تفکیک جنسیتی در کافه‌بازی‌های مشهد

09/11/1400 03:05 ب.ظ

تفکیک جنسیتی در کافه‌بازی‌های مشهد بر اساس دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد برگزاری بازی در کافه‌بازی‌های شهر به صورت مختلط ممنوع شده است.

بر اساس دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد برگزاری بازی در کافه‌بازی‌های شهر به صورت مختلط ممنوع شده است. مرتضی اسکافی، رئیس اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد در گفت‌وگو با ایسنا با تأیید صدور این اطلاعیه، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۷ کافه‌بازی‌ها به اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی سپرده شده‌اند.

در این مدت جلساتی متعددی در راستای رفع مشکلات این مجموعه‌ها با صاحبان آن‌ها و بازی‌گردان‌ها برگزار کرده‌ایم. بسیاری از مشکلات رفع شده است، اما دادستانی معتقد است همچنان مشکلاتی پا برجاست.

وی افزود: طبق دستور اسماعیل رحمانی، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد و رئیس دادسرای ناحیه ۶ مشهد به اداره اماکن، تمام کافه‌بازی‌های مشهد پلمب شده یا اخطار گرفته‌اند. از کافه‌بازی‌ها تعهد گرفتنه‌اند که به صورت شیفتی به مراجعان خانم و آقا خدمت ارائه دهند.

اسکافی با اشاره به تعطیلی کلیه کافه‌بازی‌های مشهد، تصریح کرد: در مشهد ۴۰ مجموعه با عنوان کافه‌بازی داریم که در حال حاضر همه آن‌ها تعطیل شده‌‍‌اند.همچنین ۵ مجموعه درخواست ابطال پروانه‌شان را داشته‌اند. وی با بیان اینکه اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی دنبال راهکاری برای راه‌اندازی مجدد کافه بازی‌هاست، گفت: یکی دیگر از دغدغه‌های دادستانی سناریوی مافیا است که در تلاشیم آن را به فرهنگ ایرانی نزدیک‌تر کنیم. headtopics.com

ادامه مطلب:
isna_farsi »

واکنش منفی در شبکه‌های اجتماعی به پیام مالی در مورد حضور زنان ایران در ورزشگاهپیام تبریک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ و اجازه حضور زنان برای تماشا با واکنش گسترده‌ در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد. اینا هم گزینشی بودن تو راست میگی دوبار خفه_شید لامصب ها به خاطر کرونا محدود بوده اگر بفهمید که میدونم سخته براتون فشار بیشتر یعنی قحطی در ایران و فشار مضاعف بر مردم. کمی فکر می باید….

اسرائيل از تشدید حملات در سوریه خبر داد؛ بنت: نمی‌گذارم ایران در مرز ما باشدنفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، با تاکید بر اینکه اسرائيل حملات و فعالیت‌هایش در سوریه را تشدید کرده است، گفت: «اجازه نخواهم داد ایران در سوریه و سایر مرزهای اسرائیل حضور داشته... چی؟ اجازه نمی دهم!؟ آخوند میگه اسرائیل اصلا نباید در جهان هستی وجود داشته باشد. آخوند فقط مرگ اسرائیل را همیشه اجازه می دهد.😂😂😂 ما ۹ ساله اونجا هستیم و کل شهر ها بجز استان ادلب رو آزاد کردیم و الان هم حضور داریم بعد این الدنگ میگه اجازه نمی دهیم . نیوشا بقراطی کیر فرشید منافی تو‌کون بیتا جون یه زره صداش بهتر میشه برا گزارش 😂😂😂حرونزاده های کچل 😂😂🍆سمیرا کجاست رفت امریکا حامله شد😂😂😂کامبیز کونی رشتی سیگار مشروب کس سمیرا 😂چه شود 🤮مادرجنده های مزدور🍆🍆

نماینده پارلمان بریتانیا: لندن در برابر گردش پول‌های کثیف روسیه در بی‌ثباتی اروپا مسئول استپایتخت بریتانیا از سوی منتقدان «لندن‌گراد» خوانده می‌شود. رهبران بریتانیا به نادیده گرفتن گردش پول‌های کثیف مسکو متهم می‌شوند.

نماینده روسیه در اتحادیه اروپا در گفتگو با یورونیوز: مسکو برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداردچیژوف: «امنیت ملی روسیه در خطر است... زمانی ناتو وعده داده بود که به شرق گسترش نیابد. به قول وزیر خارجه وقت امریکا، «نه حتی یک اینج» به سمت شرق.از آن زمان ما با پنج موج گسترش ناتو به سمت شرق مواجه بوده ایم» Globalconversation کافر ها عاقل تر از اونی هستند که خون همدیگه را بریزند این ما مسلمانان هستیم که به خون همديگه تشنه ایم اگر امریکا و ناتو در حمله روسیه به اکران واکنش نشان نداده و گردن پوتین رو درصورت حمله نشکنند!؟درحقیقت چراغ سبز اتحاد جماهیر شوروی را به روسها داده اند.

افزایش شدید موارد خشونت جنسی در فرانسه در سال ۲۰۲۱وزیر کشور فرانسه روز پنچشنبه ۲۷ ژانویه با صدور بیانیه‌ای از افزایش ۳۳ درصدی موارد ثبت شده خشونت جنسی در این کشور در سال ۲۰۲۱ خبر داد. به گفته ژرالد درمنن، بخش قابل توجهی از این افزایش به دلیل ثبت جرایم سال‌های گذشته است.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی نزدیک به ۱۷ هزار مبتلای جدید، افزایش ابتلا در کودکانهمزمان با افزایش موارد روزانه ابتلا به کرونا در ایران، یک عضو ستاد مقابله با کرونا درباره کمبود تخت‌های آی‌سی‌یو برای کودکان و بزرگسالان در بیمارستان‌ها هشدار داد.