تفنگدار سابق آمریکا به اتهام جاسوسی در روسیه به ۱۶ سال زندان محکوم شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

تفنگدار سابق آمریکا به اتهام جاسوسی در روسیه به ۱۶ سال زندان محکوم شد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این تفنگدار سابق نیروی دریایی آمریکا که گفته می‌شود تابعیت کشورهای کانادا و ایرلند را هم دارد دو سال پیش در جریان سفر به مسکو دستگیر شده بود.

پل ویلان کلیه اتهام‌های وارده به وی در پرونده جاسوسی را رد کرده و مدعی است که تنها برای شرکت در مراسم ازدواج دوستش به روسیه سفر کرده است. حال آنکه مسکو مدعی است که پل ویلان را با یک فلش مموری حاوی اطلاعات طبقه‌بندی شده دستگیر کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 24 هزار و 766 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در راه بازگشت به چین؛ ۱۰ محله در پکن قرنطینه شددولت چین از شناسایی ۴۹ مورد جدید ابتلا به ویروس در کل کشور ظرف بیست و چهار ساعت گذشته خبر داده است. به گفته وزارت بهداشت چین ۳۶ نفر از این افراد در پایتخت مبتلا به کرونا شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 25 هزار و 527 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا با تشخیص 761 مورد جدید به 25 هزار 527 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۸ میلیون نفر نزدیک شد🔺شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۸ میلیون نفر نزدیک شد ⚡️در ادامه بحران شیوع کرونا در جهان شمار مبتلایان به کرونا به ۸ میلیون نفر نزدیک شده است و تا کنون بیش از ۴۳۵هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در چین؛ وضعیت هشدارآمیز در پکن در پی شناسایی مبتلایان جدیدنگرانی‌ها از آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا در چین پس از آن آغاز شده است که مقامات پکن روز پنجشنبه یک مورد مبتلا به کووید-۱۹ و روز جمعه ۲ مورد دیگر را شناسایی کردند. خدارو شکر ، همه شون به درک واصل بشن کمونیستهای کثیف😎
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حماس مشارکت وزیر اماراتی در نشست کمیته یهودی-آمریکایی را محکوم کردسخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» مشارکت وزیر مشاور در امور خارجه امارات در نشست مجازی کمیته یهودی-آمریکایی را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »