تفکر حاکم بر صداوسیما دلش می‌خواهد سریال‌سازی در وزارت ارشاد را هم کنترل کند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسماعیل عفیفه، تهیه‌کننده و از اعضای سابق شورای پروانه نمایش خانگی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:تفکر حاکم بر صداوسیما دلش می‌خواهد سریال‌سازی در وزارت ارشاد را هم کنترل کند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

*به نظرتان دعوای اصلی در رویکرد صداوسیما و وزارت ارشاد درباره مجوز شبکه نمایش خانگی بر سر چیست؟ صرفاً محتوا موضوع این اختلاف است یا مسائل سیاسی و اقتصادی باعث شده است بخواهند نظارت را به صداوسیما بدهند؟سوال‌تان برای من کمی دشوار است، اما استنباط من این است که گویا در جمهوری اسلامی، وزارت ارشاد و سازمان صداوسیما توسط 2 طرز تفکر متفاوت از هم اداره می‌شوند که موجب چنین تعبیر و تفسیری شده است.صوت و تصویر فراگیر همان موضوعی است که محل نزاع بوده و مورد تفسیرهای متعدد قرار می‌گیرد.

سریال‌ها و آثار سرگرم‌‌کننده بیشتر در بخش خصوصی ساخته می‌شوند نه در تلویزیون‌های دولتی، اما تلویزیون‌های دولتی با تعریف دوباره‌ای که از خود و نوع برنامه‌هایی که می‌توانند بسازند ارائه داده‌اند مخطبان خودشان را دارند و چه بسا مخاطبان بالقوه‌ای که به دلیل گستردگی آنتن شبکه‌های دولتی و مجانی بودن آنها این رسانه در دست‌شان است.ای کاش صداوسیما به جای اینکه تمرکز خود را روی شبکه نمایش خانگی بگذارد، بر روش‌های جدید برای جذب مخاطب تمرکز می‌کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نمایش روایی و عاشورایی افلاکیان با ۲۰۰۰ مخاطب در هر اجرا به صحنه می‌رودتهران - ایرنا - نمایش روایی افلاکیان با محوریت روایت حماسه حسینی از تاسوعا تا سیزدهم ماه محرم به روایت و نقالی مرشد محسن میرزاعلی با ظرفیت پذیرایی از ۲۰۰۰ مخاطب در مصلای دانشگاه تهران به صحنه می‌رود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در جزیره موریس به تعلل دولت در پاکسازی لکه نفتی - BBC News فارسیهزاران نفر در جزیره موریس، در اعتراض به عملکرد دولت در زمینه پاکسازی لکه نفتی نشتی در اقیانوس هند، تظاهرات کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش فرانسه به مرگ وکیل زندانی در ترکیه: به حقوق بشر احترام بگذاریدابرو تیمتیک که در سال ۲۰۱۹ به بیش از ۱۳ سال زندان محکوم شده بود پنجشنبه شب پس از ۲۳۸ روز اعتصاب غذا جان سپرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ترکیه؛ شهرداران آنکارا و استانبول دولت را به پنهانکاری در انتشار آمارها متهم کردندشهرداران آنکارا و استانبول اعلام کردند آمارهای مرگ و میری که هر کدام بطور جداگانه از شهرهای محل فعالیتشان دریافت کرده‌اند، به تنهایی با آمارهایی که دولت از مرگ و میر این بیماری در سراسر ترکیه اعلام کرده، تقریبا برابری می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانش آموزان در ایران به جز مناطق قرمز به مدرسه می‌روندوزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد سال تحصیلی در ایران از روز شنبه آغاز خواهد شد و به جز مناطق با وضعیت قرمز شیوع کرونا، آموزش به صورت حضوری خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاش‌های‌ ناکامی که منجر به توافق تاریخی اسرائیل و امارات شدجزییات توافق عادی‌سازی روابط میان امارات متحده عربی و اسرائیل در جلساتی با حضور نمایندگان دو کشور و همچنین آمریکا مشخص خواهد شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »