد ايران

12/07/1398 01:42 ب.ظ

استاندارسیستان وبلوچستان از مهندس پیروزبخت رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جلسه ای که با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دولتی و مدرس خیابانی قائم مقام وزیرصمت ورییس پشتیبانی دام کشور تشکیل شد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استاندارد،احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در این نشست کاری با بیان اینکه در سال رونق تولید مهندس پیروزبخت همراه و در جهت فعال تر شدن صنایع تلاش می کند گفت : عملکرد مثبت مهندس پیروزبخت در دوره جنگ اقتصادی درباره بسته حمایتی ورود کالاهای اساسی به بندر چابهار قابل تقدیر است .

موهبتی تصریح کرد : پای کاربودن کارشناسان استاندارد و اداره شهرستان چابهار در راستای تسهیل ورود کالاهای اساسی ستودنی است و نشان از مدیریت خوب رییس سازمان ملی استاندارد دارد. رییس سازمان ملی استاندارد در آغازین روزهای سال ۹۸ طی دستور طراحی و ارائه بسته حمایتی از تولید، حمایت همه جانبه سازمان ملی استاندارد از رونق تولید در کشور را اعلام کرد.

ادامه مطلب:
PadDolat »

میگن دیوانه چون دیوانه را بیند خوشش آید .مشخصه که دزدها ازدزد خوششون میاد.

نعمت احمدی: جداسازی سازمان زندان‌ها از قوه قضاییه آن را در مقابل مجلس پاسخگو می‌کندنعمت احمدی‌، وکیل پایه‌یک دادگستری، گفت: در دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که بهترین شیوه اداره این است که دادستانی زیرمجموعه قوه مجریه باشد. حالا تا دادستانی ما جزو قوه مجریه شود، راه طولانی در پیش داریم. اما بهتر است که سازمان زندان‌ها زیر مجموعه قوه مجریه باشد.

از 'ایوب امینی' هیچ نشانی باقی نماند، نگرانی ۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی از رکود ادامه‌دار ساخت‌وساز

یک گورخر پس از فرار از سیرک به ضرب گلوله پلیس آلمان کشته شدپلیس آلمان اعلام کرد که ابتدا به دنبال آن بوده که گورخر را زنده بگیرد اما این عملیات موفقیت آمیز نبوده و ناگزیر به شلیک شده است. چرا بیهوش نکردن حالا اگه تو ایران این اتفاق میفتاد کلی ازش بهره برداری رسانه ای میشد که ای بیایید که رژیم ایران به گورخرها هم رحم نمیکنه. بفرمایید اینم از کشور پیشرفته ی المان با اون دک و پوز ( آرین): متاسسفانه که حقوق مصوونیت حیوانات حفظ ورعایت نشده.

هر جنگ جدیدی به محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاسی عالم می انجامدفرمانده کل سپاه با اشاره به عمق راهبردی مقاومت و انقلاب اسلامی و دست یابی به سرپل های معنوی و اعتقادی در جهان اسلام تاکید کرد: با اوج گیری ظرفیت های بازدارندگی انقلاب اسلامی و کاهش اعتبار تهدید و قدرت آمریکا، رژیم صهیونیستی دیگر تهدید نیست و کوچکترین خطایش آخرین خطای اوست، زیرا هر جنگ جدیدی منجر به محو این رژیم از جغرافیای سیاسی عالم خواهد شد. تو گوه خوری به خودکفایی کامل رسیدیم هیچ داریم تز جهانی هم میدیم گوهخوری سیاسی یک سرزمین برهوت بی آب که اسرائیلی‌ها توانسته‌اند به اوج برسانند، چهل سال پیش هم خمینی جنایتکار، ایران آباد را تصاحب کرد، تمام کارخانه‌ها و زمین‌ها و صنایع کشاورزی و هرچه که با زحمت ساخته شده بود را بزور گرفت و الان؟ ؟؟سپاه بترسد از خشم اسراییل، دست از حمایت داعش شیعی بردارد.

نگرانی کشورها از سرکوب اعتراضات عراق با زور نیروهای امنیتیاعتراضات در عراق به عملکرد اقتصادی دولت، تا کنون دست‌کم ۶۵ کشته برجای گذاشته است. این اعتراضات بزرگترین تظاهرات ضددولتی از زمان آغاز نخست‌وزیری عادل عبدالمهدی محسوب می‌شود. با نیروهای سپاه قدس و حشد الشعبی سرکوب میشن!! IslamicRegimeMustGo سرکوب توسط نیروهای جمهوری اسلامی ریدم به یورونیوز با کارکنان پفیوزش با زور حشدالشعبی و سپاه. نیروهای امنیتی عراق آدم نکشتن تا الان

برنی سندرز یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا در بیمارستان بستری شد🔺برنی سندرز یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا در بیمارستان بستری شد ⚡️کارزار انتخاباتی برنی سندرز یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات آمریکا روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه اعلام کرد که آقای سندرز در بیمارستان بستری شده است. این میخاس جلو ترامپ وایسه البته باید بره تیمارستان برنی خله