تقاضای استاندار از مردم خوزستان در همزمانی کرونا و گرما: تحمل کنید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار خوزستان گفت: مردم خوزستان در این روزها با دمای بالای ۵۰ درجه و شرجی بالای ۸۰ درصد و در عین حال استفاده از ماسک، واقعا شرایط سخت و دشواری دارند اما باز هم باید بگویم باید تحمل کنیم؛ گرما و شرجی کشنده نیست ولی ویروس کرونا کشنده است.

غلامرضا شریعتی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا که امروز برگزار شد، اظهار کرد: روزهای سختی و رنج اگر چه غم‌انگیز و جانکاه است اما حتما دارای حکمت خفیه است و شاید ما از آن حکمت، بی‌اطلاعیم. این شش ماه درگیری با ویروس کرونا، دارای فراز و نشیب زیادی بوده است. تصوری که قبل از مواجهه با این بیماری داشتیم، پس از مرحله مواجهه ما با بیماری تغییر کرد و حتی در مرحله سازگاری نیز تصورات و آگاهی‌های ما تغییر کرده است، به همین دلیل هم در مقابل ویروس، سیاست سیال اتخاذ کرده‌ایم.

استاندار خوزستان عنوان کرد: رقم‌ها و رکوردهای جدید ابتلا باورکردنی نیست. روزانه حدود ۳۰۰ هزار ابتلا در کل دنیا رخ می‌دهد؛ سرایت این ویروس و میزان چرخش ویروس کرونا بین افراد شدیدتر شده است و به نظر می‌آید تلفات بیشتری را هم به ما تحمیل کند. وی تصریح کرد: در این شرایط، کاملا رنج، درد، اضطراب، استرس، مشکلات روحی و روانی مردم و حتی مشاغلی که از دست رفته است را می‌دانیم اما واقعا چاره‌ای نداریم. فشار اقتصادی ناشی از کرونا بسیاری از خانواده‌های آسیب‌دیده را اذیت کرده است. تنها راه، مدارای اجتماعی و درک متقابل همدیگر و نوع‌دوستی و کمک به همدیگر و حفظ انسجام و یکپارچگی است.

استاندار خوزستان افزود: شاید روزهای خوب مبارزه با کرونا را پشت سر گذاشته‌ایم و احتمالا شرایط پاییز و زمستان به مراتب بدتر از شرایط فعلی باشد؛ باید خود را برای بدترین سناریوی پیش رو آماده کنیم وگرنه این ویروس بی‌رحم می‌تواند تا حد نسل‌کشی هم پیش برود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قاضی صلواتی در مقابل طرح اعتراف اجباری از سوی موکلم از من شکایت کرد!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: سازمان اطلاعات و امنیت ترکیه نقش مهمی در ممانعت از پیشروی حفتر در لیبی دارداردوغان: سازمان اطلاعات و امنیت ملی ترکیه نقش مهمی در جلوگیری از پیشروی حفتر در لیبی دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تئاتر در فضای باز؛ اولین نمایش در برایتون پس از شیوع کرونا برگزار شدنمایش‌های تئاتر در فضای باز در برایتون از زمان اجرای قرنطینه به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا تعطیل شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعطیلی ادارات و بانک‌های خوزستان در روز دوشنبهاستاندار خوزستان از تعطیلی ادارات و بانک‌ها در روز دوشنبه به دلیل پیش‌بینی افزایش دما خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نظرسنجی فاکس نیوز: جو بایدن در پنسیلوانیا، مینه‌سوتا، و میشیگان از دونالد ترامپ پیش استنظرسنجی فاکس نیوز: جو بایدن در پنسیلوانیا، مینه‌سوتا، و میشیگان از دونالد ترامپ پیش است به گزارش نشریه هیل، نتایج این نظرسنجی که روز پنجشنبه منتشر شد نشان می‌دهد در پنسیلوانیا جو بایدن ۵۰ درصد و پرزیدنت ترامپ ۳۹ درصد آرای پرسش‌شوندگان را به دست آورده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دو تروریست پ.ک.ک در استان حکاری ترکیه از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »