تفریغ بودجه ۱۳۹۷؛ بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان خسارت به منابع طبیعی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت تاالان ۱۴هزار میلیارد تومان خسارت به منابع طبیعی وارد کرده،خسارت‌هایی که بر خلاف قانون پرداخت نشده‌اند.در گزارش تفریغ بودجه هم اشاره‌ای به فعالیت‌های مخرب زیست‌محیطی نیروهای مسلح و نهادهای زیر نظر آیت‌الله خامنه‌ای نشده است. اخبار_ایران ranjipour

جمع این سه ردیف با هم به ۲۲۰ میلیارد تومان می‌رسد که ۶۴ برابر کمتر از جمع خسارت‌های محاسبه‌شده توسط سازمان جنگل‌ها است.

پس‌ازآن، وزارت نفت با حدود ۹۰۰ میلیارد تومان و وزارت جهاد کشاورزی با حدود ۳۰۰ میلیارد تومان و وزارت ارتباطات با حدود ۹۴ میلیارد تومان در مقام‌های بعدی قرار دارند. مثلا وزارت دفاع با خسارت ۱۲ میلیارد تومانی، وزارت کشور با خسارت ۶ میلیارد تومانی، میراث فرهنگی با خسارت ۳ میلیارد تومانی و ورزش جوانان با خسارت یک میلیارد تومانی و آموزش‌وپرورش با خسارت ۱۰۰ میلیون تومانی، اصلا به چه دلیلی وارد حیطه منابع طبیعی شده‌ و برای چه ضرورتی اقدام به ساخت‌وساز کرده‌اند؟دولت این روزها دیوان محاسبات را متهم به سیاسی‌کاری علیه خودش کرده است. اینکه اهداف پنهان و پشت پرده این گزارش چه بوده را کسی نمی‌داند، اما مشخصا می‌توان گفت این گزارش کامل نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تفریغ بودجه ۱۳۹۷؛ زدوبند دولت و پیمانکاران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش دیوان محاسبات به حواشی گزارش تفریغ بودجه ۹۷ کشورتهران- ایرنا- دیوان محاسبات کشور در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: در گزارش این دیوان و خلاصه قرائت شده در صحن علنی مجلس، هیچ گونه اشاره‌ای به ' گم شدن حتی یک دلار' نشده است بلکه آنچه به صراحت آمده است، عدم انجام تعهدات اشخاص حقیقی و حقوقی گیرنده ارز مبنی بر واردات کالا است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سازمان برنامه و بودجه: گزارش تفریغ سال۹۷ مقدماتی، یکجانبه و ناقص بودتهران- ایرنا- سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه‌ای پیرامون گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور تاکید کرد که این گزارش که توسط رییس دیوان محاسبات کشور در صحن علنی مجلس قرائت شد، مقدماتی، یکجانبه و ناقص بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تفریغ بودجه۹۷ مقدماتی، یکجانبه و ناقص بودانتظار می‌رود دیوان محاسبات ضمن انعکاس دقیق و تفصیلی عملکرد مالی همه دستگاه‌های مذکور و نه فقط دستگاه‌های مرتبط با قوه مجریه به گونه‌ای گزارش تفریغ را دقیق ، کامل و منطبق بر قانون تدوین و ارایه کند که موجب تشویش اذهان عمومی و به ویژه سواستفاده دشمنان نظام نشود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در جهان؛ ۲۷ مورد ابتلای جدید در چین به ثبت رسیدآخرین آمارها از ابتلای بیش از دو میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در کشورهای مختلف جهان به ویروس جدید کرونا حکایت دارد. با امید به بیشتر شدن مبتلایان و کشته ها در چین . این چین کثافت عمدا مردم دنیا را به قتلگاه فرستاد و روی هیتلر را سفید کرد شیوع کرونا در جهان؛ تعداد جان‌باختگان در اسپانیا از ۲۰ هزار نفر بیشتر شد بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در جهان؛ بیش از ۷۰۰ هزار مبتلا در آمریکاآخرین آمارها از ابتلای بیش از دو میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در کشورهای مختلف جهان به ویروس جدید کرونا حکایت دارد. مردم احمق! وقتی تعداد ابله ها زیاد میشه اینجوری میشه بالاخره در همه کشورها آدم‌های نادان وجود دارند که معنی خطر را نمی فهمند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »