تقاضای ۴ میلیون شهروند اروپایی برای ماندن در بریتانیای پسابرکسیت

21/07/1399 11:08 ب.ظ

چهار میلیون شهروند اتحادیه اروپا می‌خواهند در بریتانیای «پسابرکسیت» بمانند

وزارت کشور بریتانیا، دوشنبه اعلام کرد بیش از ۴ میلیون اروپایی برای تمدید اقامت خود در این کشور فرم های مخصوص « طرح حل و فصل اقامت شهروندان عضو اتحادیه اروپا» را پر کرده اند.

شهروندان اتحادیه اروپا، شهروندان کشورهای حوزه اقتصادی اروپا و نیز سوئیس با ثبت نام در این طرح می‌توانند حتی قبل از پایان دوره گذارِ برکسیت به اقامت خود در بریتانیا ادامه دهند. ثبت بیش از ۴ میلیون متقاضی تمدید اقامت در بریتانیا، آن هم هشت ماه پیش از مهلت نهایی تعیین تکلیفِ وضعیتِ اقامتی در ژوئن ۲۰۲۱ میلادی فراتر از انتظارات مقامات دولت بریتانیا بود.

بر اساس آخرین آمار، از ۴ میلیون متقاضی ماندن در بریتانیا، تقریباً ۳.۷ میلیون نفر درخواست خود را در انگلستان تسلیم مقامات کرده اند، ۲۰۴،۷۰۰ در اسکاتلند متقاضی ادامه اقامت هستند، ۶۷۲۰۰ پرونده نیز در ولز و ۶۶،۳۰۰ در ایرلند شمالی توسط وزارت کشور بریتانیا به ثبت رسیده است. headtopics.com

ثبت بیش از ۴ میلیون متقاضی، برای دولت بوریس جانسون یک موفقیت است و نشان می دهد که برخلاف پیش بینی ها، بسیاری از شهروندان اتحادیه اروپا با وجود برکسیت همچنان خواهان ادامه اقامت در بریتانیا هستند. وزیر مرزهای آینده و مهاجرت بریتانیا، کوین فاستر، با ابراز خوشحالی تاکید کرد که «شهروندان اروپایی عضوی از جامعه بریتانیا هستند.

Even more Britons want to stay living in the EU!!!

ماهم در ایران پساترکید، مانده ایم

ادامه مطلب:
euronews_pe »

از داروی ده‌ها میلیونی تا داروی تقلبی؛ درد مضاعف کرونایی‌ها در ایراندر برخی موارد، شهروندان تا یک میلیون تومان تنها برای تست پی‌سی‌آر هزینه کرده‌اند. تقلب فقط در دارو نیست. تقلب با مدیریت دولتی به ابتکار بنی صدر سیاست رسمی صنایع شد و هنوز هم هست. آرسی کولا جای پپسی کولا، سیگار آزادی جای وینستون، مونتاژ قطعات الکترونیک مالزی در برند های لیسانس تا حد تحریم، تقلب در اتومبیل سازی، افست کتاب و کوپن فروشی بجای کالا و پخش جنس چینی شوربختانه اینگونه رفتار از بی شرافتی و نداشتن آگاهی از منافع جمعی و فشارهای خارجی است ، ولی درایجاد این بی شرافتی ها و بی رحمی ها بدون تردید شما غربی ها ازدیرباز نقش بسزایی دارید.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 20 مهر 1399📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - ۲۰ مهر ۱۳۹۹ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline راه حل های جدید ترامپ برای مقابله با ایران 👇

کرونا؛ ثبت ۱۵۰ هزار مرگ در برزیل، ۷ میلیون مبتلا در هند - BBC News فارسیدر دو کشوری که بعد از آمریکا بحرانی‌ترین کشورها هستند، آمار مرگ و ابتلا به شدت افزایش یافته است. در برزیل مرگ ثبت شده از ۱۵۰ هزار نفر گذشته و در هند هم مبتلایان به هفت میلیون نفر رسیده است. پیش‌بینی می‌شود هند تا پایان این ماه از آمریکا پیشی بگیرد. هند کله دنیارو میتونه ب گا بده تا حالا فکر میکردیم فقط تو ایران کرونا هست . مرسی بی ترف 😂 عوضش چینیها دارن جشن میگیرن و به ریش دنیا میخندن

تصمیمات جدید بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز؛ عرضه روزانه 50 میلیون دلار در بازار بصورت اسکناس- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimتصمیمات جدید بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز طبق اعلام بانک مرکزی، سقف خرید بانک‌ها و صرافی‌ها در بازار متشکل ارزی به ۵۰۰ هزار دلار افزایش می‌یابد بانک مرکزی روزانه ۵۰ میلیون دلار در بازار مزبور به صورت اسکناس عرضه خواهد کرد تنها راه نجات پول ملی اعتراف سران نظام به بی لیاقتی و فساد و نداشتن عرضه اداره کشور و ترک مملکت به مقصد مسکو با تیر و طایفه گدازاده غربتی و فاسدشان است؟

هنرمندی فراتر از سياست | DW | 12.10.2020۲۱ مهر ۱۳۸۹: ۱۰ سال پيش در چنين روزی مرضيه در پاريس درگذشت. می‌‌‌‌‌گفت: 'هنر را برای سياست نمی‌‌‌خواهم بلكه برعكس'. اشرف‌السادات مرتضايی، مرضيه، در سال ۱۳۰۳ در تهران زاده شد. روزشمار جانان خرم نظرات خودش را درباره مرضیه دارد وباید به واقعی بودن حرفهایش شک کرد.خانم مرضیه از حامیان ودوستداران مجاهدین بود وویدیوی شب قبل فوت شان در بیمارستان ودرکنار خانم مریم رجوی گواه براین حمایت وعشق ایشان به مجاهدین است. ای کاش رسانه های فارسی زبان بی نظر وغرض باشند ای کاش یاد بگیریم به نظر وعقاید هم احترام بگذاریم ونظرات شخصی خود را اعمال نکنیم رسانه ها باید به این وظیفه خودشان در احترام به آزادی عقیده عمل کنند روحشان شاد ویادشان گرامی باد

کرونا؛ تعداد بیماران در هند از هفت میلیون نفر گذشت - BBC News فارسیتعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در هند از هفت میلیون نفر فراتر رفته است. وزارت بهداری هند یکشنبه رقم مبتلایان جدید در ۲۴ ساعت گذشته را بیشتر از ۷۴ هزار نفر اعلام کرد. همزمان، تعداد قربانیان این بیماری در هند از مرز ۱۰۸ هزار نفر فراتر رفته است. به گزارش خبرگزاری رویترز، تعداد مبتلایان در هند در ۱۳ روز گذشته یک میلیون نفر افزایش یافته است و این کشور در حال حاضر پس از ایالات متحده در جایگاه دوم از لحاظ تعداد بیماران شناسایی شده در جهان قرار دارد. یعنی مرگ دستکم صدو بیست هزار نفر انسان از میان اینها خدا کمک کند ایران اگه آمار درست رو بگه از آمریکا هم وضع بدتره. تازه به خاطر هزینه بالای تست خیلی ها کرونا میگیرن خودشون رو قرنطینه میکنن و جزو آمار حساب نمیشن.